| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ojciec
Autor Wiadomość
pawel2261 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 7
PostWysłany: Nie 22 Mar, 2009 09:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SIMON300195 napisał/a:
pawel2261 napisał/a:
Dazul napisał/a:
Mój tata też od czasu do czasu pije ale jak już się napije to już porządnie!
Ja zawsze chowam się wtedy do pokoju i albo śpię albo coś innego robię,a mama się z nim kłóci lub karze mu iść spać.Nie powinnam ci dawać takiej rady ale tak naprawdę to sądzę żebyś pozwolił "działać" mamie.Spróbuj pogadać z mamą lub z babcią albo też jak ojciec będzie trzeźwy to z nim.

PS.CZEMU MYŚLICIE ŻE TO UROJENIA?!
PS2.JAK COŚ JESZCZE MI DO GŁOWY PRZYJDZIE TO NAPISZE!


Ja nie stety nie mogę pozwolić działać mamie...Ma za dobre serce, a on to gdy jest pijany wykorzystuje..Chowanie do pokoju, w moim przypadku nic nie da.Wiesz dla czego??.Bo mój ojciec gdy jeszcze sie nie dopija jest bardzo agresywny i nie moge zostawić mamy samej nawet jak bym miał dostać w morde.Czemu myśle ze to urojenia?.Dlatego że nie znalazłem żadnych podstawch żeby mu wierzyć tzn. krwi,ciała poporstu nic.Ty masz otyle fart że twój ojciec nie jest alkocholikiem tyklo lubi od czasu se wypic a to co innego.Żadna kobieta nie lubi gdy jej mąż przychodzi mocno pijany.Uwierz mi naprawde jest u mnie bardzo źle i muszę dać sobie z tym radę i pomóc mu wyciągnąć się z tego bagna.Dziękuje żę wypowiedzieliście się w temacie, to mnie napewno podniosło na duchu.Sam fakt że któs chce mi pomóc dziękuje Sad .




A masz starszą siostre lub mądrego brata (który dobrze uczy się i miał dobry kontakt z ojcem)???


Tak, moja siostra ma 19 lat i studiuje weterynarie.Miała z nim dobry kontakt ale to się zepsuło :/.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 22 Mar, 2009 10:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A mogę spytać ile masz lat?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Nie 22 Mar, 2009 11:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pawel2261 napisał/a:

Tak, moja siostra ma 19 lat i studiuje weterynarie.Miała z nim dobry kontakt ale to się zepsuło :/.


Aha jest ona dorosła to ona niech pójdzie do jakiegoś zakładu w którym leczy się alkoholików (oczywiście zamkniętego zakładu) i pogada tam z osobami którzy pracują tam codziennie przecież oni dużo wiedzą na ten temat i niech przedstawi tam sytuację o ojcu a żeby znaleź takie zakłady to poszukaj w internecie na google.pl Wink

Gdyby cos znów działo się to pisz Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pawel2261 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 7
PostWysłany: Nie 22 Mar, 2009 14:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
A mogę spytać ile masz lat?


ja mam 14 lat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 22 Mar, 2009 20:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W takim razie nic nie jesteś w stanie zrobic. Za młody jesteś żeby Twoje zdanie dla Ojca/Matki/Siostry miało jakiekolwiek znaczenie. Musisz po prostu jakoś to przetrwac. Sam z czasem zauważysz że z wiekiem Twoja rodzina zacznie się liczyc z Twoim zdaniem, a i Ty nabierzesz pewności siebie i rozwiązanie problemu znajdziesz sam.

Póki co pozostaje Ci uzbroic się w cierpliwośc.

I o ile zazwyczaj jestem zdanie, że zdanie każdego tutaj jest warte wysłuchania, tym razem muszę powiedziec - Nie słuchaj tych "złotych rad", bo w niczym Ci nie pomogą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Sro 25 Mar, 2009 15:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pawel2261 napisał/a:
Tak, moja siostra ma 19 lat i studiuje weterynarie.Miała z nim dobry kontakt ale to się zepsuło :/.

Porozmiawiaj z nią, by spróbowała te kontakty odnowić. Sprobować zawsze można.

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
andre Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 59
PostWysłany: Pon 14 Cze, 2010 15:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie - co warto jest przygotować od małego dziecka dla taty, jako prezent na dzień ojca? Chodzi oczywiście o coś wartościowego i godnego wspomnień.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Pon 14 Cze, 2010 19:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może coś z masy solnej? Albo laurka? Zależy ile lat ma dziecko.

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
andre Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 59
PostWysłany: Wto 15 Cze, 2010 14:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziecko ma 2,5 roczku, tak więc jeszcze ogromnych zdolności artystycznych nie ma. Może to być coś kupionego nawet, aby tylko stanowiło bardzo atrakcyjną pamiątkę na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Wto 15 Cze, 2010 14:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja uważam jednak, że Pitrasia miała świetny pomysł z tą masą solną. To nie musi być przecież dzieło, a nic tak nie rozczuli ojca, jak małe, niekształtne serduszko wykonane rękoma własnego dziecka, uwierz : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Wto 15 Cze, 2010 20:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Plus masy solnej jest też taki, że dziecko się nią nie zatruję, gdy przez przypadek weźmie ją do buzi Smile A jak potem może fajnie łapkami pomalować.... Oj cudeńko takie by z tego było Smile

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
andre Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 59
PostWysłany: Czw 17 Cze, 2010 20:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o takim kubeczku ze zdjęciem dziecka:



+ laurka? ;-)
Chyba dobre połączenie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Czw 17 Cze, 2010 21:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Takie trochę bez duszy mi się wydaje. Zero serca dziecka w to włożonego.
Mówię Ci, naprawdę - nic tak nie rozczuli ojca jak koślawe coś tam wykonane z czegokolwiek. Liczy się, że dziecko to robiło. I na przykład takie serduszko z masy solnej jest czymś, czym ojciec chwaliłby się przed kolegami ze łzami w oczach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
andre Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 59
PostWysłany: Pią 18 Cze, 2010 12:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może i masz rację przydałoby się nieco więcej udziału ze strony dziecka, bez tego ani rusz. Zastanawiam się teraz nad koszulką, na której będzie fora dzidzi oraz własnoręczny odcisk dłoni. Co myślicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Pią 18 Cze, 2010 14:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dla mnie każdy pomysł jest dobry. Jak by nie patrzeć każdy można wykorzystać. Bo takie serduszko to nie wielki wydatek, więc można do tego. A z farbami do ubrań są problemy, bo drogie. (zwykłą się szybko spierze)

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |