| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Jak ubrać się na bal szóstoklasistów
Autor Wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 26 Mar, 2009 20:34   Jak ubrać się na bal szóstoklasistów

Wiem,wiem...taki temat już był ale najczęściej rozpisywano się czy będzie bal czy normalna dyskoteka...u mnie już pewne będzie bal..Tylko ja mam taki problem nie wiem jak mam się ubrać....proszę o pomoc ...Może ktoś miał bal ( taki w sukienka i wogóle ) i wiedział jaki inni byli ubrani jak sam był ubrany i co akceptowali nauczuciele...bo ja już sama nie wiem
Przejdź na dół
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Pią 27 Mar, 2009 00:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To dużo zależy też od rodzaju balu ;D Jesli to w sukienkach to raczej elegancki. A tak poza tym, czego nie zapytasz się koleżanek, w co one sie ubierają? Przynajmniej będziesz miała taką ogólną świadomość.

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 27 Mar, 2009 15:24   

moge zapytać się w co one się ubierają el popierwsze są w takiej samiej sytuacji co ja to ich pierwszy bal a pytam sie osób które ten bal już miały i wiedzą jak to było
Powrót do góry
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pią 27 Mar, 2009 16:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

idz do twojej wychowawczyni i zapytaj jak macie się ubrać elegancko czy dzincy i sportowa bluza albo macie apel Smile i kazała wam ubrać tak jak na bal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Pią 27 Mar, 2009 16:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szczerze to ze wszystkimi tego typu balami (łącznie wlasnie na koniec podstawówki) jakimi się spotkałam, na każdym każdy ubierał się jak chciał. To, że jest to "bal" nie znaczy, że występujesz od razu w sukni balowej. To bardziej juz na koniec gim pasuje. Ale możesz przecież założyc jakąś kieckę, tunikę itp.. ;D Co chcesz. Twój wybór.

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 27 Mar, 2009 16:48   

Prawda, możesz też popatrzeć na googlu, jakie są dzisiejsze standardy mody i udekorować się wg. nich Smile
Powrót do góry
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pią 27 Mar, 2009 16:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Różowy odpada xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Pią 27 Mar, 2009 16:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I niby dlaczego? Ja jako dziewczyna, która chce czasem naprawde ładnie wyglądać też lubie różowy założyć ;d Lecz nie wchodzą w grę żadne "słitaśne" rzeczy ;p

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pią 27 Mar, 2009 17:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no dobrze poprawiam się :

Ja bym nie ubrał różowego garnituru xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Pią 27 Mar, 2009 17:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale ty to co innego ;D Dziewczyna czasem lubi czuć się naprawdę dziewczęco ;d

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pią 27 Mar, 2009 17:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja lubię się czuś nikim
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 27 Mar, 2009 19:19   

Ja też mam niedługo bal szóstoklasisty... w grę wchodzą kolory "uczniowskie" tzn. biały, czarny granatowy. Ja tam nie chcę iść, bo moja mama zawsze przesadza ze "strojeniem" Rolling Eyes Chce mnie wsadzić w jakąś kieckę, a jak znam los, to w czerwcu mój brzuch będzie się z niej wylewał górą, dołem i bokami... xD
Powrót do góry
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pią 27 Mar, 2009 19:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam propozycje kupcie sobie stroje dwu częściowe kolorze granatowym w białe grochy... no przecierz będzie ciepło i upał Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 27 Mar, 2009 19:49   

Różowy odpada xD


nienawidzę różowego ale co prawda to co innego co różowy garnitur xD.....choć napewno komuś róż będzie się podobał
Powrót do góry
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pią 27 Mar, 2009 21:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mi się podobają laski w czerwone sukienki z duuuużym dekoltem Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |