| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ograniczanie praw konstytucyjnych
Autor Wiadomość
czarodziejka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Wrz 2008
Posty: 16
PostWysłany: Czw 18 Wrz, 2008 00:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hej Smile

No wiec ja jestem z wroclawia i pierwszy rok prawa mam za sobą na tamtejszym Uniwersytecie (Wroclawskim). Obecnie jestem we Włoszech i od tego roku będe studiować na Uniwersytecie Bolońskim:D Oczywiscie tez prawo:))
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 18 Wrz, 2008 07:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty - Nie ma się co nauczycielowi dziwić. Taka zasada jest dla przypadków, kiedy dziecko mając lat 18 wyprowadza się od rodziców i nie ma z nimi kontaktu. Wtedy musi samo sie usprawiedliwiać.

Ale jeśli ma pełen kontakt z rodzicami? To co, ma coś do ukrycia że nie moze mama napisać usprawiedliwienia ; )?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czarodziejka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Wrz 2008
Posty: 16
PostWysłany: Czw 18 Wrz, 2008 10:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a to czy ma do ukrycia czy nie ma, ma niewiele tu do znaczenia Wink) Wazne jest to, ze ma pełne prawo sie usprawiedliwic Wink Nauczyciel(gdy dzieciak konczy 18 lat) nie moze mu tego zabronic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 18 Wrz, 2008 13:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shanuri, dlatego właśnie zazwyczaj mama mnie usprawiedliwiała, bo zdarzało mi się nie pójść do szkoły, kiedy np. nie dałam rady się czegoś nauczyć i wiedziałam, że takie mamine zwolnienie bardziej wiarygodne. Ale zdarza się, że wredny nauczyciel trzyma się terminów, a zapomni się poprosić rodziców prawda? Albo rodzice wyjadą na urlop..

Czarodziejko, skoro wyjeżdżasz, to się już nie spotkamy na uczelni, bo ja też na UW.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 18 Wrz, 2008 18:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czarodziejka - A nauczyciel ma prawo nie usprawiedliwić. Koniec, nauczyciel wygrywa, 1:0 ; )

nasty - Nauczyciel też człowiek - można z nim nawet porozmawiać, kwestia odpowiedneigo podejścia ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 18 Wrz, 2008 19:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shanuri.. nie każdy. Ja miałam i takich, którzy tydzień przed końcem roku w maturalnej klasie robili sprawdziany i próbowali nas uwalić, mimo, że nikt z tego przedmiotu matury nie pisał. Nie powiesz mi, że to też człowiek, albo przynajmniej, że da się z takim porozmawiać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 19 Wrz, 2008 07:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie no oczywiście, ludzie są różni. Wydaje mi się że jednak tych "w porządku" jest co nieco więcej niż takich właśnie chodzących "jaszczurzyc" : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 20 Wrz, 2008 17:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem ? Mi wychodzi pół na pół Wink

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |