| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
brat
Autor Wiadomość
Mruczka Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 69
PostWysłany: Nie 30 Maj, 2010 17:10   brat Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No więc mój brat jest ode mnie o 8 lat starszy. I na tym polega problem, że jemu sie wydaje, że tylko dlatego, że jest dorosły, może sobie ze mnie żartować, np: Marysia to jest jeszcze mała i głupia" No mała może i jestem, ale na pewno nie głupia! I właśnie to mnie serdecznie wnerwia, że on myśli, że jest śmieszny i uważa się za najmądrzejszego... Rodzice dlatego, że zdał maturę, zafundowali mu tapetę na ścianie i jakby mu wgrali komputer do telewizora, (no nie wiem, jak to powiedziec, to tak wygląda, jakby miał strasznie duży monitor) a mi się niedawno schrzanił laptop i nikt nawet tyłka nie podniósł, żeby go naprawić. Rafał chodzi na takie studia, że tak naprawde nie musi nigdy chodzić na uczelnię, a szczerze mówiąc, tata mu je wybrałSad I zawsze od mojego kochanego brata słyszę: i co Marysiu, jutro do szkoły? a ja doskonale wiem, że jak ja będę siedziała w szkole, on będzie spał albo grał na komputerze:( No nie wiem co mam robić mam już tego po dziurki w nosie Confused
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 31 Maj, 2010 05:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cóż, On już swoje do szkoły wychodził, a reszta to raczej zwykła braterska złośliwość, niż coś "specjalnie" : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 01 Cze, 2010 09:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kiedyś też pójdziesz na studia i może będziesz miała czas na obijanie? Pociesz się, że ty będziesz miała wakacje a on sesję;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotr123 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 376
PostWysłany: Wto 01 Cze, 2010 13:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

5klasistka napisał/a:
jakby mu wgrali komputer do telewizora, (no nie wiem, jak to powiedziec, to tak wygląda, jakby miał strasznie duży monitor)


Podłączyli komputer do telewizora Smile

_________________
http://img207.imageshack.us/img207/728/sigkj.png
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1848720
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 01 Cze, 2010 17:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W bieżącym okresie to chyba nawet na najbardziej lipnych studiach nie bardzo można się obijać Rolling Eyes

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 01 Cze, 2010 17:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eee tam, na jakimś zarządzaniu czy socjologii zawsze da się obijać ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Wto 01 Cze, 2010 18:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myślę, że ten brat robi ci po prostu na złość, bo to naturalne. A rodzice nie zawsze są fair wobec dzieci, co sama dobrze wiem...

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Wto 01 Cze, 2010 18:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie widzę faworyzowania.

Tapeta i komputero-telewizor to że tak powiem jedna sytuacja, która o niczym nie świadczy. Zdana matura to jest...No nie wiem, chyba duży sukces?

A poza tym to zwyczajny układ pt. "Brat i siostra" = "Brat wnerwia siostrę" lub też "Starszy brat wnerwia młodszą siostrę".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
piotr123 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 376
PostWysłany: Wto 01 Cze, 2010 18:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Riaga napisał/a:
komputero-telewizor

Ludzie komputer podłączony zamiast do monitora do telewizora, czyli obok telewizora stoi komputer ! a nie "komputero-telewizor" to tak jagby mówić na latarke "lampko-bateria"

(będę się upierał bo jestem technologicznym maniakiem xD)

_________________
http://img207.imageshack.us/img207/728/sigkj.png
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1848720
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Wto 01 Cze, 2010 20:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Piotr, wiem, że chodzi o TV jako monitor, to była metafora - chyba? Coś w tym guście. No chodziło mi o połączenie, że są złączone. No kurczę, nie mogę się wysłowić!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 01 Cze, 2010 20:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Da się, da się.. widzę to po narzeczonym ;p Gdybym ja mogła po 1/2 dniach nauki do egzaminu mieć 5 ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 02 Cze, 2010 06:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty - Narzeczony przyszły socjolog : )?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 02 Cze, 2010 11:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie;p Ale na UE niewiele więcej trzeba;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
michal2fun
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 03 Cze, 2010 22:35   

Starsi bracia zawsze lubią denerwować młodszych, coś wiem o tym ale ja już mam spokój bo....ożenił się i nie mieszka z nami więc mam spokój Smile
Powrót do góry
Kimiee Płeć:Kobieta


Dołączyła: 02 Lip 2010
Posty: 3
PostWysłany: Pon 05 Lip, 2010 12:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak! Pitrasia ma rację! Bracia są tacy i rodzice też nie bywają fair,zwłaszcza jeśli twój brat im się podlizuje,lub przytakuje. Bracia potrafią być tak złośliwi,a rodzice potrafią nic z tym nie robić....

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |