| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
OKROPNA NAUCZYCIELKA......MAM DOŚĆ !!!!!!!!!
Autor Wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 31 Mar, 2009 20:44   OKROPNA NAUCZYCIELKA......MAM DOŚĆ !!!!!!!!!

Ja poprostu mam dość.Moja stara nauczycielka od angielskiego miała wypadek samochodowy ( nie był bardzo poważny ale musiała trochę odpocząć ) połamała sobie nogi ale naszczęście nic poważniejszego się nie stało ale to też straszne.....no i od tego czasu skończył się dobre czasy.....Teraz nasza lekcja angieskiego wygląda tak....ta wredna małpa wchodzi ...i strzela focha ( stoimy i czekamy jak pozwoli nam łaskawie usiąść ) to dzieje się zazwyczaj po 15 min dobra siadamy i wtedy każe nam wyciągnąć ćwiczenia i robić zadanie takie i takie mamy na to 2 minuty oczywiście zadanie z tematu którego nie przerabialiśmy robimy to zadanie około 20 minut a ona w tym czasie SMS-uje albo czyta książke i lepiej nie przeszkadzać jej "bzdetnymi" pytaniami jak zrobić zadanie bo będzie awantura ostatnio dowiedzieliśmy się że jesteśmy dzieci ułomne..potem zada nam zadanie do domu i możemy się spakować 10 min przed dzwonkiem oczywiście w czasie lekcji usłyszymy kilka miłych komentarzy na temat swojej inteligencji albo teksty "Najchętniej to bym nie przychodziła to tej szkoły tylko została w domu" lub "Ja tu jestem tylko dlatego że mi płacą i to marnie" itp. w tematach jaka ona nie szczęśliwa albo jacy my ułomni lub jak ta praca okropna czasami ktoś wychdzi z lekcji z łzami w oczach....a z anglika nic nie umiemy...zaległości prawie z całego roku mamy ale my przeciesz dzieci ułomne .....mi zależy na angieskim ale w takim zbiegu okoliczności niczego się nie nauczę....w gimnazjum będem z anglika na samym końcu a teraz mi średnia tak upadnie.....zgłaszaliśmy anszej wychowawczyni że my mamy dość a ona na to że my umiemy tylko się żalić ale dalej sie tak nie da i my tylko jesteśmy sobie winni bo sie nie uczymy ...A WŁAŚNIE ŻE UCZYMY WIEKSZOŚC SIEDZI OD 2 Do 4 GODZIN NAD ANGILKEIM ale nasza kochana wychowawczyni słucha tylko tego co mówią nauczyciele ...no wiec moja klasa chce dprowadzić do takiego stanu ta wredna małape od angilkia że sama zrezygnuje ale ja wiem że i tak to nie poskutkuje..........CO MAM ROBIĆ BO TAK DALAEJ TO JA NIE WYTŻYMAM A MOJE ZALEGŁOŚĆI I TAK SĄ OOOOOOOOGROMNE
Przejdź na dół
Monnaly Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 30 Lis 2008
Posty: 133
PostWysłany: Wto 31 Mar, 2009 21:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm... Myszka, jeżeli wasza wychowawczyni was nie słucha, to idźcie całą klasą do dyrektora (lub dyrektorki). Powiedzcie jej o wszystkim, jak nauczycielka zachowuje się na lekcjach, i że was obraża mówiąc: "Ułomne dzieci...". I powiedz jeszcze rodzicom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9419463
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Wto 31 Mar, 2009 22:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dziwne zachowanie ale tak jest od przyjścia jej do szkoły?? czy dopiero w połowie nauczania....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bodziek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 100
PostWysłany: Sro 01 Kwi, 2009 07:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zrób tak, jak mówi Monnaly.
Cała klasa do dyrektora + powiedz rodzicą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 01 Kwi, 2009 07:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myszka - Chcesz znać rozwiązanie? Poproś rodziców o załatwienie Ci korepetycji. To jedyne sensowne rozwiązanie. Żadna walka z nauczycielem nigdy nie odniosła skutku, ta też nie odniesie, może jedynie starać się nadgonić materiał i utrzymać głowę nad powierzchnią wody : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 01 Kwi, 2009 17:48   

ona była taka od początku a korepetycji już szukam ale mieszkam na wsi więc będzie problem z dojazdami choć do miasa mam blisko 5 km i u nas w wiosce no raczej to takie miesteczko chyba jest jedna czy dwie osby dają korepetycje
Powrót do góry
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sro 01 Kwi, 2009 18:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ROZIĄZANIE POZOSTAJE JEDYNE:


DYREKTORKA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 01 Kwi, 2009 18:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie batalii z nauczycielem nie ma żadnego sensu, powinniście się już tego nauczyć. Wiem, wiem, macie swoje prawa i tak dalej - trzymajmy się jednak tego że ważniejsze są obowiązki.

Myszka - Korki, ewentualnie sama musisz nadgonić z materiałem. Po prostu sprostaj jej wymaganiom i problemu nie będzie : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aku626 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 146
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sro 01 Kwi, 2009 21:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam kolege co mi zaradził petycje i mówił że zadziałała nawet dostał dobre oceny z innych przedmiotów(nie chodze z nim do szkoły).Ale i tak wole iść do pani pedagog . miałem tak ale z panem od W-F-u i powiedziałem pani pedagog i pan się uspokoił. Bo groziło mu stracenie pracy przez nas

_________________
życie jest za krótkie by wymyślać opisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 02 Kwi, 2009 13:53   

Dzięki za pomoc a ...chaciała bym wam dodać punkty za pomoc ale nie widzę znaczka [POMÓGŁ i ten zielony ptaszek ] i zrobię tak jak mówicie
Powrót do góry
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Czw 02 Kwi, 2009 17:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nic innego mi nie pozostalo jak potwierdzić wypowiedzi moich przedmówców.

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 02 Kwi, 2009 17:51   

Haha, kompletny rip od Shaunriego. Proszę, bez kłótni - chociaż bądź sobą.
Powrót do góry
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 11 Kwi, 2009 09:21   

no rodzice kilku osób poszli do dyrektorki....a on tej nauczycielce awanture zrobiła.....no a tak wredna małpa (nauczycielka anglika ) powiedziała naszej wychowawczyni że my na nią rodziców nasyłamy.....no a potem mieliśmy awanturę na wychowawczej ....i tak się skończyła inetrwencja u deyrwktorki

[ Dodano: Sob 11 Kwi, 2009 09:26 ]
no i teraz możemy zapomnieć o wycieczkach nasza wychowawczyni jest naprwdze popi******na MAM JEJ SERDECZNIE DOŚĆ
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 11 Kwi, 2009 10:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mówiłem że walka jest bez sensu : )? Mam nadzieję że przynajmniej na przyszłość wyciągniesz z tego jakieś wnioski : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 11 Kwi, 2009 13:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

prawda jest taka ze z zadnym nauczycielem sie nie wygra, mozna probowac ale i tak poniesie sie straty. czasami lepiej sie uciszyc i pokornie posluchac niz podnosic glos i probowac walczyc o swoje prawa.
zreszta badzmy szczerzy - ktos kto na kazda lekcje jest przygotowany, nauczony nie daje nauczycielowi podstaw zeby stawial mu zle stopnie.
chociaz wiadomo ze najlatwiej powiedziec ze nauczyciel sie uwzial. :p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |