| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Jakie majtki nosicie?
Autor Wiadomość
ewcia2004 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 06 Gru 2005
Posty: 9
PostWysłany: Sro 18 Sty, 2006 03:59   Jakie majtki nosicie? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jakie majtki nosicie? Stringi czy normalne? Ja wlasnie nie lubie stringow bo mi jakos w nich nie wygodnie, wlażą mi same wiecie. A tak w ogóle to po 1 Smile Moze jakis zly kroj majtek mialam, nie powinny mnie uwierac? Moj chlopak zwraca uwaga czesto na to i narzeka bo chce zebym nosila string. Ja to z nim mam:D
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
askawtn Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 18 Lis 2005
Posty: 45
PostWysłany: Sro 18 Sty, 2006 12:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też nie lubie stringów. Są strasznie niewygodne. Natomiast moja koleżanka nosi je non-stop... . Stringi to sprawa indywidualna, wygodnie Ci w nich to nosisz, niewygodnie to nie nosisz. A co do chłopaka, to uważam, że nie powinien mieć nic do tego, jakie majtki nosisz. Nie będziesz chyba rezygnować z własnej wygody po to, żeby on mógł sobie popatrzeć na Twój odsłonięty tyłek! A pozatym, to możesz mu powiedzieć, ze stringi są niezdrowe Smile Wink
Pozdawiam Salut
askawtn
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tana14 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Sty 2006
Posty: 55
PostWysłany: Sro 18 Sty, 2006 13:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jeśli nie lubisz chodzić w stringach to nie choc a jeśli twój chłopak chce byś chodziła w nich powiedz że jeśli jest taki mądry to niech sam sobie chodzi w stringach ciewi mnie to jak długo wytrzym bo prawdą są one że są niewygodne Smile

_________________
Ach, co za oszczędność czasu zakochać się od pierwszego wejrzenia! <:3)~
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6684266
Yarpen_Abbil Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 18 Maj 2005
Posty: 238
PostWysłany: Sro 18 Sty, 2006 13:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Facetem jestem, ale wypowiedzieć się chyba mogę, nie?? (jak NIE to sorki... Very Happy )

Dla mnie stringi to jakiś chory wynalazek tak szczerze... Jakoś mi się to z masochizmem niemilo kojarzy... Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
"Życie przeminie bezpowrotnie, niczym łzy pośród deszczu... - Pozostaną wspomnienia..."
- Yarpen Abbil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ma... Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 21 Mar 2005
Posty: 142
PostWysłany: Sro 18 Sty, 2006 13:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A mi osobiście stringi nie przeszkadzają to chyba kwestia przyzwyczjenia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Sro 18 Sty, 2006 15:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mi wygodniej w stringach, nie odznaczaja sie pod obcislymi spodniami i "nie zwijaja: ze tak powiem, wygodniej:)
ale odnosnie sprawy, to Twoja sprawa jakie majtki nosisz, proste. masz być chyba sobą? prawda?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 18 Sty, 2006 16:36   Re: DO dziewczyn:) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ewcia2004 napisał/a:
Jakie Majtki nosicie Stringi czy normalne. Ja wlasnie nie loobie stringow bo mi jakos w nich nie wygodni wlaza mi same wiecie. A tak wogule to po 1 Smile Moze jakis zly kroj majtek mialam nie powiny mnie uwierac? Moj chlopak zwraca uwaga czesto na to i narzeka mi zebym nosila stringi ja to znim mam:D



jezeli tobie nie pasuja, to powiedz mu to, a on powiniene zrozumiec. a jakie nosze? tylko stringi, w sumie mam odwrotnie, zle sie czuje jak mam na tylku jakies wielkie majty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agg. Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Sty 2006
Posty: 11
PostWysłany: Sro 18 Sty, 2006 16:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja lubię stringi Smile
Jakoś bardziej się do nich przekonałam.
Ogólnie to nie jest źle. Mogę nosić i stringi i zwykłe Wink

Chłopaki bardzo dużą uwagę zwracają wlasnie na jakieś majtki Rolling Eyes
Ich to chyba kręci,że komuś widać tam jakiś sznureczek albo coś.
Chyba mozecie mi przyznać rację? hę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5464307
choredusze Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 09 Lis 2005
Posty: 150
PostWysłany: Sro 18 Sty, 2006 17:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nosze zazwyczaj stringi:) są lepsze i wygodniejsze, bo nie odznaczaja sie na spodniach.
a stringi chyba zawsze na poczatku uwieraja, trzeba sie przyzwyczaic:P ale jesli nie masz na to ochoty to nie rob czegos wbrew sobie tylko dlatego, ze twoj chlopak tak chce. on powinien zwracac uwage bardziej na twoja wygode niz na swoje zachcianki Smile

_________________
Możesz być gdziekolwiek, kiedy twoje życie nagle się zaczyna... kiedy otwiera się przed tobą przyszłość. Na początku możesz nawet nie zdawać sobie z tego sprawy... ale to się już stało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1744817
agg. Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Sty 2006
Posty: 11
PostWysłany: Sro 18 Sty, 2006 17:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

choredusze napisał/a:
on powinien zwracac uwage bardziej na twoja wygode niz na swoje zachcianki

dokładnie Wink
Dlaczego mamy zawsze robić to co oni chcą? Wink

_________________
"Jeden uśmiech znaczy więcej niż wiele słów"...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5464307
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 18 Sty, 2006 17:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no chyba ze mu naprawde zalezy, to mozesz sie dla niego przebrac czasem, a nie nosic caly czas Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agg. Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Sty 2006
Posty: 11
PostWysłany: Sro 18 Sty, 2006 17:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale dla mnie i tak to bez sensu...
Ale zrobisz jak bedziesz uważała Wink
Ja bym nie starała mu się dogodzić,postawić na jego zdaniu.Ale to ja Wink

_________________
"Jeden uśmiech znaczy więcej niż wiele słów"...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5464307
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 18 Sty, 2006 17:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to sie droga agg nazywa egoizm;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 18 Sty, 2006 17:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też noszę zawsze stringi - Mam takie ze słonikiem ; )

A co do tematu, to chyba facet nie powinien rządzić jakiego rodzaju bieliznę będziesz nosić O_o. Poza tym nie widzę sensu rozpatrywania tego tematu na forum - Skoro swojemu chłopakowi jesteś w stanie się w stringach pokazac, to chyba potrafisz mu też powiedzieć że nie lubisz ich nosić, no nie? No chyba że Ty to kolejny, nie tak dawno rozpatrywany na forum rodzaj napalonej 14-tki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agg. Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Sty 2006
Posty: 11
PostWysłany: Sro 18 Sty, 2006 22:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie,to nie egoizm.
Tylko prawda.

_________________
"Jeden uśmiech znaczy więcej niż wiele słów"...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5464307
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |