| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Anglik
Autor Wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 26 Mar, 2009 19:56   Anglik

mógłby mi ktoś pomóc napisać historyjkę (gdzieś około pół kartki pisma ręcznego) z przysłówkami. Ja juz próbowałam napisać 2 razy to zadanie ale mi się wszystko myli .Historyjka ma byc dośc skąplikowana..... prosze o rady jak wogóle mogła bym zacząć
Przejdź na dół
Monnaly Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 30 Lis 2008
Posty: 133
PostWysłany: Pią 27 Mar, 2009 16:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a historyjka ma być obojetnie o czym? Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9419463
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Pią 27 Mar, 2009 17:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myszka, a wybrałas chociaż na jaki temat chcesz pisać?
Bo może się zaczynać przeróznie. Napisz na jaki temat a pomogę ;D

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 27 Mar, 2009 20:00   

temat może być dowolny ...ja tam próbowała zacząć pisac opis dania jakiejś tam osoby ale mamy taka nauczycielke angieskiego że nic nie wytłumacz i mam mały problem kiedy wchodzi cos nowego..kiedyś było inaczej ale nasza stara nauczycielka miała wypadek samochodowy a uniej cała klasa wszytko rozumiała a ta nowa jest okropna ( gdybyście wiedzieli jak ona zachowuje się na lekcji)
Powrót do góry
Monnaly Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 30 Lis 2008
Posty: 133
PostWysłany: Sob 28 Mar, 2009 23:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ok to spróbuję pomóc Smile Historyjka np. taka:
One week ago, Alice woke up early. She went downstairs, to the kitchen. Her mum was making breakfast and her dad was drinking tea. Alice had breakfast and she got dressed. Then she went to her best friend-Lucy. In this moment, Lucy was sitting on the chair in her garden.
- Hi Lucy!-Alice was shouting to her.
- Hi! What's up?
- That's ok. And what about you?
- I'm fine. Can we go to the park?
- Ok, let's go!
The girls went to the park. That was 6 o'clock p.m. They were talking about boys. Then Lucy had to go home. Alice wanted to walk in the park. And she saw the strange man. She was looking at him. He asked her:
- Excuse me? Who are you? I saw you yesterday.
- I'm Alice. And you?
- I'm Henry. I'm probably your new neighbour. I know your best friend, Lucy.
- Really??
- Yeah. I'm her uncle.
- Wow! That's ok.
- And I'm your new English teacher.
- Awasome! But... what's THAT?!
Alice saw a scary black cat. It was looking at her. It was running to her. She closed her eyes and then she opened her eyes. The black cat disappeared. Alice came back home and she went to bed.
*********
Polskie tłumaczenie:

Tydzień temu, Alicja obudziła się wcześnie. Zeszła na dół, to kuchni. Jej mama robiła śniadanie, a tata pił herbatę. Dziewczyna zjadła śniadanie i ubrała się. Po tym, poszła do swojej najlepszej przyjaciółki-Lucyny. W tym czasie, Lucyna siedziała na krześle w swoim ogrodzie.
- Hej Lucyna!-Alicja krzyczała do niej.
- Cześć! Co tam?
- A ok. A u ciebie?
- Też dobrze. Idziemy do parku?
- Pewnie! Chodźmy!
Dziewczyny spacerowały po parku. Była godzina 18. Rozmawiały o chłopakach. Wtedy Lucyna musiała iść do domu. Alicja chciała jeszcze pospacerować. Nagle zobaczyła obcego jej mężczyznę. Patrzyła na niego. Zapytał ją:
- Przepraszam, kim jesteś? Widziałem cię wczoraj.
- Jestem Alicja. A pan?
- Nazywam się Henryk. Prawdopodobnie jestem twoim nowym sąsiadem. Znam twoją przyjaciółkę, Lucynę.
- Naprawdę??
- Tak. Jestem jej wujkiem.
- Wow! To fajnie.
- I jestem twoim nowym nauczycielem angielskiego.
- Super! Ale... co To...?!
Dziewczyna ujrzała czarnego kota. Patrzył na nią. Zaczął do niej biec. Zamknęła oczy, po czym znów je otworzyła. Kot zniknął. Alicja wróciła do domu i usnęła.
**********
Wiem, opowiadanie jest krótkie i głupie... Nie mam żadnych takich zdolności poetyckich.... Ale chciałam tylko pomóc Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9419463
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Nie 29 Mar, 2009 00:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wszystko ładnie, pięknie, tylko, że w tym opowiadaniu sa tylko dwa przymiotniki xd Najlepiej Myszko napisz jakieś takie, np o tym, że się budzisz, wstajesz i musisz się ubrać, no i masz do wyboru rzeczy, do których dodajesz przymiotniki Smile Aż w końcu wybierasz jakąś tam świetną bluzkę i opisujesz co ci się w niej podoba najbardziej. A potem.. Hymm.. Wychodzisz z domu ;P The End ;p

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 29 Mar, 2009 10:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

przysłówki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Nie 29 Mar, 2009 15:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeejj, przepraszam, mnie się coś w ogóle pomieszało... Da się usunąć posta, czy trzeba do moda wołać?

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 29 Mar, 2009 15:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A po co? Pomyłki się przecież zdarzają..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aku626 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 146
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pon 30 Mar, 2009 14:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty ma rcje po co odrazu usuwać niech jest pomyłka i tyle nikt sie przecież smiac nie bedzie

_________________
życie jest za krótkie by wymyślać opisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Pon 30 Mar, 2009 18:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ehh,, jak ja to czytałam? ;p

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aku626 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 146
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 31 Mar, 2009 17:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

widzisz nasty jest mądra prawie wszędzie gdzie pisze musi być jej pomoc

_________________
życie jest za krótkie by wymyślać opisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Wto 31 Mar, 2009 18:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale w moim ostatnim poście niczego nie nawiązywałam do Nasty, więc trochę dziwi mnie twój wpis. A tak oczywiście bez urazy dla niej, to w czym pomogła ;d?

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |