| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Akita Inu
Autor Wiadomość
Patrycja Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 56
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 25 Mar, 2009 19:56   Akita Inu Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej zastanawiam się czy nie kupić AKITY INU .Może ktoś na forum ma Akitkę? Chcę się o niej coś dowiedzieć. Z góry wielkie DZIĘKI...

_________________
http://my-world-crazy.blog.onet.pl/

Bo książę zbyt szybko zapomniał że miał kochać.! < , 3
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
ukryty
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 26 Mar, 2009 07:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wolę BMW.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 26 Mar, 2009 10:14   

A ta Akita to jest samochód? Aaa... widziałem komara z nalepionym znakiem "Akita" Smile. Co do tego, znalazłem doskonałe forum:

http://google.pl

Powodzenia! Smile
Powrót do góry
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Czw 26 Mar, 2009 19:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeju, nie podobają mi się te psy xp 1600 zł bym nie dała na takie xd
Ale wracając do tematu, to jeśli miałabyś kupować, to ma to być dokładnie przemyślana decyzja. To dość duże psy. Wymagają opieki i troski. Decyzja na psa wiąże się z tym, iż ma się świadomość tego, ze pies będzie zył około 15 lat.

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 26 Mar, 2009 21:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jesli ktoś chce kupować psa za 1600 zł i szuka porady na forum DO to znaczy że nie powinien mieć nawet świnki morskiej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 27 Mar, 2009 10:04   

Kurde, to to są psy??
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 27 Mar, 2009 13:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

http://images.google.pl/images?hl=pl&q=%22akita+inu%22&lr=&um=1&ie=UTF-8&ei=yMrMSan6HNOKsAbb44W7CA&sa=X&oi=image_result_group&resnum=5&ct=title
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Pią 27 Mar, 2009 16:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Yhyy. ;D Tyle, ze jakoś dla mnie nie ładne xd Taki "puszap" mają, że szok ;P

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 27 Mar, 2009 17:01   

Aaa... dla mnie zdecydowanie zbyt słodkie Smile
Powrót do góry
Patrycja Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 56
PostWysłany: Sob 28 Mar, 2009 18:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dla mnie słodziaki. I nie mówiłam że kupie , tylko się zastanawiam. Very Happy

_________________
http://my-world-crazy.blog.onet.pl/

Bo książę zbyt szybko zapomniał że miał kochać.! < , 3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
ukryty
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 29 Mar, 2009 10:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz psa to idź do schroniska, za paręnaście złotych masz najwierniejsze zwierzę jakie sobie można wyobrazić.

Potrzebuje tylko miłości, a odpowiada tak mocną wiernością, że szok : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Patrycja Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 56
PostWysłany: Czw 02 Kwi, 2009 16:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To są psy z przeszłością.Nie wiadomo jak się z nim obchodzić.Ja nie chcę mieć dorosłego psa co będzie 2,3 lata żył.Ja wolę szczeniaka.Nie obraź się ok ???Ale ja chcę przyjaciela na kilkanaście lat, a nie na 3 lub nawet 2. Smile

_________________
http://my-world-crazy.blog.onet.pl/

Bo książę zbyt szybko zapomniał że miał kochać.! < , 3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
ukryty
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Czw 02 Kwi, 2009 17:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A to myslisz, że w schornisku tylko takie stare są?! Ile młodych szczeniaków można tam znaleźć...

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 02 Kwi, 2009 18:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ło mój Boże, kto Ci takich durnot naopowiadał? Rodzice? Koledzy? Koleżanki? Telewizja? Nie wierzę ze samemu można takie pierdoły wymyśleć.

Już Ci jednak tłumaczę czemu gadasz głupoty:

1) Kundle (Mieszańce) to połączenie wielu ras na przestrzeni pokoleń - czysta biologia mówi o tym, iż są to psy dużo wytrzymalsze pod względem zdrowia niż psy rasowe. Rzadziej chorują, wiele chorób w ogóle im nie zagraża, mogą żreć dosłownie wszystko.

2) Psy ze schroniska są w większości po w miarę ciężkich przejściach - zagłębiać się nie ma w co, tak czy owak są to psy które każdego kto jest im w stanie okazać troszkę uczucia będą wielbić do końca swoich dni.

3) Ogrom w schronisku czeka psów w wieku 1-3 lata, a taki pies ma jeszcze średnio ponad 10 lat życia przed sobą.

4) Psy te prócz swoich "super-uber ciężkich przejść" są też w większości nauczone podstawowych zasad funkcjonowania wśród ludzi. Nie robią w domu, żrą tylko z miski itp.


Poza tym chcesz szczeniaka, przyznaj się że to ma być cholerna zabawka do potargania za uszy, potem walnij swoją bezmózgą głową trzy razy o ścianę i zastanów się nad tym co masz zamiar zrobić, bo pies to takie samo stworzenie jak Ty.

Właśnie przez takie rozpieszczone dzieciaki jak Ty w schroniskach masa psów czeka na adopcję, a goście naprzeciwko mnie urządzają sobie orgie Bernardynów na balkonie.


Rzekłem i potwierdzam - tacy ludzie jak Ty nie powinni mieć nawet chomika. Złotej rybki bym Ci nie powierzył w opiekę.


Jeśli ktoś chciałby mi wytknąć troszkę agresywny ton postu - niech sobie odwiedzi pierwsze lepsze schronisko dla zwierząt, wróci tu i powtórzy że za bardzo się oburzam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 02 Kwi, 2009 19:19   

Hmm... Shaunri ma (jak zawsze Smile) cholerną rację. Spróbuję ci to wyjaśnić ludzkim przykładem:

Poważana osoba (np. Doda) chce kogoś mieć do przyjaźni?
NIE!
Ona ma miliony fanów, po za tym jest durna Wink.

Bezdomna, "no name" osoba chce kogoś mieć do przyjaźni?
TAK!
Wszyscy nią gardzą (np. ty), czuje się poniżana i nie ma do kogo się w złej chwili zwrócić.
Po za tym - była by twoim najlepszym przyjacielem do końca dni, nie to, co rozpieszczona Doda.

[ Dodano: Czw 02 Kwi, 2009 18:23 ]
Patrycja napisał/a:
Nie wiadomo jak się z nim obchodzić.


A co do tego, to jest po prostu durne. Wiadomo, że to właśnie te egzotyczne psy potrzebują najwięcej. Taki pies, smutny, to tylko żarła i wychodka. A one - poczytaj o cziłała, one są jak te Akity.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |