| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Kostium na Halloween

Kim będziesz na Halloween?
Czarownicą - Wiedźmą
33%
 33%  [ 1 ]
Wampirem
0%
 0%  [ 0 ]
Szkieletem
0%
 0%  [ 0 ]
Duchem
0%
 0%  [ 0 ]
Kobietą kot
33%
 33%  [ 1 ]
Zombi
0%
 0%  [ 0 ]
Batmanem
0%
 0%  [ 0 ]
Księżniczką
0%
 0%  [ 0 ]
Spidermanem
0%
 0%  [ 0 ]
Inne
33%
 33%  [ 1 ]
Głosowań: 3
Wszystkich Głosów: 3

Autor Wiadomość
Magwill Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 25 Kwi 2007
Posty: 479
PostWysłany: Sro 29 Paź, 2008 20:32   Kostium na Halloween Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Już za dwa dni Halloween!!!! Dużo cukierków, lizaków i innych słodkości, oraz dużo straszydeł na ulicach. Tutaj gdzie ja mieszkam, Halloween, jest bardzo wilekim świętem, i wszyscy chodzą po domach, i mówią " Trick or treat" co oznacza "Cukierek albo psikus". Ja mam zamiar przebrać się za kobietę kot, ponieważ chciałam się troche wyróżniać, bo większość dziewcząt przebiera się za czarownice, lub wiedźmy itp. Cat Chciałam się dowiedzieć za kogo wy się przebieracie, a jeżeli nie ochodzicie tego zwyczaju, to chociaż za co chcielibyście się ptrzebrać?

Macie wiele propozycji w ankiecie, ale jeśli nie ma tam tego za co zamierzacie się przebrać to piszczie w postach. Twisted Evil
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6271339
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 29 Paź, 2008 20:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tutaj gdzie Ja mieszkam jest Polska i nie obchodzimy Halloween. Wiesz chociaż co to jest to Halloween i jaki cel tego jest?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Magwill Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 25 Kwi 2007
Posty: 479
PostWysłany: Sro 29 Paź, 2008 20:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri za kogo ty mnie uważasz, przecież wiem co to jest Halloween, święto zmarłych, a jakbyś chciał wiedzieć to ja nie jestem obcokrajówką, tylko mieszkam w Anglii dwa lata, więc ja swoja lata mieszkałam w Polsce, więc za głupią mnie nie uważaj Razz

_________________
'Lean on each other's strenghts; forgive each other's weaknesses.'

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6271339
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 29 Paź, 2008 21:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Magwill napisał/a:
tylko mieszkam w Anglii dwa lata

To może pisz o tym na jakimś anglosaskim forum? Rolling Eyes

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Magwill Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 25 Kwi 2007
Posty: 479
PostWysłany: Sro 29 Paź, 2008 21:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Haha bardzo śmieszne, nie obchodzi mnie co anglicy, bo to, to ja na ulicach widzę, ochodzi mnie to kto w Polsce się za co przebiera, a jeśli szanowni panowie uważąją, to nie jest nic do świętowania to ok, ale mówiłam, jeśli nie, to przynajmniej napiszcie za co chcielibyscie się przebrać Smile O tym jest temat a nie o ciągłym gadaniu omnie i tradycji w ANGLII.

_________________
'Lean on each other's strenghts; forgive each other's weaknesses.'

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6271339
CHoCoLaTE Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 716
PostWysłany: Sro 29 Paź, 2008 22:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

My, jak co roku, chodzimy z kumpelami przebrane za wiedzmy/wampirzyce i zbieramy cukierki xD Prawda, dużo osób poprostu zamyka nam drzwi przed nosem, albo gadają, że jesteśmy opętane szatany, ale zawsze można się pośmiać xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 30 Paź, 2008 16:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri za kogo ty mnie uważasz, przecież wiem co to jest Halloween, święto zmarłych

Grzechem jest nazywanie tego czegoś Świętem Zmarłych - Bo i ze Świętem, i ze Zmarłych nie ma to nic wspólnego.



Wybacz za moją awersję do tego dnia - nie lubię go, uważam za głupotę i staram się tępić, nic na to nie poradzę : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Magwill Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 25 Kwi 2007
Posty: 479
PostWysłany: Czw 30 Paź, 2008 18:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi mi o święto jako świętowanie, tylko o wiesz, no tak mówi się, a jak ty tak nie uważasz to.......ja po prostu mam własne zdanie, ale oprócz chocolate nikt inny nie powiedział za kogo chciałby się przebrać, w końcu o tym jest ten temat.

_________________
'Lean on each other's strenghts; forgive each other's weaknesses.'

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6271339
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 30 Paź, 2008 18:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ludzie, mamy 21 wiek. Globalizacja. Walentynki, Halloween. Nie można się odcinać od rzeczywistości. Przecież o zabawę chodzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Magwill Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 25 Kwi 2007
Posty: 479
PostWysłany: Czw 30 Paź, 2008 18:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki nasty_girl, ktoś w końcu za mną jest Smile

_________________
'Lean on each other's strenghts; forgive each other's weaknesses.'

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6271339
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 31 Paź, 2008 10:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po wczorajszej imprezie stwierdzam, że starsi ludzie są głównie nietolerancyjni..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 31 Paź, 2008 16:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty - Tu nie chodzi o nietolerancyjność, a o różnice kulturowe, niedługo Święto Hanuka będziemy obchodzić. To po prostu paranoja, a idea występowania Halloween w Polsce zabija nieco ideę Święta Zmarłych, które - Jako Chrześcijanie - jutro obchodzimy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 31 Paź, 2008 17:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Święta Zmarłych, które - Jako Chrześcijanie - jutro obchodzimy.

Wyznajesz jakiś chrześcijanizm radziecki? Smile Prawidłowa nazwa święta, które jutro obchodzicie to Dzień Wszystkich Świętych.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 02 Lis, 2008 13:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Whatever, nie czepiajmy się nazw, gdyż teologiem nie jestem : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Magwill Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 25 Kwi 2007
Posty: 479
PostWysłany: Sro 05 Lis, 2008 21:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no już po HALLOWEEN i powiem wam ze było po prostu extra, uzbierałam garstki cukierków, chociaż pogoda była fatalna, cała przemokłam, ale i tak była dobra zabawa Smile

_________________
'Lean on each other's strenghts; forgive each other's weaknesses.'

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6271339
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |