| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Zakupy w sieci
Autor Wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Wto 10 Mar, 2009 14:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja na szczęście jak do tej pory trafiałam raczej na tych delikatnych ;-) Nigdy nie było tak, że np. paczka była pokiereszowana itp. Kiedy kupywałam ostatnio telefon, to wiadomo, że miał on swoje opakowanie, które było do tego otoczone drugim z takimi powietrznymi poduszkami. Na początku myślałam, że to była robota sprzedającego, ale potem okazało się, że po prostu ta firma kurierska ubezpiecza dodatkowo przesyłki.

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mareczek Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 37
PostWysłany: Sro 11 Mar, 2009 16:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

violetLily napisał/a:
Ja na szczęście jak do tej pory trafiałam raczej na tych delikatnych ;-) Nigdy nie było tak, że np. paczka była pokiereszowana itp. Kiedy kupywałam ostatnio telefon, to wiadomo, że miał on swoje opakowanie, które było do tego otoczone drugim z takimi powietrznymi poduszkami. Na początku myślałam, że to była robota sprzedającego, ale potem okazało się, że po prostu ta firma kurierska ubezpiecza dodatkowo przesyłki.


ale wiesz to jest chyba standard w tych przesyłkach kurierskich, takie bąbelkowe opakowanie. Moi rodzice też kupowali telefon, tylko że stacjonarkę i kurier (w sumie jak zamawiasz w tp to kurier to jedyna możliwa opcja) dostarczył w podobnym opakowaniu..heh, sprzęt typu telefon itp to jeszcze w normalnej przesyłce może by się nie zniszczył, ale jak ktoś zamawiałby np komplet szklanek, to już w ogóle nie ma innej opcji... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 11 Mar, 2009 18:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A jak zamawia się szkło, to sprzedawca nakleja specjalną naklejkę na opakowaniu, a kupujący .. modli się, aby doszły całe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mareczek Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 37
PostWysłany: Sro 11 Mar, 2009 19:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
A jak zamawia się szkło, to sprzedawca nakleja specjalną naklejkę na opakowaniu, a kupujący .. modli się, aby doszły całe.


No tak, tak to wygląda jak nie korzystasz z kuriera Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sro 11 Mar, 2009 19:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Haha, gdyby chodziło mi o te bombelkowe gówienko, to w ogole bym o tym nie wpsomniała ^^. Chodzi mi o takie 3 doobrze napompowane poduchy dodawane przez niektóre firmy kurierskie.

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sro 11 Mar, 2009 19:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

violetLily napisał/a:
Haha, gdyby chodziło mi o te bombelkowe gówienko, to w ogole bym o tym nie wpsomniała ^^. Chodzi mi o takie 3 doobrze napompowane poduchy dodawane przez niektóre firmy kurierskie.


a malucha jak mieli zapakować w też w poduszki żeby nie porysowało i nie pękło lusterko??? Rolling Eyes

A co do szkła nasty_girl ma rację babcia ma ogromne pudło zaklejone naklejkami(pęknięty kieliszek) i w pudle była porcelana z chińska żadna nie pękła i przyszło zwykłą pocztą Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 11 Mar, 2009 19:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wszystko można zapakować i wysłać. I podejrzewam, że i malucha kurierem wysłać nie można Wink A lawetą .. czy to by było opłacalne? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mareczek Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 37
PostWysłany: Czw 12 Mar, 2009 18:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
Nie wszystko można zapakować i wysłać. I podejrzewam, że i malucha kurierem wysłać nie można Wink A lawetą .. czy to by było opłacalne? Wink


No wiadomo, że w niektórych przypadkach pozostaje odbiór osobisty, no albo przywożą Ci to samochodem dostawczym, jak np kupujesz urządzenie wielofunkcyjne do biura Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Czw 12 Mar, 2009 19:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
Nie wszystko można zapakować i wysłać. I podejrzewam, że i malucha kurierem wysłać nie można Wink A lawetą .. czy to by było opłacalne? Wink


Ja bym przywiózł Tirem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Czw 12 Mar, 2009 23:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale wy seryjnie kupowalibyście szkło? ;p Ja bym się bała ;p

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pią 13 Mar, 2009 16:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie ja ale babcia lubi kolecjonować porcelanę chińską nie bała i była bardzo odważna ale też ma wysoką ermeryturę jak coś się rozwali to ona nic cicho twierdzi że to normalnie a jak rozwali się spódniczka to wciekła na amen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Pią 13 Mar, 2009 21:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ojj ;P Też bym się wściekła. Moja mama tez ma hyzia na punkcie porcelany ;P
Ostatnio sprawiła sobie komplet za ponad pół tysiaka xp Ale napewno nie kupiłaby czegoś takiego przez neta.

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pią 13 Mar, 2009 23:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A jaka porcelana ??? CHIŃSKA??? czy VIOLET'OWA LILY'A
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 00:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Simon, twoje "żarty" naprawdę nie są śmieszne wręcz idiotyczne ;D Chińska i włoska.

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 08:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

violetLily napisał/a:
Simon, twoje "żarty" naprawdę nie są śmieszne wręcz idiotyczne ;D Chińska i włoska.


od dzisiaj nie robię z siebie żartownisia i teraz bd pisać normalne posty obiecuję Joker
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |