| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Nie wiem co zrobić.
Autor Wiadomość
Karolinka_latwa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Lut 2009
Posty: 4
PostWysłany: Sro 11 Lut, 2009 11:11   Nie wiem co zrobić. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A więc... Jestem Karolina i mam 13 lat. Z moim chłopakiem jesteśmy już cały roczek biggrin. I chciałabym mu się oddać. I teraz pytania.
1)Pierwszy raz boli?
2)Czy mam ogolić miejsca intymne?
3)Czy 13 latka może zajść w ciąże?
I ostatnie... Jak mam go do tego namówić. On ma 14 lat...

Dzięki za pomoc:)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 11 Lut, 2009 12:09   

1) MOŻE, lecz wcale nie musi. A jak nawet, to tylko trochę, w każdym razie później będzie lepiej Smile
2) jak chcesz, niektórzy chłopacy lubią nieogolone miejsca Smile
3) on ma 14 lat a ty 13.... Bez zabezpieczeń prawdopodobnie tak.

Ja ci powiem tylko, żeby lepiej nie oddawać się, dość młoda jesteś. Jeżeli jego psychika jest mocna, możesz mu "po prostu" powiedzieć, że tego chcesz. Jeżeli nie, prawdopodobnie z tobą zerwie. Ale, naprawdę, cały roczek to trochę za mało na takie rzeczy. Zaczekaj chociaż do 15-stki, ale spróbować (ale tylko tzw. petting) nigdy nie zaszkodzi Smile.
Powrót do góry
Karolinka_latwa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Lut 2009
Posty: 4
PostWysłany: Sro 11 Lut, 2009 14:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A co to ten petting??Smile Jak wytłumaczysz to może spróbuje;]

Zresztą, ja go bardzo kocham i on mnie. Dlaczego miałabym się powstrzymywać? Chciałabym to zrobić pierwszy raz właśnie z nim...

A jeszcze jedno mnie trapi... Jeżeli on ma strasznie małego członka? Albo ma z nim problemy? To co wtedy?Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 11 Lut, 2009 14:23   

http://pl.wikipedia.org/wiki/Petting

Jak chcesz, raczej ci to nie zaszkodzi. A mały członek - to nie problem. Właściwa tzw. radość polega głównie na podnieceniu. A to nie jest uzależnione od członka. Jedyny jaki znam problem to stulejka, ale to w niczym nie przeszkadza.
Powrót do góry
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 11 Lut, 2009 15:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ogól się, to podstawa czegokolwiek.
A dwa że rozmiar MA ZNACZENIE, a ci ktorzy mowia ze nie maja male, tyle ;p
chociaz czy mialby 15cm czy 23cm to i tak nie spodziewaj sie cudow za pierwszym razem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 11 Lut, 2009 15:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Karolinka - Z Twoich postów wnioskuję że Twoja wiedza na temat seksu jest dosłownie zerowa. Wiesz chociaż co i gdzie się wkłada?

Ale niech Ci będzie, zakładam że mój post i tak nie jest w stanie odwieść Cię od pomysłu wciągnięcia chłopaka do łóżka. Jeśli już tak bardzo musisz to zrobić, to zrób to chociaż tak jak trzeba.

Teraz słuchaj:
Po pierwsze musisz uznać że chłopak jest nieodpowiedzialny i nie wie co robi - szczególnie jak pokażesz mu kawałek ciała. Pewnie tak młodego chłopaka będziesz musiała troszkę powstrzymywać, bo jeśli tego nie zrobisz to ani przyjemne, ani fajne to dla Ciebie nie będzie.
Rzecz druga - miejsce. Musicie mieć spokój. Żadne "Moich rodziców nie ma przez godzinę, chodź teraz". Będziecie potrzebowali dużo czasu na poznanie swoich ciał i dużo spokoju żeby potem odpocząć. Wbrew pozorom miejsce jest bardzo ważne (Chociaż Tremere może się ze mną nie zgodzić).
Rzecz trzecia - Wiedza, wiedza, jeszcze raz wiedza. Aktualnie zadaniem dla Ciebie powinno być dowiedzenie się jak najwięcej o seksie - Zapraszamy na wikipedię, tam znajdziesz dużo poręcznych informacji. To jest chyba też moment żeby odpowiedzieć na Twoje pytania:

1)Pierwszy raz boli?
Nie ma co ukrywać że ciągnąc takiego młodego chłopaka do łóżka narażasz się na spore nieprzyjemności. Pierwszy raz, jak i wiele kolejnych - jednak pierwszy w szczególności - może być nawet bardzo bolesny, szczególnie jak chłopak zabiera się do tego nie tak jak trzeba, a jak pisałem wcześniej - musisz zakładać że ten tak zrobi.

2)Czy mam ogolić miejsca intymne?
Rób jak Ci się podoba - To Twój seks, nie nasz. Wiem że teraz wszędzie promuje się kobiety wygolone do cna, i młódki golą się zawzięcie od drugiego roku życia, bo przecież z włoskami to żaden ich nie zechce (A ta plaga dociera ostatnio także do mężczyzn), ale to bujda. Jeśli chcesz oczywiście możesz też spytać chłopaka jakby sobie Ciebie wyobrażał nago, to jest kwestia doświadczenia w pożyciu seksualnym w związku, ciężko teraz coś powiedzieć.

3)Czy 13 latka może zajść w ciąże?

Nieważne - może, nie może, gdyż...
... czwartą rzeczą jest zabezpieczenie - Zakładając że zabierzesz się do tego tak jak trzeba i do czegoś dojdzie, musisz pamiętać że BEZ ZABEZPIECZENIA NIE MA MOWY o seksie. Chłopak może być nieco w tym względzie nachalny, ale proszę Cię - nie słuchaj jego pitolenia, że wyciągnie przed końcem. Już sporo dzieci się z takiego wyciągania urodziło.



To takie rady konkretne. A od siebie co mogę dodać? Zrób to tak, żebyś była zadowolona i Ty, i chłopak - To ma być przyjemność dla was obojga. Dużo spokoju, dobra muzyka, wszystko na spokojnie i bez pośpiechu.





Dobra, teraz może przyjśc reszta bractwa i zrobić tu konkretny flame za to ze dziewucha jest tak młoda.



Tremere - Znam ogrom ważniejszych rzeczy od rozmiaru, czy wygolenia partnerki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 11 Lut, 2009 15:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest rownie wazne co rozmiar, nie zaprzeczaj bo jeszcze sobie pomysle =)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 11 Lut, 2009 16:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No i wyszło ; )
Jeszcze tylko gdzieś wyjdzie że jestem impotentem i będę skończony : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 11 Lut, 2009 16:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że jeżeli chcesz to zrobić, powinnaś przyjąć inną strategię. Nie że koniecznie musi Ci włożyć od razu, tylko jeżeli nie mieliście ze sobą kontaktu bliższego, powinniście przejść krok dalej a nie od razu iść na całość. Zacznijcie się dotykać, może z czasem coraz śmielej, ale jeżeli on nie będzie chciał to też musisz to uszanować. Najpierw musicie poznać swoje ciała, reakcje na dotyk. Wtedy możecie się zastanowić czy warto iść dalej, ważne żeby to dawało Wam przyjemność samo w sobie a nie było tylko szybkim procesem przejściowym do prawdziwego uniesienia. Pamiętaj - wszystko powoli.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 11 Lut, 2009 16:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri już wszystko ładnie powiedział.. zastanawia mnie jeszcze ten nick. Powiedz mi, że to 'łatwa' to tylko niefortunne nazwisko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 11 Lut, 2009 17:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przecież ona ma "latwa" a nie "łatwa" biggrin

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sro 11 Lut, 2009 17:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hymm.. A ja się nadal zastanawiam, czy to wszystko dobrze przemyślałaś ( łącznie ze swoim młodym wiekiem ).. Nie będziesz tego żałować?

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karolinka_latwa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Lut 2009
Posty: 4
PostWysłany: Czw 12 Lut, 2009 21:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Teraz zaczęłam się zastanawiać nad tym, jak mi wszystko wytłumaczyliście... Chyba macie rację, że jestem troszkę za młoda i warto poczekać.
Skąd nick?- Zakładałam szybko konto i jakiś taki w główkę mi wpadł.

Jeszcze raz dzięki, chyba jeszcze troszkę poczekam.. Jak dorosnę to wtedy o tym pomyślę.
THX :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Czw 12 Lut, 2009 22:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Też bym tak zrobila : ) Pozdrawiam : ]

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 13 Lut, 2009 14:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Huuuuaaa, ludzie, mamy dobry uczynek na koncie ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |