| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Sprawdzian kompetecji 6 klas !! pomocy !
Autor Wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 31 Mar, 2009 22:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere, chyba mój rocznik pisał je jako pierwszy..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
knapior
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 31 Mar, 2009 23:16   

U mnie trzy próbne. Kurde jutro mam sprawdzian!!!!
Powrót do góry
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sro 01 Kwi, 2009 14:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czyli Nasty miałaś 2 próbne? To u mnie cos nie tak chyba było ;p
A ja jutro 3 sprawdziany.. ;/

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sro 01 Kwi, 2009 14:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

3 sprawdziany próbne naraz... Smile

Violet ilość sprawdzianów próbnych zalezy też od dyrektorki
Może u ciebie była jedna próbna ale wyszła bardzo dobrze nie było osób którzy mieli mało punktów...
albo ty byłaś chora i nie pisałaś jednej próbnej Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krystian603 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 205
PostWysłany: Sro 01 Kwi, 2009 17:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kurna jutro egzamin , z jednej strony się nie boję a z drugiej dreszcze jak nam dzisiaj wychowczyni mówiła jakie są procedury to mi się nie dobrze zrobiło
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10275118
Bodziek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 100
PostWysłany: Sro 01 Kwi, 2009 18:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

@UP:
Nie stresuj się Smile .
Przecież chyba nie potrzebujesz 40 punktów, żeby dostać się do gimnazjum, nie? Smile
Trzymam kciuki i życzę powodzenia!

_________________
http://www.lastfm.pl/user/Dimol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 01 Kwi, 2009 19:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W ogóle nikt na te punkty nie patrzy.. ja nie pamiętam, żebym w ogóle jakikolwiek próbny miała. Ale to było tyle lat temu, że nie mam pojęcia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 01 Kwi, 2009 20:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gdzieniegdzie patrzą, ale to raczej jak się chce iść do jakiegoś super kewl elitarnego gimnazjum.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 01 Kwi, 2009 21:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No dokładnie .. gdzieniegdzie, ale i tak miejsc dla osób z poza rejonu jest zawsze mało, dwa .. prywatne są z reguły .. dla każdego, a takich elitarnych jest niewiele. Testy są po prostu dla sprawdzenia, czy dziecko potrafi logicznie myśleć, w sumie chyba bardziej przydatne dla rodziców.. I rodziców przyszłych uczniów tej podstawówki. Choć znowu - większość dzieciaków musi iść z rejonu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aku626 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 146
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Czw 02 Kwi, 2009 15:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

japa napisałem dzisiaj ten sprawdzian i myśle że zdobyłem około 29pkt. dobry wynik jak na mnie!!!!

_________________
życie jest za krótkie by wymyślać opisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 02 Kwi, 2009 19:06   

Ten test to była masakra! Patrząc na moje możliwości, powinnam dostać min. 35 punktów, albo coś koło tego, a po sprawdzeniu odpowiedzi i porównaniu z moimi, dostanę 28 ( Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ) jeśli będą punktowane, jak myślę! Nie mogę pogodzić się z myślą, że mój brat jak zwykle był lepszy ;( (on miał 40...)
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 02 Kwi, 2009 19:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Riaga - Praktycznie każdy test jaki Cię w życiu spotka to test porównawczy, bo tylko takie testy mają sens istnienia. Ma On za zadania PORÓWNANIA Twoich wyników z wynikami innych z tego samego rocznika, tak więc jeśli test był trudny, to inni też napisali gorzej i w porównaniu z nimi wypadniesz i tak, tak samo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krystian603 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 205
PostWysłany: Czw 02 Kwi, 2009 20:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Riaga, w tym roku był trudny nawet ja się zdziwiłem Sad ale napewno około 34 będę miał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10275118
Bodziek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 100
PostWysłany: Czw 02 Kwi, 2009 20:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co trzeba było napisać w (bodajże) ostatnim pytaniu? Ten tekst z Polskiego... O czym pisaliście?

_________________
http://www.lastfm.pl/user/Dimol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Czw 02 Kwi, 2009 20:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Riaga ja test próbny pisałam bez przygotowania i dostałam 35 pkt. A właściwy też był trudny w moim roczniku (ogólnie bardzo słabo wypadł) I miałam 33 pkt, co nie oznacza, że czuję się gorsza Wink W pewnym sensie nie zdziwiłam się. Miałam z matematycznego max, tylko polski zawaliłam bo mojej nauczycielki nie było przez pół roku i nie miałam przez ten czas lekcji polskiego o.O

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |