| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Dziecko
Autor Wiadomość
Sheere Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 42
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 28 Mar, 2009 15:54   Dziecko Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam jestem nowa na forum.i mam takie pytanie od dawna myślę o dziecku i jestem na nie gotowa,ale jest taka sprawa że studiuje.Oczywiście dzieckiem będzie miał kto się zająć moi rodzice i mój chłopak w weekendy a ja w tygodniu.Ja studiuje zaocznie więc tylko weekendy mam zajęte,a moi rodzice powiedzieli,że mogą się zająć dzieckiem jak będę się uczyć.Mieszkam sama z chłopakiem,bo pochodzę z bogatej rodziny,ale ten dom jest tylko dla mnie i mojego chłopaka i czy dziecko bardzo potrzebuje własnego pokoju ? Do dużego pokoju łóżeczko się zmieściło a przewijak spokojnie w łazience.Z chłopakiem mamy zamiar też się pobrać.Czy mamy starać się o to dziecko czy lepiej zapomnieć.Proszę o odpowiedź.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sob 28 Mar, 2009 16:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

twoja decyzja ja jestem jeszcze niepełnoletni i nie wiem jak to jest

ale na twoim miejscu wolałbym skończyć studia później pobrać na wakacje początek sierpnia a później za rok albo za pół roku (po ślubie!!!) dziecko (najlepiej bliźniaki Razz )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 28 Mar, 2009 16:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zapomnieć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 28 Mar, 2009 17:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale głupoty gadacie, gdzie tam zapomnieć - starać się póki są możliwości i czas. Myślicie że po studiach to nagle tona czasu na dzieciaka się znajdzie? Kpina, pomijam fakt, że po 25 roku życia człowiek już niebezpiecznie zaczyna zbliżać się do granicy "jeszcze jest czas na dziecko". Czas leci bardzo szybko wbrew pozorom.

I tak, dziecko potrzebuje BARDZO swojego pokoju, im szybciej tym lepiej, ale póki co wystarczy jak łóżeczko będzie stało w waszym pokoju. Byleście dzieciaczka ze sobą przez 5 lat nie kładki do łóżka, to będzie ok.

Jeśli macie możliwości, chęci i czujecie że "już czas" - jak najbardziej starajcie się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sheere Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 42
PostWysłany: Sob 28 Mar, 2009 17:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielke myślę,że warto się postarać naprawdę chcę tego dziecka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krystian603 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 205
PostWysłany: Sob 28 Mar, 2009 18:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sheere, nie pytaj się nas tylko zastanów się sama czy ty tego chcesz i twój partner, czy jesteś przygotowana emocjonalnie, jak tak to skok do wyrka Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10275118
Sheere Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 42
PostWysłany: Sob 28 Mar, 2009 20:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myśleliśmy już od dawna i jesteśmy na to gotowi Smile Więc jak to krystian skok do wyrka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Nie 29 Mar, 2009 09:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz co lepszą opinię ma dziecko ślubne. Może lepiej poczekać jak skończysz studia.

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 29 Mar, 2009 09:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale w wieku 18 lat? To ty już studiujesz? I po co chwalisz się, że bogata jesteś? Jak dla mnie, to po prostu jesteś jeszcze niedojrzała - stwierdzam po twoich wypowiedziach, a 18 latka ma jeszcze czas. Potem będziesz żałować, jak koleżanki będą korzystać z życia a ty siedzieć z pieluchami..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 29 Mar, 2009 11:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

<drapie się po głowie> 18-letnie studentka? : ) Jezu, nie mówcie że znowu się pomyliłem, myślałem że dziewucha ma z 22 conajmniej : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 29 Mar, 2009 11:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No właśnie jak dla mnie to się nie trzyma kupy, do tego twierdzi, że mieszka z chłopakiem, bo jest bogata - prawie każdy student mieszka bez rodziców, kto jest w związku, często mieszka z partnerem, jaka to oznaka bogactwa? Ot normalne, studencie życie. No i kto pyta 12latków, czy powinien zajść w ciążę, czy nie. Jak ona nie wie, to skąd inni mają wiedzieć I jeszcze jedno - 18 lat, a o dziecku myśli od dawna. Niedługo 15latki będą się świadomie zapładniać.

Ta.. i zaraz powie, że jej chłopak datę urodzin zmienił Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Nie 29 Mar, 2009 11:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No a może poszła rok wcześniej do szkoły, bo studia są tak od 19 lat, no ale właśnie, myśli od dawna. To trochę dziwne

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
joasia90 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 193
PostWysłany: Nie 29 Mar, 2009 13:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może poczekaj aż dojrzejesz psychicznie? To że pochodzisz z bogatej rodziny, studiujejsz i masz własny dom nie oznacza, że jestes gotowa.

Poza tym skoro masz dom, a nie kawalerke, to chyba nie ma tam tylko jednego pokoju?? No i przewijak....... powienien być obok łóżeczka, żebys nie latała z dzieckiem co chwile od łóżeczka do łazienki. Skoro jesteś gotowa na dziecko to chyba pwoinnaś wiedziec, że noworodkowi i niemowlakowi trzeba bardzo czesto zmieniać pieluszki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 29 Mar, 2009 13:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sheere napisał/a:
ale ten dom jest tylko dla mnie i mojego chłopaka i czy dziecko bardzo potrzebuje własnego pokoju


Szczerze, to zrozumiałam to, jako, że mieszkanie jest tylko dla was, a dziecku nie chcecie pozwolić mieszkać. Jakoś nie logicznie to brzmi. 'Ten dom jest TYLKO dla nas' 'czy dziecko potrzebuje własnego pokoju'.. Cały dom dla siebie, a dziecku pokoju żałują Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sheere Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 42
PostWysłany: Nie 29 Mar, 2009 14:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Znaczy jak będzie potrzeba to możemy się wyprowadzić przecierz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |