| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Świadomy sen
Autor Wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Pon 30 Lis, 2009 18:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czlowieku zrozum ze zandych schiz nie mam a nawet jak tak to umiem je pokonac,pozatym ze poswiate bylo widac to powiesz mi ze lewitowalem wtedy i ze kubki same sie przesunely?Chlopie czytaj uwaznie zanim cos piszesz po prostu tak nie chcesz wierzyc i zaprzeczac temu ze tobie tez sie halucynacje zdarzaja,to znaczy to co istotne pewnie omijasz...

_________________
swierku
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 30 Lis, 2009 21:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem


_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Will96 Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 49
PostWysłany: Pon 30 Lis, 2009 21:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

E tam... To wszystko nie ma sensu..bo czy mamy duszę czy też nie to i tak kiedyś umrzemy, a wtedy nikt nie będzie się nas pytał czy widzieliśmy ducha swojego dziadka, czy mieliśmy LD etc. To moim zdaniem nie ma sensu, no chyba że robimy to dla podniesienia sobie 'adrenaliny' i swojego 'ego'. No, ale co ja będę wiele mówił... Wink

_________________
First gain the victory and then make the best use of it you can
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Wto 01 Gru, 2009 21:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Widze ze was zatkalo,wiec moze faktycznie przestanmy walkowac,jedyne co poradze szczerze Shaunri'emu i innym nie wierzacym w to co powiedzialem konsultacje z kim chcecie doswiadczonym,czy to zalozyciela portalu paranormalium na ktorym z reszta jestem zarejestrowany,czy na kryptozoologii,czy na paranauce,wszyscy wam powiedza to co ja,zadne sci-fi tylko wiedza zdobyta doswiadczeniem.

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 01 Gru, 2009 23:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie obchodzi mnie ilu szaleńców będzie mnie przekonywać, że ich urojenia to prawda. Albo dostanę twarde dowody albo niech idą się wypchać.

Doświadczenie jest o tyle dobre, jeśli można je powtórzyć w kontrolowanych warunkach. Jeśli się nie da to są to najprawdopodobniej urojenia albo najzwyklejsze konfabulacje.

Tak w ogóle to jest niesamowicie przykre - tyle prawdziwej wiedzy do zdobycia, której nie sposób całej ogarnąć, a ludzie i tak zaśmiecają sobie głowy jakąś "wiedzą" tajemną wyciągniętą z butów. Choć poniekąd rozumiem, na pewno mniej się przemęczysz czytająć o reptilianach wszeczepiających chipy, niż sięgając po podręcznik do fizyki. Tylko po co dawać sobie wciskać takie kity?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Wto 01 Gru, 2009 23:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wlasnie ze to jest przezywane przy kontrolowanych warunkach,oprocz OSPUO,to jest prawdziwe urojenie.Ale tak jak ci mowilem,spytaj sie kogo chcesz z stron ktore ci wymienilem,pytaj go o co chcesz i o ile naprawde wie cos o tym co ci powie to co uwazasz za twarde dowody stary Smile

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 02 Gru, 2009 00:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

swierk84 napisał/a:
Wlasnie ze to jest przezywane przy kontrolowanych warunkach

No to niech to sobie ładnie powtórzą przy zespole poważnych naukowców. Wiesz, ja mam różowego niewidzialnego smoka w garażu, udowodnij, że tak nie jest (BTW, polecam Carl Sagan "Świat nawiedzany przez demony"), jak nie wierzysz to spytaj moich kolegów z forum Delta Epsilon Draconis Pi Pół, wszyscy Ci tak powiedzą.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 02 Gru, 2009 11:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Świerk - Bądź co bądź nie potrafisz zrozumieć czym są te "twarde dowody" o których tu tak zażarcie rozmawiacie. Nie chodzi o to że "iks" ludzi na świecie potwierdzi Twoje słowa - bo wiadomo że potwierdzi.

Chodzi o to żeby całokształt OOBE potwierdzić doświadczalnie przy pomocy dowodów labolatoryjnych - Czy to na bazie wiedzy fizycznej, chemicznej, biochemicznej, biologicznej, histologicznej, fizjologicznej, czy jakiejkolwiek innej. Jednak na dzień dzisiejszy wszystkie znane mi dziedziny nauki wykluczają istnieje OOBE.

Jesli czegoś się nie da naukowo potwierdzić, to znaczy że na dzień dzisiejszy uznajemy że to nie istnieje. Doświadczenie, czy pozorna wiedza ludzi którzy praktykują OOBE nie ma tu żadnego znaczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Sro 02 Gru, 2009 13:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czlowieku podwazasz moja wiedze o twardych dowodach i tak mysle ze chyba juz sie w tym pogubiles.
To ze cos naukowo nie jest potwierdzone nie znaczy ze nie istnieje,byc moze dla ciebie do ma zerowe znaczenie ale dla mnie twardym dowodem na to ze oobe istnieje jest to ze sam w to weszlem.
Slupek-To jest nielogiczne,ze twoj smok jest rozowy a zarazem niewidzialny.Czlowieku nie mysl ze ze mnie glupka zrobisz,juz ci udowodnilem ze nie masz smoczusia takiego w garazu.

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 02 Gru, 2009 13:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale dla mnie twardym dowodem na to ze oobe istnieje jest to ze sam w to weszlem.

Nikogo nie interesuje co dla Ciebie jest dowodem. Z naukowego punktu widzenia dowodzenie jakiejkolwiek tezy w ten sposób jest kompletnie bezsensowne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 02 Gru, 2009 16:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

swierk84 napisał/a:
Slupek-To jest nielogiczne,ze twoj smok jest rozowy a zarazem niewidzialny.
A jeśli powiem, że jest tylko niewidzalny albo tylko różowy to już będzie logiczne i uwierzysz? ;]

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Sro 02 Gru, 2009 18:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jesli tylko rozowy to tak (chyba ze se glupie jaja robisz)
A jesli niewidzialny,to stuknij sie najpierw w leb,jak go wezmiesz,bo z tego co mi wiadomo bo nie ma czegos materialnego a zarazem niewidzialnego (wychodzac poza zaklad ze istnieje cos jak czasteczka arsenu czy selenu itp...)

Shaunri-I kij mi do tego ze to ma zerowe znaczenie,mowie ze dla mnie jest to dowodem a nie dla ciebie czlowieku,nie zmusze cie do tego abys uznawal to co pisze i szczerze mam gdzies czy w to wierzysz czy nie,chcialem ci tylko powiedziec ze jestes byc moze w wielkim bledzie jak nie wierzysz w to.

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 02 Gru, 2009 23:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja jestem czarodziejka z ksiezyca, moon prism power maaaaaaaake up!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 16 Gru, 2009 22:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kolejna nagroda:

Cytat:
Australijscy sceptycy proponują nagrodę 100 tysięcy dolarów dla osoby o zdolnościach paranormalnych, 20 tysięcy dla osoby, która taką osobę wskaże, a ta następnie pomyślnie przejdzie test.


http://krolikwprekambrze.blogspot.com/2009/12/szukajcie-paranormalnego-prosze.html

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 16 Gru, 2009 22:21   

A znacie Randiego?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |