| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Ojciec
Autor Wiadomość
pawel2261 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 7
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 17:40   Ojciec Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mój problem jest dosyć, a nawet baaardzo trudny : (.Możę zaczynę od początku mój tata ma 49 lat jest nałogowym alkocholikiem, zaczoł pić w wieku 17 lat (tuż po śmierci babci którą bardzo cenił i kochał).W nikim nie mógł znaleść wsparcia i tak się to wszystko zaczeło....Od roku 2000 nie pił aż do 2006...tak wtedy się to wszystko zaczeło od nowa.Pierwszy problem jaki powstał to jest taki że moja mama i ojciec zaciągneli długi na kilkaset tyś. zł...(kredyt mieszkaniowy).Tutaj moja mama nic nie może zrobić...Ani wziąść rozwodu bo za co bd spłacać kredyt, ani go wywalić z domu bo nie będzie pracował.A dzisiejszy dzien był najgorszym mój ojciec poszedł do swoich rodziców, potem do sąsiadów bo miał tam fuche, wrócił około 16 poszedł do kuchni i zaczoł płakać jak mały dzieciak.Moja mama,siostra i ja byliśmy przerażeni i nie wiedzieliśmy co się stało.Ja po cichu miałem nadzieję że wreszcie zrozumiał to co stracił..(przyszedł pijany) nigdy go nie widziałem w takim stanie.Wtedy moja mama kazała wszystkim wyjść z kuchni.I zaczeła z nim rozmawiać, ja z siostrą oczywiśćie podsłuchiwaliśmy bo byliśmy równie przrażeni i ciekawi co się stało jak nasza mama.Wtedy on powiedział że kogoś zabił Sad.Że ktoś go napadł jak wracał od moich dziadków i że ktoś widział to zdarzenie.Odrazu pobiegłem szukać tego człowieka po całym osiedlu.. nikogo nie znalazłem, a przeszukałem całe osiedle i nawet te miejsce które mi powiedział i nic.Wtedy doszliśmy do wniosku że ma urojenia alkocholowe... naprawde spadł już na samo dno.Dzisiaj ma na nocną zmiane do pracy ale musi iść przynajmniej on tak mówi :/.Naprawde dużo krzywdy mi wyrządził ale naprawde gdy zaczoł płakać nie mogłem na to patrzeć i nic nie robić.Nie wiem co robić proszę o pomoc : (.Jestem już załamany tą sytuacją i nie mam z kim o tym pogadać Sad.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 17:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gadałeś z mamą? Boisz co stanie się jak ojciec nie przestanie pić? Najlepiej udziel się do pedagoga szkolnego lub jeśli jest gorzej do psychologa. Wiesz co tak myślę, że twój tato powinien iść na odwyk i powinien stać się Niepijącym Alkoholikiem.
Wiecej nie umiem ci powiedzieć. Poszukaj jeszcze w necie o Alkoholikach i najlepiej zarejestruj się na wiekszym i aktywniejszym forum. Tam powinni ci pomóc.

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 18:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a co niby pedagog zrobi. nie badz smieszna. lepiej nic nie pisac niz pisac glupoty, dlatego nie bede radzila bo NIE WIEM co mozesz zrobic. przetrwac to.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 18:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szukałeś tego pomordowanego człowieka???a nie znalazłeś żadnej plamy krwi bo mógł już ktoś zabrać nieboczyka ;/ Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 18:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pedagog go uspokoi. Powie co zrobić by się nie stresować i nie "wybuchnąć"

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 18:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szczerze, są wyjścia z każdej sytuacji. I nie wiem, czy jest sens męczyć się z takim człowiekiem tylko dla kasy - najrozsądniejszym wyjściem jest rozdzielność majątkowa. Kredyt nie jest przecież równoznaczny z dożywotnią udręką.. Lepiej porozmawiaj z mamą, czy nie warto poradzić się jakiegoś adwokata i próbować zacząć lepsze życie.. Bo niestety wytłumaczenia na 'morderstwo' nie ma. To wie tylko on, o ile następnego dnia pamiętał coś z tego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 18:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chciałam jeszcze dodać byś się trzymał i <Broń cię Boshe> nie załamał.
Bardzo mi przykro z powodu twojej sytuacji.

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pawel2261 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 7
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 18:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gadałem już o tym z mamą ale nie chce już jej stresować bo wpadnie w depresie w której już prawie się znalazła 3tygodnie temu...Nic nie znalazłem, żadnych plam krwi ani nic to mnie troche uspokojiło ale nie wiem co robić Sad.To że go nie nawidzę za to co robi mojej rodzinie nie oznacza że musze patrzeć jak płacze i nic z tym nie robić.Co o tym leczeniu, jeżeli sam nie bd chcial nie pójdzie Sad.Rozmowa z pedagogiem szkolnym? nie chce..z kimś obcym rozmawiać o tym :/.Boję się co bd dalej..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 18:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najlepsze na kłopoty jest wyżalenie się przed kimś. Ja jak mam doła to przychodzę do mamy siadam jej na kolana i zaczynam ryczeć. Wtedy czuję jakby kamień sppadł mi z serca, to pomaga. Mówisz, że nie chcesz zadręczać mamy, rozumiem cię. Masz jeszcze taką osobę przed, którą umiałbyś się otworzyć? Jeśli tak, to pogadaj z nią.

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dazul Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Mar 2009
Posty: 129
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 18:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mój tata też od czasu do czasu pije ale jak już się napije to już porządnie!
Ja zawsze chowam się wtedy do pokoju i albo śpię albo coś innego robię,a mama się z nim kłóci lub karze mu iść spać.Nie powinnam ci dawać takiej rady ale tak naprawdę to sądzę żebyś pozwolił "działać" mamie.Spróbuj pogadać z mamą lub z babcią albo też jak ojciec będzie trzeźwy to z nim.

PS.CZEMU MYŚLICIE ŻE TO UROJENIA?!
PS2.JAK COŚ JESZCZE MI DO GŁOWY PRZYJDZIE TO NAPISZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
333668
pawel2261 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 7
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 18:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dazul napisał/a:
Mój tata też od czasu do czasu pije ale jak już się napije to już porządnie!
Ja zawsze chowam się wtedy do pokoju i albo śpię albo coś innego robię,a mama się z nim kłóci lub karze mu iść spać.Nie powinnam ci dawać takiej rady ale tak naprawdę to sądzę żebyś pozwolił "działać" mamie.Spróbuj pogadać z mamą lub z babcią albo też jak ojciec będzie trzeźwy to z nim.

PS.CZEMU MYŚLICIE ŻE TO UROJENIA?!
PS2.JAK COŚ JESZCZE MI DO GŁOWY PRZYJDZIE TO NAPISZE!


Ja nie stety nie mogę pozwolić działać mamie...Ma za dobre serce, a on to gdy jest pijany wykorzystuje..Chowanie do pokoju, w moim przypadku nic nie da.Wiesz dla czego??.Bo mój ojciec gdy jeszcze sie nie dopija jest bardzo agresywny i nie moge zostawić mamy samej nawet jak bym miał dostać w morde.Czemu myśle ze to urojenia?.Dlatego że nie znalazłem żadnych podstawch żeby mu wierzyć tzn. krwi,ciała poporstu nic.Ty masz otyle fart że twój ojciec nie jest alkocholikiem tyklo lubi od czasu se wypic a to co innego.Żadna kobieta nie lubi gdy jej mąż przychodzi mocno pijany.Uwierz mi naprawde jest u mnie bardzo źle i muszę dać sobie z tym radę i pomóc mu wyciągnąć się z tego bagna.Dziękuje żę wypowiedzieliście się w temacie, to mnie napewno podniosło na duchu.Sam fakt że któs chce mi pomóc dziękuje Sad .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 18:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie ma za co. Forum jest od pomagania sobie nawzajem a nie nabijania się z kogoś sytuacji rodzinnej!

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 20:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pawel2261 napisał/a:
Dazul napisał/a:
Mój tata też od czasu do czasu pije ale jak już się napije to już porządnie!
Ja zawsze chowam się wtedy do pokoju i albo śpię albo coś innego robię,a mama się z nim kłóci lub karze mu iść spać.Nie powinnam ci dawać takiej rady ale tak naprawdę to sądzę żebyś pozwolił "działać" mamie.Spróbuj pogadać z mamą lub z babcią albo też jak ojciec będzie trzeźwy to z nim.

PS.CZEMU MYŚLICIE ŻE TO UROJENIA?!
PS2.JAK COŚ JESZCZE MI DO GŁOWY PRZYJDZIE TO NAPISZE!


Ja nie stety nie mogę pozwolić działać mamie...Ma za dobre serce, a on to gdy jest pijany wykorzystuje..Chowanie do pokoju, w moim przypadku nic nie da.Wiesz dla czego??.Bo mój ojciec gdy jeszcze sie nie dopija jest bardzo agresywny i nie moge zostawić mamy samej nawet jak bym miał dostać w morde.Czemu myśle ze to urojenia?.Dlatego że nie znalazłem żadnych podstawch żeby mu wierzyć tzn. krwi,ciała poporstu nic.Ty masz otyle fart że twój ojciec nie jest alkocholikiem tyklo lubi od czasu se wypic a to co innego.Żadna kobieta nie lubi gdy jej mąż przychodzi mocno pijany.Uwierz mi naprawde jest u mnie bardzo źle i muszę dać sobie z tym radę i pomóc mu wyciągnąć się z tego bagna.Dziękuje żę wypowiedzieliście się w temacie, to mnie napewno podniosło na duchu.Sam fakt że któs chce mi pomóc dziękuje Sad .




A masz starszą siostre lub mądrego brata (który dobrze uczy się i miał dobry kontakt z ojcem)???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krystian603 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 205
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 21:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Albo jak będzie pijany nastrasz go z mamą że jak będzie tak pił to że go wyślecie na leczenie do zamkniętego otoczenia albo od niego odejdziecie. Jak człowiek jest pijany wtedy ma miększe serce i bardziej się boi. Nastrasz go że na policję pójdziecie tak moja koleżanka z mamą zrobiły i się uspokoił i sam oddał się na leczenie. U mnie jest podobna sytuacja z bratem to tak go się straszy i na jakiś czas przestaje.


P.S @siex, wiesz co nie dobrze mi się robi jak widzę te twoje Off-topy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10275118
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sob 21 Mar, 2009 21:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Krystian dobrze, ale czasem zdarza sie człowiek taki, który sobie te słowa w taki sposób uloży, że będzie uważać, iż rodzina chce go wysłać do jakiegoś psychiatryka.. Wtedy może temu pijanemu człowiekowi, coś się przekotłować w głowie i w końcu wyżyje się na którymś z człownków rodziny.

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |