| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Jedynak ?

Wolisz być jedynakiem ?
Tak
40%
 40%  [ 9 ]
Nie
59%
 59%  [ 13 ]
Głosowań: 16
Wszystkich Głosów: 22

Autor Wiadomość
Sheere Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 42
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 29 Mar, 2009 17:44   Jedynak ? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie bo sama się zastanawiam nad dzieckiem.Czy lepiej być jedynakiem czy może mieć rodzeństwo.Sama mam brata i nie wiem jak to jest być jedynakiem.Więc starać się o dwójke dzieci czy mieć tylko jedno ?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 29 Mar, 2009 17:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bogowie! Najpierw się żalisz, że masz za mało miejsca na jedno dziecko, a teraz planujesz dwójkę. Może od razu siódemkę?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 29 Mar, 2009 17:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak Wink A potem kariera, jak ta psychofanka Jolie:D 9cioraczki ródź, co się będziesz rozdrabniać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 29 Mar, 2009 18:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam brata i nie chcialabym teraz go nie miec ;P chociaz on mieszka w danii a ja rozlatuje sie miedzy polska a stanami to jednak bardzo lubie nasze spotkania biggrin no ale jako dzieciak go nie cierpialam, jak widac do wszystkiego trzeba dorosnac. do rodzenstwa tez.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sheere Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 42
PostWysłany: Nie 29 Mar, 2009 18:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Widziałam ten artykuł z prychofanką Angeliny ta to dopiero miała brzuch...Ale napewno nie chce mieć 9 dzieci
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Nie 29 Mar, 2009 19:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jedynak najcześciej nie widzi świata poza sobą. Myśli, że jest naj, bo był rozpieszczany w dzieciństwie. Tacy ludzie są straszni. Sama znam takich i przyznaję, że za nimi nie przepadam. Lepiej jest miec rodzeństwo. Człowiek uczy się, że trzeba sie dzielić i dogadywać.

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 29 Mar, 2009 19:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nieprawda, znam mase jedynakow ktorzy sa super i nie wykazuja zni krzty egoizmu ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 29 Mar, 2009 19:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To już zależy od rodziców..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Nie 29 Mar, 2009 20:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja akurat znam tylko takich. Są straszni.

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Pon 30 Mar, 2009 12:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jestem jedynaczką, ale bardzo chciałabym mieć rodzeństwo...

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 30 Mar, 2009 12:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere - Mimo wszystko jedynaki dużo częściej nie potrafią znaleźć w sobie krzty empatii, wyrabianej przez lata u dzieciaków z rodzeństwem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pon 30 Mar, 2009 13:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja wolę być jedynakiem bo mam spokój o kłótnie kto rozwalił doniczkę z kwiatami i mam kompa cały dzień wolny i nikt mi nie narzuca że ja za długo siedzę Very Happy ale też są minusy bycia jedynakiem Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Luke_Skywalker Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 128
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Pon 30 Mar, 2009 14:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie i Tak jestem jedynak ale chce mieć sistre w mojim wieku

_________________
http://img.menelgame.pl/cache/pl_PL/signaturen/526790.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9774817
aku626 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 146
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pon 30 Mar, 2009 14:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nie jestem jedynakiem choć mam 1 brata za dużo a tak to mam siore w wieku 1,5 roku brata o 1,5 roku o de mnie starszego i brata co ma 18 lat brata co ma 1,5 roku więcej niż chciałbym nie mieć a reszta jest spoko więc

_________________
życie jest za krótkie by wymyślać opisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Pon 30 Mar, 2009 17:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

aku626 napisał/a:
ja wolę być jedynakiem bo mam spokój o kłótnie kto rozwalił doniczkę z kwiatami i mam kompa cały dzień wolny i nikt mi nie narzuca że ja za długo siedzę ale też są minusy bycia jedynakiem

Hah, bo wtdy bedzie wiadomo przecież, że to ty stłukłeś doniczkę ;D Bo któż by inny? ;D

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |