| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Czy prostytucja powinna być legalna???
Autor Wiadomość
Zen12 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 4
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 19 Maj, 2008 20:48   Czy prostytucja powinna być legalna??? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy prostytucja powinna być legalna???
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 19 Maj, 2008 22:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziedzina gospodarki jak każda inna. To, że godzi w czyjeś odczucia estetyczne czy poglądy religijne nie jest żadnym argumentem za jej penalizacją.

Tylko proszę mi tu nie wyjeżdżać z tekstami, że niewolnictwo, itd. bo tak samo można zrobić kogoś niewolnikiem w fabryce orzeszków ziemnych, a jednak nikt nie zakazuje ich produkcji.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zen12 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 4
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 20 Maj, 2008 18:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To właściwie ich (prosytutek) problem. Jak chcą nich się puszczają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Czw 22 Maj, 2008 10:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Według mnie tak.
Przede wszystkim państwo wszystko kontroluje i na tym zarabia. Może więc wyeliminować przypadki handlu, których w czasach nielegalnej prostytucji jest wiele.
A tak to prostytucja istnieje, wszyscy o tym wiedzą i nikt z tym nic nie robi...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Pią 23 Maj, 2008 14:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Człowiek to taka dziwna istota- dasz palec, a on zrobi wszysko by wziąć całą rękę. A wynika to tylko i wyłącznie z jego zachłanności i głupoty. Gdyby prostytucja stała się legalna częściej zdarzałoby się zmuszanie kobiet do nierządu, byłby to łatwiejsze i trudniej byłoby udowodnić, że dokonano przestępstwa. Po drugie sama prostytucja too jakaś żenada. Zmieszanie kobiecości z ziemią, dowód na to, że wielu mężczyzn myśli penisem a nie główką. Dowód na płytkość ludzi, na zatracenie jakichkolwiek wartości. Kobiety- prostytutki, to nie kobiety. To ścierwa. A mężczyźni korzystający z ich 'usług' są żałośni, nieporadni, zakompleksieni.

Więc tak, zalegalizujmy prostytucje, stańmy się ścierwami, akceptujmy to, co jest żałosne, żenadne. Przy okazji zalegalizujmy aborce (bo kobieta ma prawdo decydowac^^ trza było myśleć jak się lądowało w łóżku...), eutanazje (zaróbmy na skórkach znów i będzie miło!), pozwólmy homoseksualistom adoptować dzieci (tak miło byłby mieć 2 tatusiów...) i wtedy świat będzie naprawdę piękny i pełen kolorów...^^ żałosne. Już i tak faceci zachowują się jak męskie pi*** a kobiety jak dzi***. Świat naprawdę się rozwija, ahhhh, cud, miód i orzeszki...

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 23 Maj, 2008 14:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Blanko, co do eutanazji, aborcji i homoseksualizmu zgadzam się z Tobą w 100 procentach że powinniśmy je zalegalizować i dać pełne prawa Smile

A nie pomyślałaś o tym że te kobiety mogą chcieć zarobić, a przy tej pracy zarabia się na prawdę dużo ? Taki wrzucanie do jednego worka podpisanego "ścierwy", bardzo mi się nie podoba.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Pią 23 Maj, 2008 14:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie nazywaj ścierw kobietami, bardzo Cię o to proszę. Chcą zarabiać- praca czeka (zaraz usłysze o bezrobociu w Polsce i o tym, że pracuje się za grosze...) . Bo prawdziwa kobieta nie ponizy się do tego, nie sprzeda się dla jakchś pieniędzy, woli zapieprzać na zmywaku za te 'marne grosze'. Jest tylko kilka skrajnych (więc i rzadkich) przypadków, w których byłabym w stanie zrozumieć i zaakceptować posunięcie się do prostytucji.

A zarabianie na kosmetyczki, ciuszki czy nawet chlebek- dupcią- no wybacz. Są inne sposoby. Takie, które nie hańbią i przy okazji nie zmniejszają aż tak wartości kobiet.

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 23 Maj, 2008 15:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ona chce to robić, to nie widzę żadnego powodu żeby nie miała. Złe jest za to zmuszanie do prostytucji, do którego dochodzi kiedy jest ona nielegalna. Rozejrzyj się dookoła - wszędzie jest pełno burdelów ale nikt z tym nic nie robi...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 23 Maj, 2008 15:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Blanka - Na pierwszy rzut oka widać że nie miałaś nigdy kontaktu z żadną prostytutką : )

Czasem naprawdę lepiej nie wypowiadać się na temat o którym nie ma się zielonego pojęcia : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Pią 23 Maj, 2008 16:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tam sie ciesze, że nie miałam kontaktu;D

Po prostu prostytucja nie pasuje do mojego romantycznego^^ wizerunku kobiet. Uwłacza godności. Mylę się?

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 23 Maj, 2008 17:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1.
Blanka napisał/a:
Gdyby prostytucja stała się legalna częściej zdarzałoby się zmuszanie kobiet do nierządu, byłby to łatwiejsze i trudniej byłoby udowodnić, że dokonano przestępstwa.


2.
Blanka napisał/a:
Po drugie sama prostytucja too jakaś żenada. Zmieszanie kobiecości z ziemią, dowód na to, że wielu mężczyzn myśli penisem a nie główką. Dowód na płytkość ludzi, na zatracenie jakichkolwiek wartości. Kobiety- prostytutki, to nie kobiety. To ścierwa. A mężczyźni korzystający z ich 'usług' są żałośni, nieporadni, zakompleksieni.


To ja może zacytuję kogoś mądrego Mr. Green

Ad. 1
Słupek napisał/a:
Tylko proszę mi tu nie wyjeżdżać z tekstami, że niewolnictwo, itd. bo tak samo można zrobić kogoś niewolnikiem w fabryce orzeszków ziemnych, a jednak nikt nie zakazuje ich produkcji.


Ad. 2
Słupek napisał/a:
To, że godzi w czyjeś odczucia estetyczne czy poglądy religijne nie jest żadnym argumentem za jej penalizacją.


I tak na uboczu tematu:
Akacja12 napisał/a:
Blanko, co do (...) homoseksualizmu zgadzam się z Tobą w 100 procentach że powinniśmy je zalegalizować i dać pełne prawa

Zawsze mnie denerwuje takie pisanie. Homoseksualizm JEST legalny. Związki homoseksualne SĄ legalne. Nikt za nie siedzieć nie idzie. Nie trzeba ich legalizować. Co najwyżej można mówić o daniu zarejestrowanym parom homoseksualnym przywilejów przysługujących teraz małżeństwom.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Magwill Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 25 Kwi 2007
Posty: 479
PostWysłany: Pią 23 Maj, 2008 18:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No cóż chyba tak, po drugie to od bardzo bardzo dawna jest to modne Smile
A z tymi dziweczynami co tam pracują, to co wy myślicie, one to dla pieniędzy robią, no i tam czasem się takie trafiają co tylko o seks, no ale wiecie....

_________________
'Lean on each other's strenghts; forgive each other's weaknesses.'

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6271339
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Pią 23 Maj, 2008 19:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ok, zlegalizujcie wszystko. Tylko wpierw zajmijcie się tym co istotne. I nauczcie ludzi myśleć. Dawac [cenzura] umieją. I za kase i darmo.

Nie chodzi tu o estetyke czy religie. Raczej o wartości moralne. Chodzi o to, że ludzie i tak już pozwalają sobie na zbyt wiele. Co będzie potem?

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 23 Maj, 2008 19:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Blanka -

ja tam sie ciesze, że nie miałam kontaktu;D

Nie uważasz że ciężko wypowiadać się na temat, który zna się z telewizyjnej propagandy only?

Raczej o wartości moralne.

Może was w szkole uczą że wartości moralne są ogółem takie same dla całej ludzkości, ale to błędne myślenie. Każdy człowiek ma swoje wartości moralne i nie możesz przyrównywać swoich do innych, bo takie same nigdy nie będą.


Nie chcę stawiać się po żadnej ze stron i tego nie robię, zwracam tylko uwagę że nie macie zielonego pojęcia o czym mówicie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 23 Maj, 2008 20:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:

Akacja12 napisał/a:
Blanko, co do (...) homoseksualizmu zgadzam się z Tobą w 100 procentach że powinniśmy je zalegalizować i dać pełne prawa

Zawsze mnie denerwuje takie pisanie. Homoseksualizm JEST legalny. Związki homoseksualne SĄ legalne. Nikt za nie siedzieć nie idzie. Nie trzeba ich legalizować. Co najwyżej można mówić o daniu zarejestrowanym parom homoseksualnym przywilejów przysługujących teraz małżeństwom.


Słupku, ale to był skrót myślowy, bo wymieniłam 3 rzeczy, i już nie chciałam wyszczególniać, ale zdaje sobie sprawę że związki homoseksualne są legalne Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |