| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Szpara między zębami
Autor Wiadomość
REq2009 Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Kwi 2009
Posty: 31
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 16 Sie, 2009 08:44   Szpara między zębami Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej to znowu ja.Mam mały znaczy duży problem mam szpare miedzy zębami szpara ma ok.5mm że tak powiem na wprost od strasza to dziewczyny,no i chcialbym sie zapytac co polecacie zeby usunac szpare,wiem ze aparat - ale mi chodzi o cos taniego nie sram kasa itp.

Z góry dzieki. Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Nie 16 Sie, 2009 09:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

powiem ci też że miałam taką szpare między zębami i wcale mi aparat nie pomógł , miałam podcinane górne wendzidełko .. mówie ci nie przyjemna rzecz ..
ale w sumie to się ciesz ostatnio słyszałam że chłopacy ze szparą w zębach lepiej całują .. jeszcze nie próbowałam , to ci nie powiem czy to prawda . X D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
REq2009 Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Kwi 2009
Posty: 31
PostWysłany: Nie 16 Sie, 2009 10:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wlasnie miedzy ta szpara mam takie wendzidelko smieszne i to mnie czasem swędzi,czy to cos kosztuje te przecinanie? i czy potem trzeba dlugo czekac az zeby sie wyrownaja?biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Nie 16 Sie, 2009 11:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

odpisałam ci na gg . biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 16 Sie, 2009 13:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Generalnie i tak nie obędzie się bez wizyty u dentysty, który to zadecyduje co z tym dalej. Najprawdopodobniej bez aparatu stałego się nie obędzie, jeśli aż tak Ci zależy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Nie 16 Sie, 2009 15:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

i podcinanie wędzidełka też się z tego nie obejdzie . x D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
Will96 Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 49
PostWysłany: Nie 16 Sie, 2009 18:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nosiłem aparat przez jakieś 5 lat, no i miałem podcinane wędzidełko i jakoś wszystko przeszło tzn. nie mam już w ogóle szparki pomiędzy zębami. Mówisz że nie aparat, z tego co mi wiadomo to do któregoś tam roku życia refunduje go NFZ, więc może jeszcze się załapiesz. Very Happy

_________________
First gain the victory and then make the best use of it you can
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Nie 16 Sie, 2009 18:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

will69- jam miałam tylko podcinane wędzidełko i nie miałam już szpary . więc aparat praktycznie nic nie daje .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
Nens Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 18 Lip 2009
Posty: 203
PostWysłany: Nie 16 Sie, 2009 19:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Też sądzę, że tylko aparat... ale że odstrasza dziewczyny? Ja uważam, że to całkiem sexy Wink I nie tylko ja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Will96 Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 49
PostWysłany: Pon 17 Sie, 2009 09:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No to prawda że aparat ma swoją cenę (ja miałem kilka aparatów ze względu na rozwój szczęki) ten stały kosztuje w granicach 1000zł, a te do wyciągani (te nosiłem i pomogły) kosztują jakieś 2000zł. Jednak dalej sądzę że pomimo ceny aparat na pewno pomoże, choć oczywiście zamierzony efekt osiągniesz tylko wraz z podcięciem wędzidełka.

_________________
First gain the victory and then make the best use of it you can
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
groszek014 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 06 Sie 2009
Posty: 70
PostWysłany: Pon 24 Sie, 2009 13:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja uwazam ze szpary po miedzy zebami sa sweet Wink I wogole moja kumpela ma szpare dosc duza i wszysy mowia ze to jej przyniesie slawe i pieniadze w zyciu xD Tylko nie wiem co ma piernik do wiatraka xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REq2009 Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Kwi 2009
Posty: 31
PostWysłany: Sro 23 Wrz, 2009 17:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

http://forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?t=11866&highlight=szpara+mi%EAdzy+jedynkami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamus07 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 80
PostWysłany: Wto 29 Wrz, 2009 14:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam szparę jakieś 4mm. i mi się podobna. i mówią właśnie że bd bogata i dodaje mi uroku :p

_________________
".. bo marzenia pozwalają przetrwać najtrudniejsze chwile"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4408987
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |