| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Problem z wagą
Autor Wiadomość
Ananda Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Lut 2009
Posty: 5
PostWysłany: Sob 14 Lut, 2009 18:53   Problem z wagą Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pisze tutaj bo nie wiem gdzie mam napisać...No więc czytałam kilka postów o Anoreksji.Ze mną nir jest aż tak źle ...mam 162 wzrostu i waże 35 kg..Nie jem mało ,jem tak żebym była najedzona.Mam szubką przeminae materi i nie moge przytyć W SZKOLE SIE ZA MNIE SMIEJĄ ŻE WYGLOADAM JAK KOSCIOTRUP Ratunku co mam zrobic blagam o pomoc

_________________
..Lecz czasem jest taki dzień....
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 14 Lut, 2009 20:03   

Wiem, że to, co napiszę, może być obraźliwe, ale: ja tam pragnę być kościotrupem, niż grubą babą z tłustymi udami i brzuchem, dlatego radzę ci się cieszyć. Jeśli nie wykryli u ciebie jakiejś choroby, to nie musisz się martwić.
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 14 Lut, 2009 21:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie masz anoreksji, ewentualnie niedowagę.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sob 14 Lut, 2009 22:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Anoreksja to głównie choroba psychiczna, która sprawia, że osoba chora uważa iż jest za gruba i musi schudnąć, co oczywiście, najczęściej jest bzdurą. Ty, wnioskujac z twojego postu, jesz normalnie, a przede wszystkim nie masz wstrętu do jedzenia, wiec jak najbardziej przyznaję rację Akacji.

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 11:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, anoreksja to choroba, a szybka przemiana materii.. po prostu taka przypadłość. Nie myl tych pojęć;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 12:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pozostaje potwierdzić to co mówią koleżanki wyżej, aczkolwiek długotrwała niedowaga może mieć nienajlepszy wpływ na zdrowie - omdlenia, złe samopoczucie i tak dalej, niezbyt fajna sprawa.

Dlatego też piszesz że chciałabyś coś z tym zrobić. Oczywiście jest masa rzeczy które możesz z tym zrobić, ale większość z nich wymaga sporego wysiłku, bo opieranie się na "jem więcej - będę gruba" to bujda. Przy Twojej przemianie materii prawdopodobnie nie przytyłabyś nawet kilograma.

Dlatego też pozytywniejszy dla Ciebie byłby sport, wraz z odpowiednią białkową dietą. Zapewne pozostałabyś szczupła - ale szczupła, nie znaczy źle zbudowana. Wbrew pozorom taka chudziutka sylwetka to wstęp do naprawdę potężnej urody - szczególnie jak się za młodu zacznie o nią dbać. A pozytywne efekty zdrowotne wynikające z takiego stylu życia wspomogą Cię trochę w przyszłości.

Jeśli chodzi o to jaki sport - myślę że jakiś typowo kobiecy, bo sporty "nie-kobiece" powodują rozbudowanie tkanki mięśniowej nie tam gdzie trzeba. Siatkówka, gdzie pracują głównie nogi i barki, może koszykówka, wszystko połączone z codziennymi ćwiczeniami, ewentualnie jakimś aerobikiem.

Jedzenie na siłę tony cukierków naprawdę jest tutaj głupim pomysłem - szczególnie jak z wiekiem zmieni Ci się metabolizm, a nie zmienią gusta żywieniowe to po prostu co tu dużo mówić - szybko nabierzesz wagi i będziesz otyła : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 13:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie, nie.. broń boże nie jedzenie na siłę kalorycznych rzeczy. Ja już miałam problem z poziomem tłuszczu, a z zewnątrz tego nie było widać. Frytki gdzieś pod uczelnią, czipsy do piwka, czekolada dla lepszej nauki. I wyszło, że mam większy poziom tłuszczu niż koleżanka z nadwagą. A wagę mam.. prawidłową Wink Szkoda zdrowia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 14:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nasty_girl
czekolada dla lepszej nauki


Jak nie umiem czegoś zapamiętać to lecę po czekoladkę i jakos mi to pomaga... Razz Compress
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 14:29   Re: Problem z wagą Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ananda napisał/a:
Pisze tutaj bo nie wiem gdzie mam napisać...No więc czytałam kilka postów o Anoreksji.Ze mną nir jest aż tak źle ...mam 162 wzrostu i waże 35 kg..Nie jem mało ,jem tak żebym była najedzona.Mam szubką przeminae materi i nie moge przytyć W SZKOLE SIE ZA MNIE SMIEJĄ ŻE WYGLOADAM JAK KOSCIOTRUP Ratunku co mam zrobic blagam o pomoc

ciesz sie, serio, niektore laski zabijalyby sie o to ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ananda Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Lut 2009
Posty: 5
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 14:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No własnie że piszecie że to choroba psychiczna ...szczeże muwiąc prubowałam się kiedyś odchudzać ....i schudłam kilka kilo chyba 32 kg ale na szczescie moja przyjaciółka pomaogła mi sie opanować na szczeście potem przytyłam ale to normalne ...A niedowage mam napewno mam BMI 13.2 a ma byc 18 ale dzięki tylko nieiwem co mam zrobic z mojimi koleżankami

[ Dodano: Nie 15 Lut, 2009 13:41 ]
No własnie że piszecie że to choroba psychiczna ...szczeże muwiąc prubowałam się kiedyś odchudzać ....i schudłam kilka kilo chyba 32 kg ale na szczescie moja przyjaciółka pomaogła mi sie opanować na szczeście potem przytyłam ale to normalne ...A niedowage mam napewno mam BMI 13.2 a ma byc 18 ale dzięki tylko nieiwem co mam zrobic z mojimi koleżankami BO ONE MNIE WYSMIEWAJĄ

[ Dodano: Nie 15 Lut, 2009 13:43 ]
przepraszam za pomyłka nie schudłam 32 kg ale miałam wtedy 32 kg

_________________
..Lecz czasem jest taki dzień....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 14:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

idz do gastrologa. zbadaj sie czy wszystko w porzadku u ciebie z trawieniem, jezeli tak to wizyta u dietetyka i on ci dobierze odpowiednia diete. niczego nie rob na wlasna reke i naprawde nie sluchaj genialnych rad tutaj o czekoladzie albo fast foodach, kakao w nadmiernej ilosci powoduje przerost tarczycy, wiec wybierz sie do specjalisty. Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 15:11   

Kiedyś też byłem kościotrupem (161cm, 41kg), lecz teraz jestem dryblasem (177cm, 71kg) dlatego, że prawie cały czas biegam (a niby to odchudza), nie jem praktycznie żadnych fastfoodów, a moja dieta oparta jest na kotletach schabowych/parówkach. I od 22 - 24 łażę po domu i wyjadam wszystko, teraz jestem jak marzenie, a dla chcących wyślę zdjęcie przed i po (jeszcze trochę ćwiczyłem Smile) .
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 15:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chippy - Mężczyźni mają inny metabolizm od kobiet, porównywanie Twojego stylu życia do jej nie ma sensu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ananda Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Lut 2009
Posty: 5
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 15:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dzięks za pomoc zrobię tak ja piszecie iii odetne sie od głupich komentarzy kolerzanek

_________________
..Lecz czasem jest taki dzień....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 15:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oj tak, zgadzam się z Shaunri...

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |