| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
STANDARD
Autor Wiadomość
cezary666 Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 43
PostWysłany: Pią 07 Maj, 2010 23:50   STANDARD Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiem, że nie ma ściśle określonej instrukcji do podrywania kobiet -> z oczywistych względów...

Chcę jednak abyście poradzili coś na zdobycie serca kobiety. Co jest poruszającego (wyjątkowego) dla płci pięknej? Czego oczekują? Czego nie tolerują? I czy warto być stanowczym i powiedzieć co się czuje, nawet jeśli odpowiedziałaby że jestem żałosny?
Zaimponowałbym jej tym? Jak mógłbym to naprawić?

Oczekuję szczerych odpowiedzi Wink

Pozdrawiam.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nina.Kar Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 60
PostWysłany: Sob 15 Maj, 2010 10:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cóż, dla dziewczyn poruszających jest dużo rzeczy. To zależy od dziewczyny, więc jeśli choć trochę znasz tą dziewczynę, jej styl itp to możesz coś wymyślić. Dziewczyny (przynajmniej zwykle) oczekują że facet będzie wrażliwy i będzie mówił o swoich uczuciach. Czego dziewczyna nie toleruje? To już zależy od dziewczyny, bo jedna nie toleruje jak facet ma glupie poczucie humoru a inna wprost to uwielbia. Ja sądzę że powinienes jej powiedziec (jak bedziecie sami) co do niej czujesz. A noz ona tez cos do ciebie czuje...

_________________
Tylko Ty i Ja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
21331133
Nens Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 18 Lip 2009
Posty: 203
PostWysłany: Sob 15 Maj, 2010 10:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie trzeba od razu walić prosto z mostu, można zasugerować, co się czuje.
a dziewczyna, która tak zareagowałaby na wyznanie. sama byłaby żałosna ;/

_________________
http://nens.pinger.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Sob 15 Maj, 2010 11:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja proponuję z "wybranką" najpierw się zaprzyjaźnić. Dużo z nią rozmawiać. Jeśli będzie się wam naprawdę świetnie rozmawiać, to staniecie się bezsprzecznie bratnimi duszami no i być może potem dalej coś z tego wyniknie (a może nawet z jej strony?) Oczywiście, trudno jest rozmawiać z osobą, w której jest się zakochanym jak z przyjacielem, bo ta część zauroczona czasem przewyższa część zaprzyjaźnioną, jeśli wiecie, o co mi chodzi.

Nie postępuj pochopnie - to jest moja rada ^ ^ Wyjdzie w praniu, czy tą dziewczynę poderwiesz, czy niet.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |