| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
PO co one to robią...
Autor Wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 16 Lut, 2009 18:14   PO co one to robią...

Mam problem z moimi koleżankami z klasy....Nowiec ONE TNĄ SOBIE ŻYŁY......nieiwem co mam zrobić..niektóre to robią tylko na pokaz ale inne aż do krwi boje się onie co sie stanie gdy któras mocniej przyciśnie ...moja przyjaciulka tez tak robi...nie zkapuje przeciez pani to nie będzie fer...ale jesli nie zaeraguje to będzie źle ....sama na wlasnej skurze wiem BOJE SIE ONIE ..może sama mam zacząc żeby nie zostac odzucona z grupy
Przejdź na dół
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Pon 16 Lut, 2009 19:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ty nawet nie zaczynaj! To jest jakaś dziwaczna moda, która ogarnęła twoje koleżanki. Spróbuj porozmawiać ze swoja przyjaciółką. Może, ona to robi tylko dlatego, że robią to inne?

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pon 16 Lut, 2009 20:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie w szkole robią wszystkie dziewczyny jakaś moda strzeliła im do głowy
Chciałem im zabrać zabrałem ale przy tym było nieszczęście i podciołem 3 palce:(
I piszą na trobach takie zdanie: "Tabletka + Żyletka = NASTĘPNY ŚWIAT"

A co do tematu chciałabyś się wykrwawić???? Mów tym rzeczom STOP
A co trzeba zrobić żeby ich powstymać??? Porostu wytłumacz im skutki a jak nic nie da to pogadaj z wychowawczynią albo z pedagogiem
Może ktoś ma inny pomysł na powstrzymanie tego???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 16 Lut, 2009 21:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie ma lekarstwa na głupotę...
Jeżeli chcą to robić, to niech robią, dopóki nie krzywdzą innych... zmień koleżanki, ewentualnie przywróć je na dobrą drogę, ale na pewno nie rób tego co one.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 17 Lut, 2009 13:28   

dzięki za pomoc alr moja przyjaciułka wylądowała w szpitalu z zakażeniem i to poważny to poszólam do tych innych co one o tym myślą niektóre przestały a inne too jeszcze bardziej nakręciło
Powrót do góry
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 17 Lut, 2009 14:45   

U mnie też są debile w klasie. Po prostu odłącz się od nich.
Powrót do góry
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 17 Lut, 2009 17:06   

no ok ja sie juz z nimi nie trzymam Ale to moja przyjaciułkaz która przyjażnie się od 6 lat Martwie sie onia I TO PRZEZEMNIE WYLOĄDOWAŁA W SZPITALU bo ja jek nie zatrzymałam tak jak ona mnie kiedy sie odchudzłam i to dzieki niej nie wpadłam w anorekksje albo bulimie
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 17 Lut, 2009 19:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na pewno użalanie się na forum nie pomoże. Ani Tobie, ani przyjaciółce. Co możesz teraz zrobić? Skoro to Twoja przyjaciółka to chyba proste - naprawić błędy wcześniejsze. Odwiedzaj Ją w szpitalu (o ile wciąż w nim jest) i bądź przy niej.

Poza tym nie sądzisz że skoro masz tych "naście" lat to taką sprawą powinni zająć się jej rodzice? Jeśli chcesz się zachować jak na poważną babę przystało, a nie dzieciaka to dorwij jakiś kontakt do jej rodziców, zadzwoń/przyjdź i powiedz że się o nią martwisz. I nie mów że to głupio, bo w końcu o Twoją przyjaciółkę idzie, nie moją : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Wto 17 Lut, 2009 20:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Na pewno użalanie się na forum nie pomoże. Ani Tobie, ani przyjaciółce. Co możesz teraz zrobić? Skoro to Twoja przyjaciółka to chyba proste - naprawić błędy wcześniejsze. Odwiedzaj Ją w szpitalu (o ile wciąż w nim jest) i bądź przy niej.

Poza tym nie sądzisz że skoro masz tych "naście" lat to taką sprawą powinni zająć się jej rodzice? Jeśli chcesz się zachować jak na poważną babę przystało, a nie dzieciaka to dorwij jakiś kontakt do jej rodziców, zadzwoń/przyjdź i powiedz że się o nią martwisz. I nie mów że to głupio, bo w końcu o Twoją przyjaciółkę idzie, nie moją : )


Tak jest. A koleżanki miej daleko, skoro chcą się niszczyć niech to robią. Chyba nic innego im nie pomoże jak przejechanie się na własnym błędzie

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maziak Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 24 Maj 2009
Posty: 142
PostWysłany: Wto 26 Maj, 2009 11:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak mówisz że ona ci nie pomogła jak się odchudzałaś to czy oby to na pewno jest taka mocna i prawdziwa przyjaźń?
Owszem pomóż jej i rozmawiaj z nią dużo, a jak już dojdzie do siebie to obserwuj czy ona na pewno jest taka szczera i wierna czy czasami cię nie oszukuje co do tej waszej przyjaźni.

_________________
"Dokąd tak biegniesz? Przecież wiesz że przed sobą nie uciekniesz."

"So if you love me let me go"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 26 Maj, 2009 20:30   

sorki źle napisałam ona mnie zatrzymała
Powrót do góry
Maziak Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 24 Maj 2009
Posty: 142
PostWysłany: Wto 26 Maj, 2009 21:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

acha to w takim razie przepraszam. Oczywiście jej pomóż tak jak już mówiłam wcześniej Wink

_________________
"Dokąd tak biegniesz? Przecież wiesz że przed sobą nie uciekniesz."

"So if you love me let me go"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 27 Maj, 2009 21:37   

Nie chcę offtopować, ale no... Myszko... twój sposób pisowni doprowadza mnie do rozpaczy... nie mówię o błędach ortograficznych, bo to jest zrozumiałe, ale przecież czasami nie da się rozczytać... nie przebieraj paluszkami na klawiaturze tak szybko, jak słynny keyboardzista, zastanów się, gdzie jest jakaś litera, którą chcesz napisać, a nie "Osube" "Kalsie", "Nowiec", "Zkapuje"...

Przepraszam, że wytykam ci błędy, ale nie mogłam już wytrzymać -.-
Powrót do góry
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sro 27 Maj, 2009 21:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Riaga, wyprzedziłaś mnie. ;D

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 29 Maj, 2009 19:20   

Riaga napisał/a:
jak słynny keyboardzista


Czy chodzi ci o Jean Michela Jarre? Bo on nie jest keyboardzistą, tylko syntezatorowiczem, jeżeli można tak nazwać. I gra na tri... coś tam, więc nie jest na pewno keyboardzistą. Po za tym 45% moich utworów też opiera się na synthach.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |