| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Ateiści

Czy ateiści najczęcziej popełniają błędy????
TAK
20%
 20%  [ 3 ]
NIE
40%
 40%  [ 6 ]
NIE WIEM
40%
 40%  [ 6 ]
Głosowań: 15
Wszystkich Głosów: 15

Autor Wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 13 Mar, 2009 21:52   

Głównie same odbicie się od normy.
Przejdź na dół
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 13 Mar, 2009 21:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

"Normalność nie jest kwestią statystyki" - George Orwell

Z doświadczenia wiem, że uświadomienie sobie własnej odmienności w kwestii wiary może być przeżyciem dość nieprzyjemnym i nie widzę tu szpanu.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Pią 13 Mar, 2009 22:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz nie wszyscy doznają takiego o to przeżycia jak twoje. Tylko chca je doznać.

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 13 Mar, 2009 22:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dokładnie - wynajęcie głupiej kawalerki teraz to 1000 -1500 zł. Więc kasa.. no cóż rozpływa się szybko. W każdym razie kiedyś zatęsknisz za rodzicami, skoro masz takie podejście Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 13 Mar, 2009 22:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

violetLily napisał/a:
Wiesz nie wszyscy doznają takiego o to przeżycia jak twoje. Tylko chca je doznać.
Masz jakiś kompleks względem ateistów?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Pią 13 Mar, 2009 22:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A gdzie tam ;D Znam tylko taką jedną osobę, która buntuje się choć wcale tego nie potrzebuje, bo jej wszystko jedno.

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 13 Mar, 2009 23:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I postawę jednego gimnazjalisty przekładasz na poglądy większości ateistów?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Pią 13 Mar, 2009 23:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hymm.. Nie. Poza tym to nie gimnazjalista.. Wręcz juz po szkole..Dawno.

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pią 13 Mar, 2009 23:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
Dokładnie - wynajęcie głupiej kawalerki teraz to 1000 -1500 zł. Więc kasa.. no cóż rozpływa się szybko. W każdym razie kiedyś zatęsknisz za rodzicami, skoro masz takie podejście Wink



nie zatękstnię i mam rodziców dość a szczególnie matki Ja tam jestem spokojny może matka zmieni swoje postępowanie jak nie to wyprowadzam albo we drzwiach wymienię zamki...
Gdybyś przez tydzień patrzyła i obserwowała jak wyglada moje życie naprawde to byś się zdziwiła.... Dużo rzeczy nie mogę robić tylko ona decyduje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 03:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

violetLily napisał/a:
Wiesz nie wszyscy doznają takiego o to przeżycia jak twoje. Tylko chca je doznać.

a czego ty doznajesz idac do kosciola?
nie da sie CHCIEC czegos doznac, albo to sie staje albo nie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 08:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere napisał/a:
violetLily napisał/a:
Wiesz nie wszyscy doznają takiego o to przeżycia jak twoje. Tylko chca je doznać.

a czego ty doznajesz idac do kosciola?
nie da sie CHCIEC czegos doznac, albo to sie staje albo nie.


nie wierzę w boga a gdy w kościele ksiądz powie pan z wami aż mdleję w kościele i słabo mi a matka mnie zmusza chodzić gdyby matka mnie nie zmuszała chodzić do kościoła to bym nie chodził w wogóle a nawet na pasterke
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 10:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz violet. Nie wiem czy wiesz, ale na prawdę nie żyje się łatwo w katolickim kraju nie będąc katolikiem, i kiedy co chwila ktoś Cię pyta na którą idziesz do kościoła, z jakiej jesteś parafii bądź też musisz mu tłumaczyć że masz teraz okienko bo nie chodzisz na religię. WIększość ludzi zakłada że rozmówca katolikiem jest, Już komunia i bierzmowanie to mały problem dla takiej osoby, bo wszyscy idą, gadają o tym ciągle, i jeszcze najlepiej jak narzekają że muszą tam chodzić itd. Także na prawdę się mylisz, bo każde odstępstwo od normy jest traktowane z pogardą.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 10:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SIMON300195 napisał/a:
nasty_girl napisał/a:
Dokładnie - wynajęcie głupiej kawalerki teraz to 1000 -1500 zł. Więc kasa.. no cóż rozpływa się szybko. W każdym razie kiedyś zatęsknisz za rodzicami, skoro masz takie podejście Wink



nie zatękstnię i mam rodziców dość a szczególnie matki Ja tam jestem spokojny może matka zmieni swoje postępowanie jak nie to wyprowadzam albo we drzwiach wymienię zamki...
Gdybyś przez tydzień patrzyła i obserwowała jak wyglada moje życie naprawde to byś się zdziwiła.... Dużo rzeczy nie mogę robić tylko ona decyduje.



Chyba każdemu w tym wieku w jakimś stopniu rodzice przeszkadzają..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 11:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja12 napisał/a:
Wiesz violet. Nie wiem czy wiesz, ale na prawdę nie żyje się łatwo w katolickim kraju nie będąc katolikiem, i kiedy co chwila ktoś Cię pyta na którą idziesz do kościoła, z jakiej jesteś parafii bądź też musisz mu tłumaczyć że masz teraz okienko bo nie chodzisz na religię. WIększość ludzi zakłada że rozmówca katolikiem jest, Już komunia i bierzmowanie to mały problem dla takiej osoby, bo wszyscy idą, gadają o tym ciągle, i jeszcze najlepiej jak narzekają że muszą tam chodzić itd. Także na prawdę się mylisz, bo każde odstępstwo od normy jest traktowane z pogardą.



strzał w 10 Zgadzam się z tobą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sob 14 Mar, 2009 12:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słuchaj ja nie mówię tu o wszystkich ateistach bądź nawet o wyznawcach innych religii w katolickim kraju. Ja tylko wpsomniałam o osobie, którą doskonale znam i wiem jakie ma podejście do wszystkiego. Nie musisz od razu zakładać, że mam taki sam stosunek do ogółu ateizmu.

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |