| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Nie wiem co zrobić.
Autor Wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Pią 13 Lut, 2009 14:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hehe ^^ ; ]

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia90 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 193
PostWysłany: Pią 13 Lut, 2009 16:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Karolinka_latwa napisał/a:
Teraz zaczęłam się zastanawiać nad tym, jak mi wszystko wytłumaczyliście... Chyba macie rację, że jestem troszkę za młoda i warto poczekać.
Skąd nick?- Zakładałam szybko konto i jakiś taki w główkę mi wpadł.

Jeszcze raz dzięki, chyba jeszcze troszkę poczekam.. Jak dorosnę to wtedy o tym pomyślę.
THX :*


Jednak są jeszcze rozsądne nastolatki ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karolinka_latwa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Lut 2009
Posty: 4
PostWysłany: Pią 13 Lut, 2009 16:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Smile Jeszcze raz dzięki... Oby więcej takich ludzi byłoSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pektusa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 4
PostWysłany: Pon 02 Mar, 2009 19:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

13 lat?! haha dzieciaku Ty powinnas sie bawic jeszcze lalkami gdyby sie Twoja matka dowiedziala co Ty tu wypisujesz to bys dostala paskow na gola dupe i odechcialo by Ci sie wskakiwac do lozka, a tak po za tym to nie masz chyba nawet tam co golic. zycze Ci oby tylko ktos Ci przemowil do rozsadku, a najlepiej rodzice, chociaz oni tez pewnie z tym czekaja bo nie wiedza ze maja taka szybka i wyrywna coreczke.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 02 Mar, 2009 19:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I teraz oto drogie dzieci macie przykład, że należy czytać wszystkie posty w wątku - a przynajmniej kilka ostatnich.

Tak więc powyższej Pani dziękujemy za rozsądną odpowiedź, naprawdę - bardzo nam pomogłaś.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pon 02 Mar, 2009 20:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pektusa napisał/a:
13 lat?! haha dzieciaku Ty powinnas sie bawic jeszcze lalkami gdyby sie Twoja matka dowiedziala co Ty tu wypisujesz to bys dostala paskow na gola dupe i odechcialo by Ci sie wskakiwac do lozka, a tak po za tym to nie masz chyba nawet tam co golic. zycze Ci oby tylko ktos Ci przemowil do rozsadku, a najlepiej rodzice, chociaz oni tez pewnie z tym czekaja bo nie wiedza ze maja taka szybka i wyrywna coreczke.


Ej weź mnie straszysz Powinnać dostać ostrzeżenie i zakaz pisania bo nie rozumiesz tego że tu są dzieci forum jest po to żeby komuś coś wytłumaczyć i powiedzieć dobrze czy źle
A nie mówić że dostanie ktoś paski w dupe chyba ty jesteś tak uczona w domu ;/ żal mi ciebie.

POwiem też na marginecie że nie można dzieci bić tylko zrobić karny kocyk (jeżyk) i tak oglądałem super nianie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Wto 03 Mar, 2009 03:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nie mialam zadnego kocyka i jakos zyje ;p o dziwo nawet doskonale radze sobie w zyciu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 03 Mar, 2009 16:27   

OMG. A najgorsze jest to, że 96% takich postów piszą 10latki, które myślą że "są dorosłe i fszystko wiedzom".
pektusa napisał/a:
gdyby sie Twoja matka dowiedziala co Ty tu wypisujesz to bys dostala paskow na gola dupe i


Na twoim miejscu bym nie obrażał jej matki. Chociażby ze względów etycznych. Screena już zrobiłem.
Powrót do góry
pektusa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 4
PostWysłany: Sro 04 Mar, 2009 12:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

rodzicow nie obrazam, i nie smie tego robic! to coreczka powinna sie troszke zastanowic nad tym jak postepuje - wydaje jej sie ze jest cool a tak naprawde too nie normalne ! sex w takim wieku to patologia! iii Ci ktorzy sie wypowiadaja by mala sie golila i doradzaja co i jak to powinni rowniez troche sie zastanowic nad soba!! dziecko w 13 roku zycia nie powinno nawet o tym myslec!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 04 Mar, 2009 13:06   

A ty chcesz, aby taka osoba nie goliła się, do powiedzmy, 19 roku życia? My jesteśmy normalni.
Powrót do góry
Sumek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 20
PostWysłany: Sro 04 Mar, 2009 15:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pektusa mamy 21 wiek iii duzo sie zmienilo miedzy tamtymi latami a obecnie "dziecko w 13 roku zycia nie powinno nawet o tym myslec!" ooooj przepraszam Smile ale kiedys dorosnąć trzeba a mi sie wydaje ze wiek 13+ to juz pora sie dowiadywać o pewnych rzeczach ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pektusa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 4
PostWysłany: Sro 04 Mar, 2009 19:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oczywiiiscie ze trzeba sie dowiadywac a itez uwazam ze golic sie trzeba hehe no ale dziecko 1 letnie powinno uprawiac sex? ma na to duzi naprawde duzo czasu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 04 Mar, 2009 21:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

<wzdycha> A jeśli uprawiałem seks jak miałem trzynaście lat i nie wyrosła mi trzecia ręką to źle?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 04 Mar, 2009 21:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1 letnie dziecko. Nie popadajmy w paranoję.

Shaunri gorzej z szóstym palcem, no ale.. coś za coś Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pektusa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 4
PostWysłany: Czw 05 Mar, 2009 09:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a co gdy 13latka zajdzie w ciaze? hehe to tez normalne ? normalnymi sprawami nie zajmuje sie prokurator!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |