| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Szukam MP4..
Autor Wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Pią 20 Mar, 2009 23:34   Szukam MP4.. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A więc. Ostatnio poszukuję odtwarzacza MP4, na którym można słuchać muzyki, oglądać filmy i zdjęcia. Wpadł mi w oko Creative ZEN 2GB(kartę zamierzałabym osobno dokupić dla rozszerzenia pamięci). Podoba mi się zarówno pod względem wyglądu jak i jakości. Czytałam o nim opinie, prawie wszystkie pozytywne. Słyszałam, że ogólnie firma Creative, jest dobra pod względem jakości dźwięku. Co myślicie o tej MP4-ce? Czy może moglibyscie mi poradzić coś równie fajnego w miarę przystępnej cenie ( tak do 300 zł )? ;]

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 01:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

radzilabym odlozyc pieniadze i kupic cos lepszego. mialam zena dawno temu i nie powiem zeby byl zachwycajacy, najzwyczajniejsze w swiecie mp4. ;p teraz uzywam ipoda touch i jestem zadowolona. :d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 01:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh, a ja chcę właśnie takiego zwyczajnego, bo właśnie na iPodzie się zawiodłam, do dna.. Tyle kasy wydałam i na nic ;p Zaczął świrować po miesiącu. Wiesz, został mi uraz xd Aa.. Co do tego Zena, to on raczej nowy.. ;p Zobaczę ;d

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 02:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

creative zen jest od kilku dobrych lat, moze jakas nowa wersja wyszla. pokaz o ktorego ci chodzi ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 07:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere - Ipod Touch to to takie duże coś? To chyba największa wada tego czegoś - jest po prostu ogromne : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 09:03   

Właśnie - niby kieszonkowe, a w torbie od notebooka się nie zmieści Smile
Powrót do góry
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 11:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz co violetLily, ja kiedyś jak byłam w Znanym Sklepie AGD to jak chciałam sobie kupić mp4 to był też tam Creative. Podobały mi się, ale taki jeden powiedział, że wcale nie są takie dobre i poleca mp4 z Sony. Mówię ci jeszcze, że jeśli chcesz pooglądać filmiki to polecam te z większym ekranem, by lepiej ogladać. Nie polecam dotykowych, szybko się psują. Mój kolega miał i po dwóch tygodniach panel dotykowy się popsuł, a mp4 kosztowało dużo. Kasa poszła w błoto.

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 11:13   

Co do ekranów - widziałem gdzieś takie tanie podróbki ipodów za 150zł, z ekranem 2 cale. Niestety, jakość była obrzydliwa(sam koreański plastik). Co do mp4, to warto wziąć jakiegoś Irivera, za 160 zł niezła 4 gb mp4.
Powrót do góry
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 12:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zawsze polecam COWON (bo używam ponad 2 lata i sobie chwalę) oraz iRiver bo słyszałem, że dobre, choć nigdy się tym nie bawiłem.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 12:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chippy napisał/a:
(sam koreański plastik).

Dziwisz się? Ja nie. "Plastik is Fantastic" <-----> słowa jednej piosenki. Bardzo pokemonowej.....

Chippy napisał/a:
160 zł

Wiesz co teraz mp4 za tyle to gó***. Lepiej wydać więcej kasy i mieć ją na długo. A nie traćić kasę na naprawianie mp4 za 160 zł!

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 12:59   

Wcale nie. Irivery są tanie i dobre.
Powrót do góry
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 13:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No może.

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 15:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Asiex, wciskał Ci Sony, bo są droższe ;D Jeśli o dźwięk chodzi wiem, że Creative jest dobry. Aa zobaczę jeszcze tą firmę, którą wspomniałeś Slupek - Cowon . iRivera widziałam. Dla mnie taki sobie ;p Nie zły w sumie. Nadal myślę ;D

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 15:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ej ipod touch wcale nie jest taki wielki, cos jak duzy telefon ;p zreszta co mam zrobic jak mam jeszcze ipoda nano ktory jest ROZOWY xd juz chyba lepiej ta cegla.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 16:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

violetLily napisał/a:
Asiex, wciskał Ci Sony, bo są droższe ;D

Tu się z toba nie zgodzę! Sony kosztował 200 coś zł a Creative 400 zł.

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |