| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Orientacja
Autor Wiadomość
monira97 Płeć:Kobieta


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 19
PostWysłany: Sro 18 Mar, 2009 19:33   Orientacja Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

(jak by co mam 19 lat a nie 11 tak jak w profilu nie wiem kto tak napisał) Otóż jestem bi nie wiem jak to powiedzieć rodzicom byłam już w związku na poważnie z 1 facetem i zakochałam się w dziewczynie i nie wiem nawet jak jej to powiedzieć.Całowałyśmy się już ale to tylko dla zabawy ja bym chciała coś więcej i ona chyba też.Ona jest homo czyli jest lesbijką i nie wstydzi się tego.Ale nie wiem jak jej to powiedzieć że ja też lubię kobiety i żeby jej nie urazić,że lubię też chłopców.I dzisiaj pytała mnie czy chce z nią iść do klubu dla homo ja powiedziałam że tak lecz troszkę się boję że rozpoznają że nie jestem homo jak się przemóc żeby pujść.Wiem że zadałam dużo pytań lecz proszę was o odpowiedź

_________________
xD
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
12981060
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Sro 18 Mar, 2009 19:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz co powiedz to rodzicom oni zrozumieją. Dziewczyna też.

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 18 Mar, 2009 19:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

powiem szczerze ze srodowisko homoseksualne nie przepada za biseksualistami, ale kto w klubie lgbt mialby cie rozpoznac? niby po czym?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 18 Mar, 2009 19:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja mam 74
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 18 Mar, 2009 20:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty - Ostrzegaj, oplułem kawą monitor : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 18 Mar, 2009 20:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie wypiłem, nie roniąc ani kropli. Kwestia kultury picia :]

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia90 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 193
PostWysłany: Sro 18 Mar, 2009 20:49   Re: Orientacja Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

monira97 napisał/a:
(jak by co mam 19 lat a nie 11 tak jak w profilu nie wiem kto tak napisał)



no wiesz... data Twoich urodzin w profilu (1997) mówi sama za siebie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 18 Mar, 2009 21:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

"Moje 2 przyjaciółki mają już okres a ja nie cały czas o tym gadają a ja czuje się jak piąte koło u wozu cała czas mówią a ja mam kalendarzyk a jest nie legularny i tak w kółko ja mam tego dość ! Co mam zrobić żeby tak się nie zachowywały ? "
Nie wiem czy nie masz przyjaciół że próbujesz na forum pisać swoje wymyślone problemy ?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dandżer Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 136
PostWysłany: Czw 19 Mar, 2009 08:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co do twojej orientacji: rodzice powinni cię zrozumieć. W końcu ty jesteś dla nich najważniejsza! Jeśli będą w szoku to będzie znaczyć, że ich tolerancja jest słaba. Zrób im wykład xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia90 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 193
PostWysłany: Czw 19 Mar, 2009 16:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na poczatku napewno będą w szoku. Watpie, żeby dla ludzi, którzy są hetero taka wiadomość był zwykłą wiadomością. Trzeba mieć nadzieję, że z czasem to zaakceptuja i pogodza się z tym.

Ja bym jednak, zwazywszy na Twój bardzo młody wiek poczekała z taką wiadomościa. W wieku 11 lat racej trudno stwierdzić, czy napewno jest się bi. Ja tez tak uważałam kiedy miałam 12 lat a teraz z całą pewnością moge powiedziec, że jestem hetero i kobiety mnie nie kręcą, mimo, że wcześniej niby mnie kręciły ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Czw 19 Mar, 2009 16:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

joasia90 napisał/a:
Na poczatku napewno będą w szoku. Watpie, żeby dla ludzi, którzy są hetero taka wiadomość był zwykłą wiadomością. Trzeba mieć nadzieję, że z czasem to zaakceptuja i pogodza się z tym.

Ja bym jednak, zwazywszy na Twój bardzo młody wiek poczekała z taką wiadomościa. W wieku 11 lat racej trudno stwierdzić, czy napewno jest się bi. Ja tez tak uważałam kiedy miałam 12 lat a teraz z całą pewnością moge powiedziec, że jestem hetero i kobiety mnie nie kręcą, mimo, że wcześniej niby mnie kręciły ; )


ona ma 19 lat czyt pierwszy post Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia90 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 193
PostWysłany: Czw 19 Mar, 2009 16:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SIMON300195 napisał/a:
joasia90 napisał/a:
Na poczatku napewno będą w szoku. Watpie, żeby dla ludzi, którzy są hetero taka wiadomość był zwykłą wiadomością. Trzeba mieć nadzieję, że z czasem to zaakceptuja i pogodza się z tym.

Ja bym jednak, zwazywszy na Twój bardzo młody wiek poczekała z taką wiadomościa. W wieku 11 lat racej trudno stwierdzić, czy napewno jest się bi. Ja tez tak uważałam kiedy miałam 12 lat a teraz z całą pewnością moge powiedziec, że jestem hetero i kobiety mnie nie kręcą, mimo, że wcześniej niby mnie kręciły ; )


ona ma 19 lat czyt pierwszy post Very Happy


SIMON Ty naprawde jesteś taki mało kapujący? Laughing

w profilu jest napisane, że urodziła się w 1997 roku, w innym poście pisze, że nie ma okresu, a koleżanki mają i sie wstydzi, w dodatku posty nie sa raczej na poziomie 19 latki, prędzej właśnie 11 latki. Nie "wygląda" mi ona na osobe która ma 19 lat ; ) i jeszcze jakieś tłumaczenia, że "kuzyn jej zmienił date urodzenia w profilu" Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Czw 19 Mar, 2009 16:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

joasia90 napisał/a:
SIMON300195 napisał/a:
joasia90 napisał/a:
Na poczatku napewno będą w szoku. Watpie, żeby dla ludzi, którzy są hetero taka wiadomość był zwykłą wiadomością. Trzeba mieć nadzieję, że z czasem to zaakceptuja i pogodza się z tym.

Ja bym jednak, zwazywszy na Twój bardzo młody wiek poczekała z taką wiadomościa. W wieku 11 lat racej trudno stwierdzić, czy napewno jest się bi. Ja tez tak uważałam kiedy miałam 12 lat a teraz z całą pewnością moge powiedziec, że jestem hetero i kobiety mnie nie kręcą, mimo, że wcześniej niby mnie kręciły ; )


ona ma 19 lat czyt pierwszy post Very Happy


SIMON Ty naprawde jesteś taki mało kapujący? Laughing

w profilu jest napisane, że urodziła się w 1997 roku, w innym poście pisze, że nie ma okresu, a koleżanki mają i sie wstydzi, w dodatku posty nie sa raczej na poziomie 19 latki, prędzej właśnie 11 latki. Nie "wygląda" mi ona na osobe która ma 19 lat ; ) i jeszcze jakieś tłumaczenia, że "kuzyn jej zmienił date urodzenia w profilu" Laughing


to zwracam honor bo mnie nie było na forum 3 dni i miałem do przeczytania 259 postów i nie przeczytałem tego wszystkiego...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 19 Mar, 2009 18:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I na gg ma 12 Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia90 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 193
PostWysłany: Czw 19 Mar, 2009 18:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
I na gg ma 12 Wink


ah.... zapomniałam jeszcze tam sprawdzić ; p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |