| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Sprawdzian kompetecji 6 klas !! pomocy !
Autor Wiadomość
Sumek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 20
PostWysłany: Pon 30 Mar, 2009 12:39   Sprawdzian kompetecji 6 klas !! pomocy ! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

za pare dni kompetecje ! w czwartek mam pytanie do tych co juz pisali do starszych co oplaca robic najpierw ? zemy sie ze wszystkim wyrobic ? jakas strategia ? ja nie mam pojecia chociaz na probnych sie wyrobilem ale za malo czasu na obczajenie .... mialem 26 ptk a powinieniem miec przynajmniej +30 ;/ prosze o rady !
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pon 30 Mar, 2009 12:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a z czym miałeś problemy na próbnym??????

powtórz wszystko i poszukaj w internecie różne programy sprawdzające twoją wiedzę....
powtórz procenty i tabliczkę mnożenia!!!! Ja miałem 36 PKT i wcale niczego się nie uczyłem.... bo prosty dla mnie był...


A co do strategii nic nie zaplanujesz chyba że znasz pytania... Smile

[ Dodano: Pon 30 Mar, 2009 12:55 ]
Aha i dołoże jeszcze jak nie rozumiesz jakiegoś pytania to dostaw na samym końcu i na końcu będziesz myślał a jak nic nie pokapujesz to pobaw w totolotka i traf w bylejaką odpowiedz



Weź ze sobą koniecznie żywą czterolistną koniczynkę Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sumek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 20
PostWysłany: Pon 30 Mar, 2009 12:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chodzi mi o kolejnosc ! 1 pisac ostatnie zadanie czyli to dlugie wypracowanie
2 zadanie te otwarte 3 zamkniete ? ;/ bo nei wiem bo po kolei moge sie nei wyrobic ;/ bo jak zostanie mi wypracowanie na koniec to bedzie tak "zostala 1 min do konca" i [cenzura] stres 100% fast fast i pisze bzdury a np przy zamknietych to jeszcze bardziej da sie opanowac ... przeciez nie wyjme wciagu lekcji LeMy ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 30 Mar, 2009 13:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najlepiej najpierw zrób wszystkie co umiesz, potem, dopiero jak Ci zostanie czas myśl nad tymi, których nie jesteś pewien. Bo uczenie się nie ma sensu. To nie jest sprawdzenie wiedzy, a twoich umiejętności. Większość to bardziej zadania na inteligencję, logikę, czasami tylko jakiś podstawowy wzór się trafi.. Jeżeli przez 6 lat w miarę się uczyłeś, to taki egzamin jest łatwiutki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pon 30 Mar, 2009 13:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1.Zrób wypracowanie(najdłużej)
2.Jak dostanie ci dużo czasu to zrób zadania otwarte czyli matematyka itd.
2cd jak zostanie ci mało czasu 15-20 minust to zabierz za zadanie zamknięte
3.To albo to zależy od punktu 2 Smile

PS ja całe napisałem w 30 min i byle co zaznaczałem w zadaniach zamkniętych i trafiłem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aku626 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 146
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pon 30 Mar, 2009 13:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja też mam taki sprawdzian w czwartek ale sie nie przejmuje moj najgorszy wynik to 29ptk według mnie to dobrze ja radze tak na sprawdzian jest 1 godz czyli robie zadania pokolei najpierw robie zadania z tekstem potem otwarte potem wypracowanie na końcu kartek i pozostałe zadania i cały test skończony w 50min.

_________________
życie jest za krótkie by wymyślać opisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Pon 30 Mar, 2009 16:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sumek, nie panikuj! To podstawa!

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krystian603 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 205
PostWysłany: Pon 30 Mar, 2009 18:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też piszę w czwartek i się nie przejmuję na próbnym miałem mało bo 35, caly stres zjadłem na próbnym, te testy są naprawde łatwe tylko trzeba logicznie myślieć tam w samych pytaniach są odpowiedzi czasami. Nie bój się rozwiązuj testy. Nie zostajesz z klasą po lekcjach?? My tak , dostajemy próbne testy z różnych przedmiotów Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10275118
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Pon 30 Mar, 2009 18:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tylko powtarzam, by się nie przejmować, to podstawa. To jeszcze nie moja klasa.

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krystian603 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 205
PostWysłany: Pon 30 Mar, 2009 18:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

OOOO przypomnij sobie wszystko o pierwiastkach bo moja wychowawczyni się wygadała że są zadania z symbolami pierwiastków Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10275118
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Pon 30 Mar, 2009 18:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

krystian603, to chyba dobrze, że sie wygadała. Zresztą każdy uczeń powinien się przygotowac i umieć WSZYSTKO!

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 30 Mar, 2009 19:04   

Też jestem w szóstej klasie, i za... 3 dni mam test kompetencji. Z próbnego miałam tylko 32 punkty, mimo że był on bardzo prosty (dla mnie idealna ilość punktów to 36-37)
Ogólnie to robiłam po kolei- za radą pani, zadania z układaniem alfabetycznym zostawiłam sobie na koniec, przed kodowaniem- wypisałam w brudnopisie alfabet, i układałam za jego pomocą. Nadmienię, że potwornie się stresuję przed tym testem. No, powodzenia, Sumek!
Co do strategii:
1. Zrób najpierw to co umiesz (jak wolisz polski, to zadania zamknięte, a jak matmę- otwarte i zamknięte razem)
2. Najpierw rób otwarte- można zdobyć w nich więcej punktów, a w zamkniętych zawsze można strzelać.
3. Ja kodowałam dopiero po zakończeniu testu, i i tak zostało mi 15 minut, ale można też co kilka zadań kodować.
POWODZENIA, Riaga
Powrót do góry
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 30 Mar, 2009 19:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niech mi lepiej ktoś powie, co ja mam zrobić przed pieprzoną maturą Smile

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krystian603 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 205
PostWysłany: Pon 30 Mar, 2009 19:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek, kuć modlić się , pić, bzykać, kuć, modlić się, pić, bzykać.........

[ Dodano: Pon 30 Mar, 2009 19:45 ]
Ja tam nie mam żadnego spsobu rozwiązań zadań , robię wszystko po kolei, a jak nie wiem to robię to jak skończę całość.

W tym roku próbny był o wietrze Smile miałem 9 punktów za list heheh Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10275118
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 30 Mar, 2009 20:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Maturą? Uczyć się i relaksować..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |