| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Chlopak jak go złapac
Autor Wiadomość
kikamcia Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 15
PostWysłany: Sro 27 Sie, 2008 09:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A, może jeszcze jakieś inne rady?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10084714
katien205 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Sie 2008
Posty: 18
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2008 11:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm ... Jakieś inne rady ? Powiem Ci tak. Wiem co przeżywasz bo w twoim wieku także, się zakochałam Wink Nie martw się jeśli chłopak się o tym dowiedział. To nawet lepiej Very Happy Nie musisz się martwić jak to jemu wyznać. Uśmiechaj się i bądź poprostu sobą Smile Nie martw się opiniamy innych. To jest ich zdanie. I nie wiedzą co czujesz ! Ale uprzedzam, żebyś potem nie płakała ... Nie każdy chłopak jest Ci przeznaczony. Więc może on nie jest dla Ciebie ? Myślałaś nad tym ? Wink Mówiłaś, że się z tobą umówił i Cie wystawił ? ! Ale on cie poprosił o spotkanie czy przez osoby trzecie ? Jeśli on cie poprosił to jest szansa. Oczywiście zachował się jak dzieciak. Ale może coś jemu wypadło ? A jeśli przez osoby trzecie ... To niestety ale robi sobie żarty. Przykro mi. Ale musisz coś wiedzieć ! Dziewczyny szybciej dorastają Smile Więc jemu tylko koledzy i zabawki w głowie. Przemyśl sobie wszystko Wink Mam nadzieje, że pomogłam :* Powodzenia Wink

PS. Nie chciałam Ciebie straszyć ale powiedzieć jak jest Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11549395
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 31 Sie, 2008 12:37   

CHoCoLaTE napisał/a:
Pamiętaj, że w tym wieku, co Ty, dziewczyny są dojrzalsze od chłopaków. Mogą uważać, że by chciały z jakimś chodzić, kiedy on ma w głowie tylko głupie zabawy na przerwach.


Ależ to jest obrzydliwe kłamstwo!!!!
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 31 Sie, 2008 20:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chippy - Niestety kłamstwem nie jest, lecz prawdą czystą : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kimex Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 114
PostWysłany: Nie 31 Sie, 2008 21:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Chippy - Niestety kłamstwem nie jest, lecz prawdą czystą : )

bo jak to mówił mój nauczyciel "faceci to są opóźnieni o sto miliardów lat względem kobiet"

Myśle że tak z 2-3 lata , potem wszystko się normuje (choć patrząc na marzenia moich ... (jak nazwać najniższy stopień znajomości?) Rówieśniczek w moim wieku to ich idealny facet to tak +3/+5 lat pensja i samochód)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 01 Wrz, 2008 07:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kimex - Nie możesz tego twierdzenia tak rozdrabniać, tu chodzi o ogólne podejście do życia. Po prostu kobiety mają dojrzalsze podejście o kilka latek zawsze. Powiedzmy że wyrównuje się to w wieku 30-40 lat, ale i tak nie do końca. Wiąże się to też z tym że to właśnie kobieta jest osobą marzącą o założeniu rodziny i czekającą aż jej partner sie zorientuje, kupi ten głupi pierścionek i wreszcie będa mogli sobie robić dzieciaki : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 21 Lis, 2008 16:14   

Całkowicie nie zgadzam się z tym, że w jej wieku chłopacy się na korytarzach ganiają.
Większość tak, ale ja sobie wyciągam GameBoya i nikomu nie przeszkadzając odpoczynkiem biernym gram na nim.
Powrót do góry
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Pią 21 Lis, 2008 16:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chippy-ale jakie to ma znaczenie.?hmm.?
ja się z tym zgadzam że chłopacy w tym wieku się ganiają i wgl się bawią jakimiś lego czy coś.A ty przeciesz Grasz na GameBoyu czysz to nie jest zabawa.?
Wiesz ale niestety chłopacy wszystko rozumieją i podchodzą do sparw poważnie kiedy maą 14 lat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 21 Lis, 2008 18:19   

Tak, to jest czysta zabawa. Ale Tetris rozwija i edukuje.

Przyznasz jednak, że nie robię to co moi rówieśnicy czyli udawanie pijaka/tarzanie się po trawie/chodzenie przez kałuże/wchodzenie przez wentylacje do szatni dziewczyn?
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 22 Lis, 2008 00:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kamcia - Eeee tam, chłopcy do końca życia pozostają chłopcami i lubią się bawić zabawkami. Tyle że z gameboya robi się komputer, a z piłki nożnej robi się gra komputerowa : )

A już wchodzenie przez wentylację do kobiecych szatni to dopiero zostaje im na całe życie : )

Bo chłopcy to zawsze chłopcy : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Sob 22 Lis, 2008 11:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri- masz racje ale wiesz już mam doświadczenie z facetami i wiem oco im ogólnie im
chodzi im starszy tym bardziej czegoś chce.czyli seksu.Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 22 Lis, 2008 11:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To tak tylko do 30-tki - Potem już im starszy tym głośniej chrapie : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Sob 22 Lis, 2008 11:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ta ta i potem go się obudzić go nie da.;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 22 Lis, 2008 13:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No cóż, po 30-ce to już zmęczony życiem chłopiec jest : )
Ale bawić i tak się lubi : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 22 Lis, 2008 14:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kamcia, jakie doświadczenie z facetami może mieć 13latka? To raz, dwa.. kto tu czego chce? Emotek;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |