| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Brzuch...
Autor Wiadomość
Riaga
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 31 Sty, 2009 21:10   Brzuch...

Mam kłopot z brzuchem! Nie chodzi o to, że jestem za gruba na 153cm mam 43 kg) ale mój brzuch to...katastrofa na skalę światową. Mimo, że jestem szczupłej budowy, mój brzuch potwornie wystaje, a jak siadam (nawet wyprostowana) to mam fałdy, na których widok chce mi się rzygać (przepraszam za to słowo) Próbowałam brzuszków, ale one wogóle nie pomagają. Probowałam "Szóstki Weidera" ale po dwóch próbach nie mogłam się podnieść.
Błagam was, co mam zrobić?! Mam takiego doła, że chcę po prostu ten brzuch rozciąć i wyjąć te garści tłuszczu Sad Sad Sad
Przejdź na dół
Pink Panter14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lis 2007
Posty: 149
PostWysłany: Sob 31 Sty, 2009 21:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Miałam podobny problem. Uważam, że nie powinnaś rezygnować z brzuszków- efektów nie zobaczysz po dwóch czy trzech dniach, do tego potrzebna jest systematyczność. Poza tym więcej się ruszaj- pływaj, biegaj. W Internecie można znaleźć również wiele ćwiczeń na wystający brzuch. Możesz również zmienić swoją dietę- jedz więcej warzyw i owoców, zrezygnuj z potraw zawierających dużo soli, a także z tych, które są tłuste. Powinno pomóc. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hippie Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 21 Gru 2008
Posty: 228
PostWysłany: Sob 31 Sty, 2009 21:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Są u kobiet i takie rodzaje budowy ciała, że nawet szczupła ma brzuszek, a taka trochę grubsza ma mniejszy. Moja mama będąc modelką (była więc szczupła) i tak miała brzuszek. Niestety ja mam to za nią. Też jestem ciekawa czy można się tego jakoś pozbyć. Może siłownia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pink Panter14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lis 2007
Posty: 149
PostWysłany: Sob 31 Sty, 2009 21:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm zależy jaki rodzaj ćwiczeń na tej siłowni Smile Najważniejsze żeby ćwiczyć systematycznie, a nie raz na miesiąc jak nam się przypomni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 31 Sty, 2009 21:24   

Hmm... mieszkam w małym miasteczku, dlatego siłowni tutaj nie ma Confused
Ale mam udogodnienie pewne-moja mama uczy w-fu i aerobiku... ale poza "Szóstką" i brzuszkami nie ma nic...
P.S. Brzuszki ćwiczyłam tydzień (35-40 dziennie) i nie było widać ŻADNYCH efektów...
Powrót do góry
Pink Panter14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lis 2007
Posty: 149
PostWysłany: Sob 31 Sty, 2009 21:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po tygodniu nie zobaczysz efektów.. Minimum 3 tygodnie..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hippie Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 21 Gru 2008
Posty: 228
PostWysłany: Sob 31 Sty, 2009 21:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak kiedyś dłuższy czas ćwiczyłam brzuszki i hula-hop plus nie jadłam słodyczy, to było widać efekty, nie jakieś wielkie, ale były. Niestety teraz nie mogę się za to zabrać...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 01 Lut, 2009 10:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Brzuch jest dość uciążliwy, możesz mieć super figurę, ale o brzuch trzeba zadbać. Nie potrzebujesz do tego siłowni, wystarczy, że będziesz robić regularnie brzuszki..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia90 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 193
PostWysłany: Nie 01 Lut, 2009 11:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ty nie masz problemu z tłuszczem którego nie mozna zrzucić tylko z systematycznością.
Nie mozna robić brzuszków tydzien i powiedziec, że nic nie dają. Na efekty czasami trzeba czekać miesiącami. A jak CI się nie chce tyle czasu ćwiczyć, to nie narzekaj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Nie 01 Lut, 2009 15:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja rada to: Jeśli lubisz słodycze i masz na nie głoda to zamiast cukierka zjedz se owoca. Ćwicz i nawet jeżeli nie bedzie efektow, ćwicz to ci dobrze zrobi zobaczysz, polecam też ubieranie czarnych bluzek, ktoóre wyszczuplają! Nie martw się madrzy ludzie nie oceniaja po wygladzie a takich jest wiecej napewno z tego powodu nie stracisz przyjacioł

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 01 Lut, 2009 15:18   

Dzięki za radę Smile Postaram się ograniczyć słodycze (żelki forever) i zacząć jeść zamiast nich owoce (pomarańcze i mango forever)
I ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć.
Dzięki serdecznie za rady Smile
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 01 Lut, 2009 15:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ziew - największy problem ludzi - brak systematyczności i chęc szybkiego zobaczenia wyników. Niestety taki trening jest bardzo długotrwały. Po prostu zabierz się porządnie do tych brzuszków, rób sobie kilka razy dziennie serie po 10-20 i wierz mi - w przeciągu roku będziesz miała naprawdę ładny brzuszek.

A że to "aż rok"? No cóż, bywa, nie wszystko można miec od razu.

Jak już się "wkręcisz" w to robienie brzuszków to poszukaj sobie różne ich typy - żeby regularnie spalac tłuszczyk i wzmacniac mięśnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
impresja Płeć:Kobieta

Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 11
PostWysłany: Pią 10 Kwi, 2009 21:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ech, tam brzuszki:) Słyszałam, że przeprowadzono kiedyś ankietę wśród facetów na temat wyglądu kobiety. Po opracowaniu wyników okazało się, że większość woli dziewczyny z brzuszkami, bo te "płaskie" kojarzą im się z bezdusznością, są odbierane jako mniej kobiece. I co:) Pokrzepiające;)
Jestem zdania, że powinnaś ćwiczyć. To oczywiste, że efektów nie będzie od razu, ale taki jest urok pracy nad sobą w jakimkolwiek aspekcie. Na pierwszym miejscu polecałabym ci taniec:) Tak, tak:) Myślę o tańcu arabskim:) Skończyłam niedawno I stopień i choć to niewysoko, poczułam już na sobie jego pozytywne oddziaływanie na samopoczucie, samoakceptację i poczucie własnego wdzięku:) Przy tym można się ciekawie pobawićSmile Przejdź się choćby na kilka zajęć z jogi, pilatesu lub fitness. Nauczysz się pracy nad swoim ciałem poprzez konkretne ćwiczenia, nabierzesz nawyku systematyczności. Możesz też zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt (bardziej akcesoria) z tych rodzajów aktywności do domu. Nie trudno je znaleźć, są dostępne i to w najlepszych jakościowo markach min. na stronce hellhound.pl. Poznasz ciekawe ćieczenia i będziesz mogła kontunuować je w domku, kiedy tylko poczujesz taką potrzebę i ochotęSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |