| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Czym myjemy twarz?
Autor Wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 15:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mezczyzna ktory sie depiluje jest zadbany i mezczyzna ktory sie nie depiluje jest zadbany, kwestia tego czy podcina wlosy ktore POWINIEN podcinac.
podejrzewam ze kazda kobieta miala w zyciu incydent kiedy to te niepotrzebne wlosy wpadaly tam gdzie nie powinny.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 20:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere napisał/a:
mezczyzna ktory sie depiluje jest zadbany i mezczyzna ktory sie nie depiluje jest zadbany, kwestia tego czy podcina wlosy ktore POWINIEN podcinac.
podejrzewam ze kazda kobieta miala w zyciu incydent kiedy to te niepotrzebne wlosy wpadaly tam gdzie nie powinny.


wielka racja Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 21:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere, zakrztusiłaś się łoniakiem ? Wink

Bądź co bądź, to sprawa osobista. Nie tak oczywista, jak w naszym przypadku. Bo wyobraź sobie kobietę z kłakami na nogach - wytykać palcami będą. A facet- wydepiluje się, czy nie wydepiluje. Sprawa osobista i nikt z tego afery nie będzie robił.

Swoją drogą, miałam przełożonego. Geja. Potrafił się załamać z powodu skończenia się kremu pod oczy. A tak obeznana pod względem kosmetyków i mody to nawet ja - kobieta zakupoholiczka nie byłam. Facet to facet. Bez względu na orientację, powinien zachować resztki swej płci, czyż nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 21:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zeby to raz... :{ najczesciej zaczepialy sie o zeby.

geje sa jak kazdy inny, sa bardziej i mniej mescy. moj najlepszy przyjaciel ze stanow jest totalnie meski, ma zarost, jest super zbudowany, super przystojny i czuję sie bosko kiedy idziemy gdzies na impreze bo wszystkie laski zdychaja z zazdrosci. biggrin czasami az zaluje ze jest gejem, ale przyjaciel to przyjaciel. w stanach przegietych nazywa sie drama queens, troche jest w tym prawdy, bo z reguly sa to histerycy i zachowuja sie bardzo ostentacyjnie. Razz
dlatego nie ma co laczyc orientacji seksualnej z dbaniem o siebie, depilacja, czy kremami. :d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 21:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Broń boże do geji nic nie mam.. Każdy ma prawo wybrać swoją orientację. Do póki nie staje się kierownikiem salonu i nie robi w h*** ludzi obiecując im stałą pracę i zwalniając po miesiącu, bo w grudniu jest największy ruch. W każdym razie, kiedy bardziej świecą w kiblu, niż ja w klubie. Ba, ja nie lubię świecić, ale niż blachy w klubach to jest to dziwne? Trzeba zachować umiar, bez względu na orientację!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 01 Mar, 2009 22:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
Każdy ma prawo wybrać swoją orientację.

no tutaj sie nie zgodze, nie mamy na to wplywu ;)

no i masz racje oczywiscie, bron boze nie twierdze ze homoseksualisci sa swieci i nie wybielam ich na sile, zdarzaja sie takie same retardy jak i wsrod heteroseksualistow.
jezeli chodzi o czyjs wyglad to akurat nie moja brocha, nie bede oceniala czy robi dorbze czy nie, sama wolalabym zeby ludzie mnie nie ocneiali ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fauna Płeć:Kobieta


Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 16
PostWysłany: Pon 02 Mar, 2009 13:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie depilacja to już przesada, ale facet musi być w pewien sposób zadbany, w sensie schludny Very Happy
A niestety panowie wielu z was sama woda albo woda z mydłem nie wystarcza, bo tak jak kobiety macie różną skórę i różne potrzeby. Ja ze swoim już miałam przeprawy, bo też mydło i mydło, a skórę miał suchą jak tarka.
W końcu udało się znaleźć "kompromis", taka kostka dove - forma mydła, a neutralne ph i nawilżające skłonności Very Happy Tak więc na pewno każdy powienien szukać dla siebie czegoś odpowiedniego, teraz jest taki wybór, że można i czuć się super męsko i być zadbanym Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 02 Mar, 2009 15:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Znowu czuję się w obowiązku bronić samczego rodu - większość po prostu nie zwraca na to uwagi - Przynajmniej do czasu aż jakaś białogłowa nie zwróci na to uwagi : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pon 02 Mar, 2009 17:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no ale jednak nie wyobrazam sobie sytuacji ze jakas kobieta siedzialaby zarosnieta bo nie zwrocila na to uwagi Wink podobaja mi mescy mezczyzni jak najbardziej, nie przepadam za zniewiescialymi, ale jednak kwestia wlosow lonowych nie podlega negocjacji :{ mysle ze zaden facet nie chcialby lizac wlosow swojej partnerce. =P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 02 Mar, 2009 18:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
taka kostka dove - forma mydła, a neutralne ph
Kwaśne.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 02 Mar, 2009 19:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere - O, o, o - i dokładnie to miałem na myśli:

mysle ze zaden facet nie chcialby lizac wlosow swojej partnerce. =P

O, o, o, taaak, czekałem aż któraś z was to powie - No i się doczekałem. Takie widzicie czasy nastały, że kobietom coś się tam w głowach porobiło i nagle każdy mężczyzna powinien się golić, podcinać, depilować, żelować i ogólnie robisz to wszystko, czego robić nie powinien. Ja wiem, że jestem staromodny, zaniedbany i w ogóle a fe fe, ale wciąż uważam że facet który w jednej ręce trzyma nożyczki/maszynkę a w drugiej penisa jest niespełna rozumu. Albo jest kapciem. Albo atawistyczną świnią. Albo prawiczkiem. Albo wszystkie cztery cechy na raz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Pon 02 Mar, 2009 20:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere to najlepiej ujęła, fakt ^ . Wydepilowani faceci są passe Razz Ale kobiety powinny trzymać dyscyplinę :] Przynajmniej takie jest moje zdanie.

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Wto 03 Mar, 2009 03:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Albo jest kapciem. Albo atawistyczną świnią. Albo prawiczkiem. Albo wszystkie cztery cechy na raz.

ile bym dala zebys na wlasnej skorze przekonal sie co to znaczy wlosy w buzi :p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fauna Płeć:Kobieta


Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 16
PostWysłany: Wto 03 Mar, 2009 14:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
Cytat:
taka kostka dove - forma mydła, a neutralne ph
Kwaśne.


cóż, z chemii jestem kołek Smile chodzi mi o to, że nie podrażnia jak zwykłe mydło Smile


co do tego drugiego tematu, myślę, że jeśli w łóżku jest miłość, zaufanie i wzajemna fascynacja takie głupoty jak włos w buzi mogą stanowić jedynie powód do śmiechu i czułych żartów. takie jest przynajmniej moje doświadczenie Love
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Wto 03 Mar, 2009 15:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie zauwazylas ze seks bez zwiazku i milosci tez istnieje? jezeli ci pasuja gaszcze u facetow to twoja brocha. Razz
boze, dla mnie to w ogole temat bajka, nie chce wyjsc na jakas ąę ale naprawde w stanach zaden facet z ktorym bylam nie mial gestych klakow, podciete owszem. Razz i nie rozumiem oburzenia i dyskusji, ale to akurat fakt ze polska jest 100 lat za murzynami :s
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |