| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Chlopak jak go złapac
Autor Wiadomość
kikamcia Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 15
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 11 Sie, 2008 23:06   Chlopak jak go złapac Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej to jest mój pierwszy post ale prosze doradzcie coś jak mam złapac chłopaka który mi się podoba w siec? No raz niby ze mną gadał ale przez osoby trzecie i jak się niby ze mną umówił To mnie wystawił. A,najgorsze ze chodzimy do tej samej klasy i nawet razem siedzieliśmy razermw jednej ławce. No i powiem odrazu nie jestem taka piękna jak princessa i nie chodzi o twarz... Pomóżcie...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10084714
CHoCoLaTE Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 716
PostWysłany: Pon 11 Sie, 2008 23:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kikamcia napisał/a:
jak mam złapac chłopaka który mi się podoba w siec?

A co Ty Spidergirl? xdd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kikamcia Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 15
PostWysłany: Pon 11 Sie, 2008 23:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może Smile Wszystkie chwyty w miłości dozwolone... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10084714
CHoCoLaTE Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 716
PostWysłany: Wto 12 Sie, 2008 09:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzicie do jednej klasy, to łatwiej, bo się bardziej znacie. Skoro koleżanki wiedzą, że Ci się on podoba, to poproś je, żebyście spędzały chociaż niektóre przerwy z nim i kolegami. Nie wiem zwróć uwagę czy się na Ciebie często patrzy, a może się uśmiecha, zagaduje, to coś powinno znaczyć ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kikamcia Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 15
PostWysłany: Wto 12 Sie, 2008 12:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No tak patrzy się ciągle na mnie i mnie nawet zagaduje no ale więcej... To jak dotond nic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10084714
Kimex Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 114
PostWysłany: Wto 12 Sie, 2008 12:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

CHoCoLaTE napisał/a:
kikamcia napisał/a:
jak mam złapac chłopaka który mi się podoba w siec?

A co Ty Spidergirl? xdd


Spider pig biggrin
@topic

Otwieramy bravo.pl i tam są przecudowne rady . przekopiuje je poprostu
http://www.bravo.pl/milosc/artykuly/niech-on-cie-wreszcie-zauwazy/ida,238273/
http://www.bravo.pl/milosc/artykuly/niech-on-cie-wreszcie-zauwazy-2/ida,239316/

cudowne rady Smile

lecz pamiętaj o jednym . faceci są prości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kikamcia Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 15
PostWysłany: Wto 12 Sie, 2008 12:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10084714
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Wto 12 Sie, 2008 14:04   Re: Chlopak jak go złapac Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kikamcia napisał/a:
nie chodzi o twarz...

Oczywiście że nie Smile bo chodzi o inną część ciała ;p

Może zorganizuj spotkanie klasowe jeżeli macie w miarę zgraną klasę, albo zbierz znajomych i idźcie na plażę Smile będzie łatwiej, bo zapraszanie go gdzieś to może być zły pomysł... zależy jeszcze ile masz lat Smile no i wtedy możesz się wokół niego troszkę zakręcić, porozmawiać itd...

*zapomniałam że nie wszyscy mieszkają nad morzem, ale w Twoim mieście masz na pewno jakieś punkty ciekawe Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kikamcia Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 15
PostWysłany: Wto 12 Sie, 2008 14:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sorki pomyliło mi się toz tą rwarzą miałam napisac gdzie indziej ale poprostu mała pomyleczka. Akacjo12 moje miasteczko to jedna wielka dziura jedyne co tu do zwiedzania to jakieś muzeum które każdy widział już ze 50razy. A, ja niestety nie mam plaży pod balkonem Smile. Oj rozmażyłam się... U mnie w miasteczku to tylko łączki i jakieś zabrudzone rzeczki. A i mam 10lat i 4 miesiace. I nie myśl że to moze tylko takie zaurocznie bo juzż w tym wieku też można sie zabujac na poważnie Smile. A, i problem w tym że on się dowiedział od tej osoby od ktorej nie powienien się dowiedziec że ja isę w nim bujam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10084714
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Wto 12 Sie, 2008 14:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

"Zabujać na poważnie" - nie jest to oksymoron czasem ? Wink

Trochę młoda jesteś, może daj spokój, teraz to Ci sie wydaje bardzo poważne, no ale kiedyś się będziesz z tego śmiała a i chłopcy w tym wieku mogą nie podejść do sprawy zbyt poważnie i śmiać się z Ciebie...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kikamcia Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 15
PostWysłany: Wto 12 Sie, 2008 14:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No pewieni tak.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10084714
CHoCoLaTE Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 716
PostWysłany: Wto 12 Sie, 2008 15:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj, że w tym wieku, co Ty, dziewczyny są dojrzalsze od chłopaków. Mogą uważać, że by chciały z jakimś chodzić, kiedy on ma w głowie tylko głupie zabawy na przerwach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 12 Sie, 2008 17:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja - A co ma to że będzie się z tego kiedyś śmiała do tego że ma sobie dać spokój? Eeee? Ja dzisiaj śmieję się że parę lat temu prawie umarłem... I co z tego? Ludzie z czasem nabierają dystansu do wielu faktów ze swojego życia, co nie znaczy że trzeba się zachowywać w wieku 10 lat jak 40-latka. Nie próbuj tego, bo wieku Ci to Kochana nie doda : )

kikamcia - Widzisz, problem w tym przypadku zapewne nie leży w tym czy chłopakowi się podobasz, ale w jego zwyczajnej nieśmiałości. Chłopcy w tym wieku należą do bardzo nieśmiałych i przyznam że tutaj mogłabyś zrobić niewielki wyjątek od zasad typu "Mężczyźni winni podrywać kobiety, nie na odwrót" i naprowadzić go nieco na fakt, że bardzo go lubisz.

Wiesz, nie jest to sprawa tak prosta. Nie możesz po prostu wyskoczyć do niego z grubej rury "Kocham Cię", czy coś w tym stylu - To jest zbyt obcesowe. Wszystko wymaga czasu i nieco cierpliwości.

Po pierwsze spojrzenie - odpowiednio dobrane spojrzenie kobiety może naprawdę zwalić z nóg wielu facetów.
Po drugie uśmiech - uśmiech to jedna z ważniejszych rzeczy w kontaktach międzyludzkich. Uśmiechaj się kiedy się da : )
Po trzecie podpowiedzi - Musisz mu podpowiedzieć że chciałabyś się z nim spotkać po szkole. Powiedz że się nudzisz, że nie masz co dzisiaj robić i że na przykład wyskoczyłabyś sobie gdzieś się przejść, ale nie masz z kim. Dobrze powiedziane nie zabrzmi sztucznie a da chłopakowi do myślenia.

Pracuj nad nim, pracuj : ) Życzę powodzenia : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kikamcia Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 15
PostWysłany: Sro 13 Sie, 2008 09:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki... No a to co mówileś o tej grubej rurze to z tym już zampóźno. Bo moje koleżanki się dowiedziały i totalna klapa. I mu to powiedziały tak poprostu podeszły i powiedzieły. "Wiesz a ona to Cię kocha" Wskazały na mnie palcem. No i chyba teraz tego odkręcic nie można Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10084714
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 13 Sie, 2008 17:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wszystko można Moja Droga odkręcić i to całkiem bez problemu.

Wie że go lubisz, dobrze, żaden problem. Dowiedział się tego od Twoich bądź co bądź jeszcze szczeniackich koleżanek - Wykorzystaj to : )

Utrzymaj go w tym mniemaniu, niech wie że go Kochasz, po prostu rób swoje i nie zwracaj uwagi na to co mówią, czy myślą inni : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |