| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Biust
Autor Wiadomość
Agatq
Gość
PostWysłany: Sob 02 Sie, 2003 16:20   Biust

Witam wszystkich Wink Mam prawie 14 lat, i troche kompleks z powodu zbyt malego biustu.No wiec w biuscie mam 81cm a pod 72cm czyli dosc malo...Moja mama ma dosc obfity biust a siostra 3 lat starsza dosc maly, podobny do mojego.Chcialabym dodac ze jestem dosc szczupla i mam juz okres od ponad roku.Czy jest jeszcze szansa ze moj biust sie powiekszy?Czy sa jakies cwiczenia na biust?Czy jest mozliwe ze bede miala biust taki jak moja siostra (czyli taki maly)w jej wieku?Pozdrawiam Wink
Przejdź na dół
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sob 02 Sie, 2003 16:31   biust Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

81 w biuście to wcale nie jest tak mało!!! Ja mam tyle lat co ty i nosze stanik 70A i mam w biuście tyle co ty. nie przejmuj się !! twój biust ma szanse urosnąć !! a nawet jesli zostanie taki jaki jest to też dobrze...są dorosłe kobiety któe maja taki biust jak ty a nawet mniejszy i się tym mnie przejmują !! O ćwiczeniach powiększających biust nie słyszałam ale sa ćwieczenia ujędrniające itp..zeby biust był ładniejszy ale nie większy!!

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Fruźka
Junior
Junior


Dołączył: 12 Sie 2003
Posty: 73
PostWysłany: Sro 13 Sie, 2003 00:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem jakie mam wymiary... wiem tylko że noszę stanik 70B Wink Zresztą dziewczyny... nie wiem czym Wy się przejmujecie... Wg. mnie mniejszy biust jest o wiele ładniejszy... Zresztą każda dziewczyna dojrzewa inaczej i nie powinno się porównywać swoich wymiarów z koleżankami... Wszystko przyjdzie z wiekiem biggrin biggrin biggrin

_________________
"Czekając na dzień w którym spełnią się marzenia, nie chcę być tym co nie ma nic do powiedzenia, czekając na dzień w którym wkład swój rozliczę, mówię o tym co widzę, nie unikam potyczek..."
GG: 4303445
ThumDrunken_smilieRambo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Agatq
Gość
PostWysłany: Pią 22 Sie, 2003 21:33   Chlip :(

To ze mam maly biust (wrecz znikomy) zaczyna mi coraz bardziej przeszkadzac i wstydze sie ubrac obisla bluzke bo jestem prawie ze plaska Sad
Powrót do góry
Bike_chan Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 22 Sie 2003
Posty: 148
PostWysłany: Sob 23 Sie, 2003 10:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie ma się czym przejmować... Małe biusty sa ładniutkie... no przynajmniej mi sie tak wydaje... Ja też nie wiem, jakie mam wymaiary, stanik mam 75B...
Nie przejmuj się...!!!! biggrin

_________________
... to wszystko zależy od ciebie, do kogo będziesz strzelał
to wszystko zależy od ciebie, za co i kogo bedziesz umierał ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1444473
Agata
Gość
PostWysłany: Nie 24 Sie, 2003 22:52   

A to ze mam maly biust moze byc spowodowane tym ze jak dojrzewalam czyli jak mialam 12-13 lat sie odchudzalam i schudlam 10 kg?teraz jestem dosc szczupla... I kolejne pytanie, czy jak bede wiecej jesc teraz to biust moze mi urosnac czy to nie jest zalezne od jedzenia?Smile Pozdrawiam ciepluto Wink
Powrót do góry
Bike_chan Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 22 Sie 2003
Posty: 148
PostWysłany: Pon 25 Sie, 2003 09:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Agata napisał/a:
A to ze mam maly biust moze byc spowodowane tym ze jak dojrzewalam czyli jak mialam 12-13 lat sie odchudzalam i schudlam 10 kg?teraz jestem dosc szczupla... I kolejne pytanie, czy jak bede wiecej jesc teraz to biust moze mi urosnac czy to nie jest zalezne od jedzenia?Smile Pozdrawiam ciepluto Wink

Wiesz co? w sumie nie jestem do końca przekonana, ale myśle, że to ne ma zwiazku z jedzeniem... Smile

_________________
... to wszystko zależy od ciebie, do kogo będziesz strzelał
to wszystko zależy od ciebie, za co i kogo bedziesz umierał ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1444473
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Wto 26 Sie, 2003 18:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wielkość biustu jest pośrednio powiązana z jedzeniem.
Duży biust do małego różni się ilością tkanki tłuszczowej. Gruczołów mlecznych ma tyle samo.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Pią 05 Wrz, 2003 23:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wcale nie masz małego biustu. W tym wieku wydaję mi się,że jest to tak srdednio.No ja mam troszeczkę wiecej(85)ale za to za szczupła to ja nie jestem. Też mi się wydaje, że mam mały biust. Miesiączkę też już mam coś około roku, no może troszkę mniej. Czy jeśli w tym wieku mam taki biust, to kiedy on się znacznie powiększy???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Sro 10 Wrz, 2003 20:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w okresie dojrzewania nic z biuste nie wiadomo Razz a potem - jego wielkosc zalezy od ilosci tkanki tluszczowej Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Sro 10 Wrz, 2003 21:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja nosze stanik "zerówkę" i sie tym nie przejmuje (czasami, bo czasami jest dla mnie za mały, a czasami za duży, "a czasem w sam raz-i tak jest prawie zawsze"), bo gdybym miała wiekszy, to bym byłam mutantem...bo do mojego wzrostu taki biust starczy Wink

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
hajdulka
Junior
Junior


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 84
PostWysłany: Czw 11 Wrz, 2003 18:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

twoj biust napewno jeszcze urosnie biust rosnie do 18 roku zycia chociaz mojej mamie nadal rosnie a ma 38 lat Razz ja nosze stanic 75A albo 75AA jakos tak Razz i jest mi z tym OK

_________________
zakochalam sie w 2 chlopakach .. i co ja mam zrobic?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Pią 12 Wrz, 2003 20:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nieprawda Razz biust rośnie w zależności od ilość tkanki tłuszczowej. w jaki sposó wytluamczysz ogorme biusty puszystych pań które keidyś gdy były chudsze miał na sto procent mneijszy biust Razz ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Nie 14 Wrz, 2003 14:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Anya napisał/a:
nieprawda Razz biust rośnie w zależności od ilość tkanki tłuszczowej. w jaki sposó wytluamczysz ogorme biusty puszystych pań które keidyś gdy były chudsze miał na sto procent mneijszy biust Razz ??

Jak ktoś jest puszysty...to ma wszędzie tłuszcz...na nogach,....na brzuchu to i na biuście też Razz...w końcu to nie wiem jak to jest...

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
mrylka


Dołączył: 15 Maj 2003
Posty: 24
PostWysłany: Nie 21 Wrz, 2003 12:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja mam 13 lat, waże 41 kilo, mam ok.155cm wzrostu a mój biust jest taki mały że szkoda mówić.Pod biustem mam 65 a w biuście ok 70 Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 6 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |