| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Pomoge w Angielskim
Autor Wiadomość
kasilux Płeć:Kobieta


Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 4
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 13 Gru, 2008 22:02   Pomoge w Angielskim Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chodze do amerykańskiej szkoły i mówie perfekt po angielsku . pisze też Exclamation

moge ci pomóc Smile Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 14 Gru, 2008 00:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja moge pomuc po polskó.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 14 Gru, 2008 10:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Albo terz po japońsku pomuc ja moge.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
danly Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 62
PostWysłany: Nie 14 Gru, 2008 16:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehe a ja po hiszpansku Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 15 Gru, 2008 10:49   

A ja po niemieckó oras po wengierskó.

[ Dodano: Pon 15 Gru, 2008 09:50 ]
mówisz perfekt po angielsku a po polsku nie umiesz : (
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 15 Gru, 2008 12:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, ludzie - toż dziewucha w Ameryce mieszka, ma prawo nie znać polskiej gramatyki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 15 Gru, 2008 12:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jakby Polak w Anglii napisał "ai woult lajk" też by głupio wyglądało.. i nikt by nie brał poprawki, że nie jest rodowitym anglikiem. Jak uczy się polskich słów to także ich pisowni, gramatykę pomijam, bo i my możemy robić błędy, mylić czasy czy źle odmienić wyraz, ale ortografia.. ehh
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 15 Gru, 2008 15:48   

Osoba, która nie jest całkowitym amerykaninem i ma chociaż trochę w sobie polaka MUSI znać język polski jak zwykli ludzie, w końcu nie należy do USA, tylko do Polski, a do USA to tylko przeprowadziła się tam.
Powrót do góry
danly Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 62
PostWysłany: Pon 15 Gru, 2008 16:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ej ale ludzie !!
ja tez mieszkam ale w hiszpani

eh...to nie jest takie latwe!!
wiadomo tylko z rodzicami gada i w necie pisze
a szkola to co,a znajomi ,a telewizja... itd

ja troszenke umiem bo chodze do polskiej szkoly w soboty xD

hehe wiec troszke uwazajcie na slowa :p (bez urazy nie chce byc niemila)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 15 Gru, 2008 19:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty - A gdzie tam, głupoty gadasz. Porównanie polskiej pisowni do angielskiej to jak porównywać Goliata do Dawida. Polski to naprawdę jeden z trudniejszych do nauczenia języków, dlatego komuś kto go rzadko używa można wybaczyć pewne błędy.

Chippy - I również głupoty gadasz. Od kiedy to znajomość języka świadczy o przynależności narodowej?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 15 Gru, 2008 19:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bajdałej, podobno na maturze z WOS-u można pisać nazwiska fonetycznie, np. Żan Żak Ruso Smile

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pon 15 Gru, 2008 20:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ej ja bylam 1,5 roku w stanach i pisze poprawnie, ale nie rozmawialm z NIKIM przez 1,5 roku po polsku i czasami lapie sie na tym ze gubie totalnie skladnie w zdaniu, wiec jak ktos tam jest dluzej to zupelnie go rozumiem ; d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 15 Gru, 2008 22:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale ja mówię o ortografii, a tego uczysz się ucząc słów - podstawa. Ómbrella.. Śmiesznie, nie, nigdy byś tak nie napisał, mimo, że angielski znasz (zakładająć). My mieliśmy mao tse tunga i akceptowali inny zapis, zresztą my Szopena piszemy tak, inni Chopin. Ale nikt nie napisze hopin, czyż nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 16 Gru, 2008 10:06   

Shaunri napisał/a:
Chippy - I również głupoty gadasz. Od kiedy to znajomość języka świadczy o przynależności narodowej?


Źle mnie zrozumiałeś, mi nie chodzi o tym że znajomość języka świadczy o przynależności narodowej, tylko że przynależność narodowa świadczy o znajomości języka.
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 16 Gru, 2008 17:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty - Cały ten post jest niczym o kant pupci rozbić - Szczególnie że porównywanie gramatyki języka polskiego i angielskiego jest po prostu śmieszne : ) Tłumaczyłem już wyżej dlaczego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |