| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Poważny problem.!
Autor Wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Pon 24 Lis, 2008 19:44   Poważny problem.! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam pewien problem.
moja mama rozwiodła się z moim tatą.
i znalazła sobie nowego faceta i ma z nim teraz dziecko.
dobra mi nie przeszkadza że mają dziecko.ale najbardziej wkurza mnie On."Ojczyn"
Non stop na mnie krzyczy,wyzywa,bije z byle powodu nawet jak nic nie robie złego.ja już nie wiem co mam robić.
jestem już na granicy swojej wytrzymałości,brakuje mi sił.nie jeden raz mówiłam mamie co się dzieje w domu kiedy jej nie ma a mama jest w tedy w pracy.
ostatnio podniósł ręke przy mojej mamie i chciał mnie uderzyć.
już dwa razy mnie uderzył a przeciesz nie ma prawa mnie uderzyć.
a jeśli powiem mamie coś że mnie uderzył to specjalnie gada że to nie prawda.dla niego z całe życie jest przezemnie nawet jeśli rodzice się kłócą o finanse to też moja wina a że mają długi to nie moja wina i że sobie poradzić nie moga.jedno myślę że dla niego najlepiej by było żebym się wyniosła z domu na zawsze.Aha nie powiedziałam czegoś moja mama miała jeszcze kochanków którzy bili mnie i mame.i moja babcia dobrze wie że nie zasłużyłam na tkie zycie żebym dostawała jak to mówią w pupe.!
tak sobie czasami myślę czy nie wyprowadzić się do babci i mieć spokojne życie.
a mama nie może się z tym ojczynem rozwieść bo jeśli tak się stanie to moja mama zosatje z tysiącem do zapłacenia kredytu.
i naprawde proszę o wyrozumiałość i proszę bardzo i to bardzo o pomoc.
już wysiadam z sił jestem bezradna.; ((
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 24 Lis, 2008 20:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A jak my Ci Moja Droga możemy pomóc? Jeśli jest aż tak źle jak mówisz i wytrzymać się nie da, bije Cie, tłucze, masakruje, pije, bije i generalnie zły z niego człowiek to pozostaje Ci zgłosić to na policję - Ale jeśli chcesz znać moje zdanie to nie polecam.

Widzisz, prawda jest taka że pokorne cielę dwie matki ssie - Sztuką nie jest postawić się takiej osobie, ale ustawić się w takiej sytuacji tak, aby dostawać - jeśli nie da się wcale - to jak najmniej.

Masz lat... Hmmm - 14? Za mało jeszcze żeby się postawić, a przynajmniej żeby takim "postawieniem" coś konstruktywnego zdziałać.

Pomyśl sobie że już bliżej Ci do usamodzielnienia się niż dalej, zaciśnij zęby i graj potulnego baranka, innej rady nie ma : )

Pozdrawiam i życzę szczęścia : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
danly Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 62
PostWysłany: Pon 24 Lis, 2008 20:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ojc...to juz jest problem...nie moge wiedziec za bardzo...pomoge jak moge Smile
korde nie moze sie twoja mama rozwiesc mowisz?? a z kad wiesz ze ona chce ...znaczy wiem dla ciebie to jest udreka...a jak by sie z nim zaprzyjaznic znaszy najpierw byc cicho gdzies moze przez 2 tygodnie nie rozrabiac itd a puzniej np pogadac z nim o sprawach np co by chcial dostac pod chinke i takie tam...jak nie pomoze to pogadaj z mama i opowiedz jej o calym problemie i ze on symuluje ze jest mily a tak nie jest i zeby cos zrobila a jak nie to sie wyprowadzasz do babci lub do taty (jak jest madry nie pije itd)tak napewno cos zrobi bo jak sie wyprowadzisz to jej sie glupio zrobi przed twoja babcia lub tata a wogloe ona cie kocha...a jak nie wyprowadz sie na troche i juz...JA NIE WIEM CHYBA JA SIE BYM TAK NIE DALA BO JA JESTEM BUNTOWNICZA I JA BYM SIE DARLA W DOMU AWANTURE ROBILA BYM UCIEKLA ZDOMU....
prosze jak zle ci powiedzialam wybacz nie mam zaduzo eksperenci tylko moja przyjaciolka tez przez to przechodzila
ps sory za ortografie ale nie mieszkam w polsce Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Pon 24 Lis, 2008 20:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Danly-moja mama bardzo chce się znim rozwieść ale moja mama wtedy zostaje z tysiakiem do spłacenia bo jego matka tego nie zrobi.

Shaunri-romzumiem cię to co piszesz ale na policje to zgłaszać nie warto bo będzie wojna i wgl. Bo przed moją mamą miał jeszcze żone i ta jego żona miała syna i tak samo jej syna traktował jak mnie teraz.Nawet jego syn mi wszystko mówił i ostrzegał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
danly Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 62
PostWysłany: Pon 24 Lis, 2008 20:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ooo to jak znasz tego syna to poradz sie mu i sytaj jak sie go pozbyli
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 24 Lis, 2008 20:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, tysiąc złotych to nie jest problem. A na pewno nie jest tyle warte marnowanie życia. Porozmawiaj jeszcze raz o tym z mamą, jeśli nic nie wskóra z tatą. Skoro mieszkasz z mamą, tata powinien się starać, aby było Ci w tym domu dobrze.. Zawsze możesz wybierać, to z kim chcesz mieszkać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 25 Lis, 2008 14:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zawsze możesz wybierać, to z kim chcesz mieszkać.

Nie zawsze : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Wto 25 Lis, 2008 15:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri-właśnie dobrze piszesz że nie zawsze bo nie zosatwie mamy i nie pójdę do ojca który mnie nie chciał i nie był wtedy kiedy się rodziłam.a mama mnie samotnie wychowuje od 14 lat więc nie wypada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 25 Lis, 2008 15:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dlatego jak sama widzisz nie da się Ci tu nic doradzić - kto nie spróbuje, to trafi jak kulą w płot, bo jeśli Ty nie znalazłaś do tej pory jakiegoś rozwiązania będąc tak blisko sytuacji, to niestety pozostaje Ci czekać : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
danly Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 62
PostWysłany: Wto 25 Lis, 2008 16:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

szauni-ale co jak bys tak mial zyc to bys czekal 4 lata (lub wiecej)zeby sie wyprowadzic??chyba nie ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 25 Lis, 2008 16:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

danly - Czasami trzeba się po prostu pogodzić z tym co los przynosi, przyjąć to na klatę i tyle. Inni mają gorzej.

Osobiście tak, żyłbym tak nie tylko przez cztery lata, albo i dłużej - TAkie sytuacje naprawdę, mimo że w tak młodym wieku mogą się takie wydawać - tragiczne nie są. Jak powiedziałem - inni mają gorzej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Wto 25 Lis, 2008 19:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri-raczej ja się nie pogodze z losem.
wiesz nie będe żyła z człowiekem który mnie bije.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 25 Lis, 2008 19:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No ok, nie wzięłam pod uwagę tej sytuacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 25 Lis, 2008 21:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kamcia - A masz wyjście? Takie myślenie często do niczego nie prowadzi - uciekniesz i co? Tylko więcej problemów sobie narobisz, a skoro możesz tutaj z nami pisać, to znaczy że nie jest tak źle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Wto 25 Lis, 2008 23:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri-no nie jest aż tak źle jak piszę tu z wami bo potrzebuję pomocy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |