| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
MAm doła
Autor Wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 18:17   MAm doła

ja juz rozumiem dlaczego łukasz sie do mnie nie odzywa ..BO WYGLĄDAM JAK WYGLĄDAM..czyli okropnie....figura nawt może byc 35 kg 162 wzrostu al e twarz to tragedia Bląd włosy ,zielone oczy ,uszy nawt OK,ale czytajcie dalej...wory pod oczmy Nos że lepiej nie muwic i PRYSZCZE!!!!!! pryszcze na całej gembie oczywiscie używam pudru ale to pomaga jak pomaga Koleżanki mówią że pszesadzam ale co ja lustra niemam i mówią że nie jst żle gadają tak żeby się podlizac MAM DOSĆ nieawidze siebie bo wyglądam jak PROSZE NIEWYSMIEJCIE MNIE



a w woli wyjesnień pisze tez na profilu Ananda ale go niechce uzywac gdyz jest zapisane pod moje prawdziwe imie i ktoś znajomy mugł by tu wejsc a potem mnie wysmiać w szkole..czasem lepiej pożalic sie sie tym których sie nie zna bo widamo że oni ciebie nie znają i nawet jesli wysmieja to tak nie boli...
Przejdź na dół
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 18:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale dlaczego masz tak niską samoocenę? Skąd to ci się wzieło? Ktoś ci dokuczał, czy cóś? To nie ma sensu. A jeżeli chodzi o problemy skórne to wybierz się do dermatologa. Ten powinien poradzić cos na te twoje pryszcze. No i więcej wiary w siebie oraz wyższej samooceny! ; ]

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 18:32   

wyślij tu swoje zdjęcie, zobaczymy czy taka jesteś jak piszesz, ale to prawie niemożliwe. Nie dramatyzuj, to forum zna mało kto (chyba że przed powstaniem warszawskim Smile).
Powrót do góry
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 18:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chippy nie wykorzystywaj dziewczyny ; )) . Powinna mieć o wiele wyższą samoocenę, bez względu na wygląd. Aaa.. Zapomniałam wcześniej napisać - doła każdy ma : D . Nikogo to nie ominie w życiu : P

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 18:42   

Ależ ja nie wykorzystuję ;p. Ja miałem doła jak mi się kolega do Niemiec wyprowadził, ale tylko 2 miesiące, bo patrzcie jaki ja "rzywy" jestem Smile
Powrót do góry
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 18:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh : ) Ja mam doła 'krótkotrwałego', ale za to często powtarzającego się : (

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 18:55   

ok dodała bym zdjecie tylko wyglaam strasznie dzicinnie jak na 13 lat i nto było rok temu robioneA i niek ktos mi powie jak sie zdjeci wlkeja bo ja jestem tutaj noaa i zielona

[ Dodano: Nie 15 Lut, 2009 17:56 ]
jutro dodam jak ktos napisze jak
Powrót do góry
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 19:00   

http://fototube.pl/
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 19:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeez, ludzie, spokojnie. Nie ma żadnej potrzeby wklejania zdjęć i pytania o to jak kto wygląda.

Myszka - Prawda jest niestety dosyć brutalna, ale chyba lepsza brutalna prawda niż kłamstwo, które i tak nie pomoże. Każdy wygląda jak wygląda, nie ma równych ludzi na świecie. Jedne kobiety są "ładniejsze", inne nieco mniej. Zdaję sobie sprawę że pewnikiem ludzie dookoła nie dają Ci zapomnieć o swojej urodzie, co napędza całą tą spiralę niskiej samooceny, ale generalnie wszystko jest kwestią zaakceptowania siebie.

Ktoś mi powie że to pusty slogan - no i cóż z tego? Na takie problemy nie ma złotej rady. Po prostu musisz znaleźć sobie inne priorytety w życiu, skupić się na czymś innym, gdzie indziej szukać życiowych marzeń, bo podejscie "O Boże, ale Ja jestem okropna" do niczego nie prowadzi.

Każdego czasem dopada zimowa melancholia, nikt nic na to nie poradzi. Pociesz się może że jest ogrom ludzi którzy mają gorzej? Czasami to też pomaga : )


A jeśli chodzi o sedno problemu, czyli chłopaków - To nie przejmuj się i głowa do góry, świat jest pełen facetów którzy tylko na Ciebie czekają. Nie słuchaj też głupot że uroda jest najważniejsza - Szczególnie u kobiet liczy się głównie figura, która musi trzymać się w jakichś granicach normy. Reszta to kwestia gustu i miłostki Cię nie ominą, nie przejmuj się : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Luke_Skywalker Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 128
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Nie 29 Mar, 2009 18:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tesz mam doła już od 10lat i żyje

_________________
http://img.menelgame.pl/cache/pl_PL/signaturen/526790.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9774817
aku626 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 146
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pon 30 Mar, 2009 14:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ta doła każdy kiedyś ma to nieuniknione a jak tak bardzo chcesz go sie pozbyc porozmawiaj z kimś ci bliskim

_________________
życie jest za krótkie by wymyślać opisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kurz Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 92
PostWysłany: Pon 06 Kwi, 2009 23:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myszka napisał/a:
ja juz rozumiem dlaczego łukasz sie do mnie nie odzywa ..BO WYGLĄDAM JAK WYGLĄDAM..czyli okropnie....figura nawt może byc 35 kg 162 wzrostu al e twarz to tragedia Bląd włosy ,zielone oczy ,uszy nawt OK,ale czytajcie dalej...wory pod oczmy Nos że lepiej nie muwic i PRYSZCZE!!!!!! pryszcze na całej gembie oczywiscie używam pudru ale to pomaga jak pomaga Koleżanki mówią że pszesadzam ale co ja lustra niemam i mówią że nie jst żle gadają tak żeby się podlizac MAM DOSĆ nieawidze siebie bo wyglądam jak PROSZE NIEWYSMIEJCIE MNIE

Żle sie czujesz z pryszczami i worami pod oczami, to nie narzekaj tylko coś z tym zrób.
Na wory pod oczami to ci nie pomogę, ale Wujek Google, pewnie coś ci znajdzie:
http://www.google.com/search?client=opera&rls=pl&q=wory+pod+oczami+spos%C3%B3b&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8
Pryszcze:
1. Myj twarz rano, po szkole i wieczorem.
2. Jak masz takie paskudne czerwone syfy, to posmaruj je takim kremem, co sie nazywa Sudocrem albo maścią cynkową (najlepiej obficie na noc i cienko w dzień). Jeżeli nie zadziała to Trybiotyk.
3. Tonik antybakteryjny.
To działa. Smile

_________________
//
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Wto 07 Kwi, 2009 18:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zrozum one poprostu zazdroszcza ci urody. Pryszcze są normalne w okresie dojrzewania. Miną zobaczysz. Zacznij się malować jaknajpóźniej, to jeszcze pogarsza sprawe. Stosuj żele do mycia twarzy i kremy matujące. Sama mam Żel do codziennego mycia twarzy z Nivea i krem matujący. Mi naprawdę pomogło.

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 07 Kwi, 2009 18:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

E tam, oprócz malowania zależy od cery itd.. Ja się wcześnie zaczęłam malować, trądziku nigdy nie miałam, pryszcze sporadycznie.. wystarczy dobrze oczyszczać skórę. Jeśli jednak masz cerę ze skłonnościami, to wiele nie pomoże..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 07 Kwi, 2009 19:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz cerę ze skłonnościami, to nic nie pomoże - Nie ukrywajmy, złotego leku na trądzik nie ma. Chyba tylko przyzwyczajenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |