| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
sny pomocy
Autor Wiadomość
aku626 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 146
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 17 Mar, 2009 14:43   sny pomocy Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

potrzebuje pomocy w 1 ze snów mam 12 lat i miałem sen którego aż się boję nie wiem co znim zrobie dobra przyznam jestem zboczony i często miewam erotyczne sny lecz 1 taki jest co mie nęka od 2 dni i nie mogę nic z tym zrobić pomocy!! Jakby co to opowiedzenie go matce nie wchodzi w grę kiedyś miałem podobny przypadek ale tylko mnie wyśmiała !!! (jak będzie trzeba opowiem co się w nim działo)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Wto 17 Mar, 2009 17:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmmmm, to trudna sprawa, ale żeby pozbyć się takich snow najlepiej nie oglądaj filmów itd zboczonych.....nie dla ciebie! Zobaczysz pozbedziesz się tego. Chciałabym byś opisał sen (jeśli chcesz) i wtedy dopowiem jeszcze w czym twki problem, oprócz oglądania filmów zboczonych, gadania o tym lub myslenie o tym....

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Wto 17 Mar, 2009 18:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Takie sny to normalna sprawa w okresie dojrzewania. Nawet jak nie bedziesz o tym myślał, te sny tak łatwo nie znikną. Ale nie ma co się przejmować. Trzeba jakos to przetrwać ;] Kiedy hormony choć trochę Ci się ispokoją sny powinny pojawiać się coraz rzadziej.

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 17 Mar, 2009 18:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A gdzie tam, głupoty gadasz. Młody, dojrzewający chłopak nigdy nie opędzi się od snów z dziewczętami, chłopcami, mamutami i słoniami. Taki urok dojrzewania.

I już uprzedam pytanie - to, że śnił Ci się Twój brat / kolega / mama / tata / wujek / pies / kot / nieboszczyk / wujek nieboszczyk czy cokolwiek innego w żadnym stopniu nie oznacza że jesteś nienormalny, zboczony, czy w jakikolwiek sposób inny niż większość ludzi. To tylko sen, wykwit Twojego dojrzewającego organizmu i tyle. Nie ma się czym przejmować i czego pozbywać. Nie ma też czego mówić mamie.


Edit - Oczywiście pierwszy akapit postu kierowany był do @siex - nie zauważyłem Twojego postu Lily : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Luke_Skywalker Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 128
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Wto 17 Mar, 2009 18:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

staraj późno iść spa zmęczonym bardzo to nie zapamiętasz ich ja od 3lat niema snów bo idę o 23 spać

_________________
http://img.menelgame.pl/cache/pl_PL/signaturen/526790.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9774817
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Wto 17 Mar, 2009 18:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

^^ Nie wiem, czy to dobry pomysł....,ponieważ rano kiedy muśi iść do szkoły będzie niewyspany. Następnego dnia nie wytrzyma do 23....i co teraz mi powiesz....???

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aku626 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 146
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 17 Mar, 2009 18:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

rozumiem o czym mówicie mam erotyczne sny owszem i się z nimi pogodziłem (nawet mi sie podobają xD) ale ten owszem też był erotyczny ale w zły sposób każdy chłopak w moim wieku ma takie sny (z kolegami z klasy je se opowiadamy) ale nie ten on, on...... nie wiem jak go opisać prosze poradźcie coś mam go od soboty. Dodam że boję się go dlatego że niektóre z moich snów się spęłniają (nie wiem w czym rzecz ani dlaczego tak mam).Co mam robić iść z nim do psychologa. Sad

_________________
życie jest za krótkie by wymyślać opisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Wto 17 Mar, 2009 18:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Do seksuologa i jkednak powiedz mamie, bo wtedy mogła cię wyśmiac, ale ci się to (jak mówisz) zdarza nie raz, więc teraz powinna zrozumieć!

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dandżer Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 136
PostWysłany: Wto 17 Mar, 2009 18:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Do seksuologa?! Do jakiego lekarza w ogóle chodzić! To zwykły objaw tego, że buzują ci hormony i tyle. Dojrzewasz!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aku626 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 146
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 17 Mar, 2009 18:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dandżer w 4 klasie miałem objawy niektóre fajne niektore wprost przeciwnie i o prześladujących snach tematu nie miałem

ej siex jak się wstawia plusy chcę dać ci jednego co z tego że się boje jej to powiedzieć ale troszke mnie uspokoiłaś
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 17 Mar, 2009 18:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Opisz ten sen tutaj. My napiszemy, że to nic takiego. Sprawa załatwiona.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aku626 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 146
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 17 Mar, 2009 19:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dobra ja i parę moich kolegów (2 szalonych 1 spokojny 1 taki że spokojniejszym sie nie da być i 1 przyjaciel) biegamy po alfie (takim kinie w gdańsku) ale to zupełnie nie tak wygłądało (kino) wszystko bylo poprzestawiane więkrze z 10 razy więcej sal a ciemności tej opisać się nie da i początek zwyczajny biegamy szalejemy rozrabiamy (nietypowe jak dla mojej klasy) przez polowe kina biegała za nami jakaś goła baba (to ta erotyczna część ale nie cała) wkońcu dochodzimy do dziwnego miejsca fajnego ale strasznego patrzymy żywi ludzie są w takim jakby terrarium ja zauwarzyłem 1 człowieka i potem patrze co robi reszta patrze a oni przyglądają się najladniejszej dziewczynie oraz krzyczą Rozbierz się!!! Rozbierz się !!! Rozbierz sie!!! w końsu ona robi to rozbiera się do samej bielizny w końcu zdejmuje stanik i się szybko z powrotem ubiera. i wychodzi z terrarium jest z nowu w normalnym rozmiarze. potem idzie gdzieś z tym najspokojniejszym kolegom trwa to troche aż w końcu ja ide zajrzeć i mój najspokojniejszy kolega robi TO z dziewczyną z terrarium (dla was to się wyda mało straszne ale po jakimś czasie gdzy na niego spojrze widze tylko to i jestem przestraszony). Dalej to ja się od nich ze strachu po tym co zobaczyłem oddalam i prubuję się schować w 1 z sal kinowej lecial sławny film ratatuj i nikogo na sali nie było po prostu otwieram drzwi i patrze zadndych siedzen nic tylko ten film ide do nastepnej to samo jeszcze następnej znów to samo i tak w kółko aż się budzę Neutral

_________________
życie jest za krótkie by wymyślać opisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 17 Mar, 2009 19:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To nic takiego.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aku626 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 146
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 17 Mar, 2009 19:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale rzeby mie ciągle nękal a poza tym wiedziałem że wam sie to wyda "nic takiego" ale ah lubie was ale nie wiem jak to wam wytłumaczyć .... Sad

Luke_Skywalker prubowałem w niedziele położyłem się spać około o 1 nad ranem nic nie dało ten sen mię nęka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dandżer Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 136
PostWysłany: Wto 17 Mar, 2009 19:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy to tak trudno zrozumieć? Gdy mi się śni (nie powiem co xD) to nie latam po domu i krzyczę że mam schizy. To nic takiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 6 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |