| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
PYTANIE DO DZIEWCZYN!!!!
Autor Wiadomość
Monnaly Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 30 Lis 2008
Posty: 133
PostWysłany: Czw 01 Sty, 2009 23:30   PYTANIE DO DZIEWCZYN!!!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wiedziałam, czy napisać o tym tutaj, czy w dziale "Dojrzewanie", ale postanowiłam napisac jednak tu. A więc mam taki mały problem... Otóż:
U lewej piersi, na sutku Embarassed pojawił mi się jakiś strup. Skóra wokół tego jest strasznie szorstka, a dodatkowo to piekielnie mnie sfędzi. I taki sfęd raz czuję słabo, ale przychodzą takie momenaty, kiedy nie mogę wytrzymać...
To samo zaczęło mi się powoli pojawiać po prawej stronie (żeby już nie używać wcześniejszego słowa, bo to dla mnie dosyć krępujące...) Embarassed
Może któraś z was wie, co to może być? Proszę o pomoc...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9419463
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 02 Sty, 2009 08:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli występuje świąd, to znaczy że należy udac się z tym do dermatologa. Tak, tak, wiem ze to Twoje piersi - ale tak czy owak to pewnie po prostu jakieś zmiany skórne, demratolog zaleci jakąś maśc po której problem przejdzie jak ręką odjął.

I tak, tak, wiem że się wstydzisz - Odpowiem jednak już za wszystkie pozostałe osoby - Nie wiemy co to jest i ciężko się domyślec po tak skromnym opisie. Z tego co mi wiadomo nic związanego z dojrzewaniem nie objawia się strupami na sutkach, tak więc pozostaje Ci wybrac się do lekarza.

I przypominam że lekarzowi - jakimkolwiek lekarzem by nie był (A większośc dermatologów to jednak kobiety, jeśli Cię to ucieszy) Twoje ciało jest całkowicie obojętne, gdyż całkiem inaczej On do niego podchodzi - Jesteś pacjentką, nie kobietą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monnaly Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 30 Lis 2008
Posty: 133
PostWysłany: Pią 02 Sty, 2009 12:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dzięki Shaunri, już wysyłam ci punkta Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9419463
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 02 Sty, 2009 19:27   

Shaunri napisał/a:
Jeśli występuje świąd, to znaczy że należy udac się z tym do dermatologa. Tak, tak, wiem ze to Twoje piersi - ale tak czy owak to pewnie po prostu jakieś zmiany skórne, demratolog zaleci jakąś maśc po której problem przejdzie jak ręką odjął.

I tak, tak, wiem że się wstydzisz - Odpowiem jednak już za wszystkie pozostałe osoby - Nie wiemy co to jest i ciężko się domyślec po tak skromnym opisie. Z tego co mi wiadomo nic związanego z dojrzewaniem nie objawia się strupami na sutkach, tak więc pozostaje Ci wybrac się do lekarza.

I przypominam że lekarzowi - jakimkolwiek lekarzem by nie był (A większośc dermatologów to jednak kobiety, jeśli Cię to ucieszy) Twoje ciało jest całkowicie obojętne, gdyż całkiem inaczej On do niego podchodzi - Jesteś pacjentką, nie kobietą.



Wysyłaj, wysyłaj... Ale to zawsze jest pytanie dla dziewczyn Smile
Powrót do góry
Monnaly Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 30 Lis 2008
Posty: 133
PostWysłany: Sob 03 Sty, 2009 12:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chippy napisał/a:
Shaunri napisał/a:
Jeśli występuje świąd, to znaczy że należy udac się z tym do dermatologa. Tak, tak, wiem ze to Twoje piersi - ale tak czy owak to pewnie po prostu jakieś zmiany skórne, demratolog zaleci jakąś maśc po której problem przejdzie jak ręką odjął.

I tak, tak, wiem że się wstydzisz - Odpowiem jednak już za wszystkie pozostałe osoby - Nie wiemy co to jest i ciężko się domyślec po tak skromnym opisie. Z tego co mi wiadomo nic związanego z dojrzewaniem nie objawia się strupami na sutkach, tak więc pozostaje Ci wybrac się do lekarza.

I przypominam że lekarzowi - jakimkolwiek lekarzem by nie był (A większośc dermatologów to jednak kobiety, jeśli Cię to ucieszy) Twoje ciało jest całkowicie obojętne, gdyż całkiem inaczej On do niego podchodzi - Jesteś pacjentką, nie kobietą.


No tak, zatutułowałam to "PYTANIE DO DZIEWCZYN!!!", bo myślałam poprostu, że jak odpowie mi jakaś dziewczyna, to nie będzie to dla mnie tak krępujące... Ale, że dostałam odpowiedź co prawda od chłopaka, ale mi to pomogło... Smile
Wysyłaj, wysyłaj... Ale to zawsze jest pytanie dla dziewczyn Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9419463
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |