| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
JAKIM CUDE....
Autor Wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 17 Lut, 2009 18:31   JAKIM CUDE....

Byłam u mojej koleżanki Majki na noc....Spałysmy nagle o ( patrzyłyśmy na zegarak cyfrowy podświtlany)3.00 w nocy i obudził nas dzwonek telefonu maji że przyszedł SMS nowiedz majka otwiera i czyta .To był SMS od jej przyjaciółki Basi która niedawno miała wypadek i była w krytycznym stanie .Troche się zdziwiłyśmy się że teraz pisze SMS.No to otworzyła i czyta ...pisało tam dosłownie tak "NIEDŁUGO SIĘ SPOTKAMY ALE NIE TU GDZIE MYSLISZ"okrpniesie zdziłyśmy koncuwką "ALE NIE TU GDZIE MYSlISZ" to gdzie...okropnie się bałysmy ... Rasno zeszłysmy na dół a mama Majki mówi że Basia nie zyje zmarła równo o 2.00..NIe powidziałyśmy nic o SMS ....Ale MAjka od tego czsu panicznie się bała...Wczoraj się dowiedziałam że Majka ma wykrytą bardzo puźno gruźlice ...lezy w szpitalu i stego co wiem długo nie pozyje CO TO WSZYTSKO ZNACZY..JAKIM CUDEM OSBA KTÓRA NIEZYŁA OD GODZINY WYSŁAŁA PROROCZY SMS ...A Z MAJKĄ JEsT CORAZ GORZEJ NIEWYTRZYMAM TEGO
Przejdź na dół
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Wto 17 Lut, 2009 19:00   Re: JAKIM CUDE.... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myszka napisał/a:
Byłam u mojej koleżanki Majki na noc....Spałysmy nagle o ( patrzyłyśmy na zegarak cyfrowy podświtlany)3.00 w nocy i obudził nas dzwonek telefonu maji że przyszedł SMS nowiedz majka otwiera i czyta .To był SMS od jej przyjaciółki Basi która niedawno miała wypadek i była w krytycznym stanie .Troche się zdziwiłyśmy się że teraz pisze SMS.No to otworzyła i czyta ...pisało tam dosłownie tak "NIEDŁUGO SIĘ SPOTKAMY ALE NIE TU GDZIE MYSLISZ"okrpniesie zdziłyśmy koncuwką "ALE NIE TU GDZIE MYSlISZ" to gdzie...okropnie się bałysmy ... Rasno zeszłysmy na dół a mama Majki mówi że Basia nie zyje zmarła równo o 2.00..NIe powidziałyśmy nic o SMS ....Ale MAjka od tego czsu panicznie się bała...Wczoraj się dowiedziałam że Majka ma wykrytą bardzo puźno gruźlice ...lezy w szpitalu i stego co wiem długo nie pozyje CO TO WSZYTSKO ZNACZY..JAKIM CUDEM OSBA KTÓRA NIEZYŁA OD GODZINY WYSŁAŁA PROROCZY SMS ...A Z MAJKĄ JEsT CORAZ GORZEJ NIEWYTRZYMAM TEGO


Kurde takim pismem piszeć że ni umiem rozczytać Rób tak zanim wyśleś kliknij na podgląd i sprawdz błędy jak stwierdzisz że nie masz to kliknij wyślij... Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 17 Lut, 2009 20:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Uwierzę, jak podeślesz akty zgonu obu Rolling Eyes

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 17 Lut, 2009 20:45   

No, bo to trochę dziwne. I nie łączące się z wieloma PRAWDZIWYMI i potwierdzonymi parapsychologicznymi sytuacjami (niedawno zbadano, że wszystkie mają podobne cechy). Bo twoja, jest taka chyba wymyślona.
Powrót do góry
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 17 Lut, 2009 20:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Prawdziwymi parapsychologicznymi sytuacjami? Milion USD od Randiego nadal czeka, ale jakoś nikomu nie chce się swoich niesamowitych zdolności udowadniać Smile

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Wto 17 Lut, 2009 21:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

On daje aż milion ?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 17 Lut, 2009 21:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oui, od dawien dawna, wiele testów przeprowadzonych, wielu chętnych było, ale jakoś wszyscy zamykali się w rachunku prawdopodobieństwa : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Wto 17 Lut, 2009 21:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
następnego dnia dowiedziała sie że jej kolezanka zmarła 2.30

Cytat:
mama Majki mówi że Basia nie zyje zmarła równo o 2.00

dobra jest, umiera, odzywa, pisze smsy i znowu umiera : O
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 17 Lut, 2009 22:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak to trochę ironicznie napisałem, jakby ktoś nie zauważył.

Więcej o tym i ogólnie o różnego rodzaju przesądach w Świecie nawiedzanym przez demony Sagana. Kiedyś można było wyhaczyć za dosłownie kilka zł na Allegro.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 18 Lut, 2009 14:08   

ok jak neiweżycie to nie ale tak było nie mam aktu zgony bo Basie znałam tyle o ile a Majka żyje a niestety to jest prawda cięzko mi samej w to uwierzyć DLATEGO TO NA PISAŁAM BO TO JEST OKROPNIE DZIWNE ALE PRAWDZIWE jak ktos napisze że widziała ducha to mwyszscy ooo to napewno prawda
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 18 Lut, 2009 15:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jeżeli tak naprawdę jest, to powinnaś o tym porozmawiać z rodzicami/jej rodzicami. Tutaj większość osób myśli racjonalnie i nie uwierzy od tak w coś takiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 18 Lut, 2009 21:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jedyna możliwość że sms doszedł później, i tyle.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sro 18 Lut, 2009 21:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja12 napisał/a:
Jedyna możliwość że sms doszedł później, i tyle.


Albo twoj telefon (o mało się nie myle) nie miał zasięgu albo jak mówi akacja doszedł później albo jakaś awaria ;/


Co do tematu to ja nie wierze;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 19 Lut, 2009 17:30   

mo może i tak cos z telefonem ale prosze nie zażucac mi kłamstwa
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Czw 19 Lut, 2009 20:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dlaczego ?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |