| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Świadomy sen
Autor Wiadomość
Maziak Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 24 Maj 2009
Posty: 142
PostWysłany: Sro 27 Maj, 2009 09:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Generalnie OOBE jest bardzo dziwnym zjawiskiem, ale mi się wydaje że powiązanie z LD jest minimalne.

_________________
"Dokąd tak biegniesz? Przecież wiesz że przed sobą nie uciekniesz."

"So if you love me let me go"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Nie 29 Lis, 2009 12:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Maziak napisał/a:
Generalnie OOBE jest bardzo dziwnym zjawiskiem, ale mi się wydaje że powiązanie z LD jest minimalne.


OOBE wlasnie ma duzo zwiazanego,to prawie to samo.Wiemze to wydaje ci sie dziwne,na poczatku tez tak myslalem,ale jak sie obeznalem w tym to LD i OOBE to prawie to samo.
W OOBE wywolywujesz wyjscie z ciala fizycznego,i masz odrazu swiadomosc w astralu,a w LD odzyskujesz swiadomosc gdy juz jestes gdzies w astralu.
W LD fajne jest to ze wszystko kreujesz wg siebie,doznania sa o wiele wiele mocniejsze niz na realu,w LD mozesz zmeinic rzeczywistosc-Np mozesz zmienic swoj ksztalt (na poczatku jestes tak jak w ciele fizycznym bo jestes przyzwyczajony do tego),mozesz np na miejscu swojego budynku wyobrazic sobie ze jest np wiezowiec lub sklep,w LD ogolnie swiat jest jak to sobie wyobrazasz.
W OOBE rzeczywistoscv sie nie zmienia,za to mozesz rozmawiac z innymi bytami astralnymi,dowiedziec sie czegos waznego (rady zeby sobie poradzic z problemami w swiecie reaknym),mozesz "poleciec" do najdalszych zakatkow swiata,mozesz odwiedzic osobe za granica itp..Smile

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 29 Lis, 2009 13:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

LD to swiadoma praca mozgu podczas spania a nie zaden astral dziecko.
tak to jest jak 13 latki zabieraja sie za swiadomie snienie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 29 Lis, 2009 14:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Inaczej mówiąc - OOBE nie istnieje, więc można podciągnąć to pod LD.

A czym jest LD wyjaśniła Tremere.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Nie 29 Lis, 2009 15:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ludzie co wy wiecie o tym w stosunku od mnie,nie czytaliscie ksiazek R.Monroe ani nic i myslicie ze wiecej znacie ode mnie,zaloze sie ze malo kto czy znal odmiany LD (MILD,WILD,REM itp..) wiec prosze was nie zaprzeczajcie prawdzie bo tak czy inaczej podczas LD jestesmy poza C.F.

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 29 Lis, 2009 16:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

swierk84 napisał/a:
Ludzie co wy wiecie o tym w stosunku od mnie,nie czytaliscie ksiazek R.Monroe ani nic i myslicie ze wiecej znacie ode mnie,zaloze sie ze malo kto czy znal odmiany LD (MILD,WILD,REM itp..) wiec prosze was nie zaprzeczajcie prawdzie bo tak czy inaczej podczas LD jestesmy poza C.F.

Not to put too fine a point upon it,
but the whole new age movement is full of shit.
Please allow me to elaborate,
explicate, expatiate.
from astral projection to zygomancy it's a,
mish mash of idiocy.
Instead of the archaic worship of seasons,
they should explore logic and reason.

http://www.youtube.com/watch?v=89jt7zJzkNQ

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Nie 29 Lis, 2009 17:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co to ma byc...

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 29 Lis, 2009 17:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Apel byś porzucił zabobon. Mniej Monroe, więcej podręczników i myślenia, OK?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Nie 29 Lis, 2009 18:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akurat wiem co czytam i o czym mysle,spytaj sie kogo chcesz (doswiadczonego) to ci powie to smao co ja,powaznie mowie stary Smile

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 29 Lis, 2009 18:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chyba nasz punkt widzenia się nieco różni, bo Ja na to patrzę z czysto medycznego punktu widzenia, Ty zaś z zabobonnego, gdzie istnieją jeszcze jakieś światy astralne, wychodzenie z ciała i inne takie śmieszne rzeczy.

Ale bytów atralnych nie ma, oobe nie istnieje a Monroe (kimkolwiek jest) kłamie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Nie 29 Lis, 2009 18:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Chyba nasz punkt widzenia się nieco różni, bo Ja na to patrzę z czysto medycznego punktu widzenia, Ty zaś z zabobonnego, gdzie istnieją jeszcze jakieś światy astralne, wychodzenie z ciała i inne takie śmieszne rzeczy.

Ale bytów atralnych nie ma, oobe nie istnieje a Monroe (kimkolwiek jest) kłamie.


W pewnym sensie masz racje,bo naukowo OOBE faktycznie nie istnieje (naukowcy nie wierza ze cialo moze funkcjonowac bez duszy gdy jej w ciele nie ma) ale niestety nie moge sie pogodzic z "smieszne byty astralne",skoro tak uwazasz,to co uwazasz o reinkarnacji,o tym co sie z toba stanie gdy umrzesz,co wlasciwie jest w tobie,na czym polega intuicja itp...
"Monroe (kimkolwiek jest) klamie" Shaunri jestem bardzo ciekaw co wiesz w ogole o Monroe,zeby tak uwazac.

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 29 Lis, 2009 18:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jednym z bardziej doświadczonych w sprawach tzw. magii ludzi jest James Randi: http://pl.wikipedia.org/wiki/James_Randi
Cytat:
Fundacja Randiego (James Randi Educational Foundation) wsławiła się przede wszystkim nagrodą wysokości 1 mln dolarów, którą chce przyznać każdemu, kto zdoła pokazać obiektywny dowód jakiegokolwiek paranormalnego zjawiska w warunkach uzgodnionych wcześniej przez obie strony i przy udziale osób niezależnych od Fundacji.

Skoro uważasz, że potrafisz wychodzić z ciała, to na co czekasz?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Nie 29 Lis, 2009 18:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Slupek,wyjscie z ciala nie jest takie proste,jest wrecz bardzo ale to bardzo trudne.
Jedni wychodza za pierwszyml razem,inni musza miesiacami trenowac a niektorzy nawet latami.
Raz (pare dni temu akurat) udalo mi sie wyciagnac rece i glowe,ale swiatlo jadacego samochodu mnie przestraszylo i w mgnieniu oka znalazlem sie w ciele.

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 29 Lis, 2009 19:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Świerk - Zadajesz głupiutkie pytania : ) Do tego uznajesz za naturalnie istniejące rzeczy które zwyczajnie nie istnieją (Intuicja, reinkarnacja, dusza).

Shaunri jestem bardzo ciekaw co wiesz w ogole o Monroe,zeby tak uwazac.

No cóż, skoro nie spotkałem się z żadną jego publikacją, to znaczy że najprawdopodobniej nie jest w żaden sposób uznawany przez naukowców - co znowu znaczy że się myli, albo jest geniuszem, którego teorie są na tyle rewolucyjne że póki co nie mogą być zaakceptowane.

Ja uznam że się po prostu myli.


I takie małe post scriptum:

(naukowcy nie wierza ze cialo moze funkcjonowac bez duszy gdy jej w ciele nie ma)

Szeroko pojęci naukowcy nie uznają czegoś takiego jak dusza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 29 Lis, 2009 19:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

swierk84 napisał/a:
Raz (pare dni temu akurat) udalo mi sie wyciagnac rece i glowe,ale swiatlo jadacego samochodu mnie przestraszylo i w mgnieniu oka znalazlem sie w ciele.
A po co tak w ogóle duszy kończyny? A skoro ma, to czy dusza ma też astralnego siusiaka, którym oddaje astralny mocz? biggrin

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |