| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
OKROPNA NAUCZYCIELKA......MAM DOŚĆ !!!!!!!!!
Autor Wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 11 Kwi, 2009 14:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oj no Tremere, kto Ci będzie na każdą lekcję przygotowany ; )?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aku626 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 146
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sob 11 Kwi, 2009 14:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri, ma racje ja na żadną nie jestem a i tak dobrze mi idzie Razz

_________________
życie jest za krótkie by wymyślać opisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 11 Kwi, 2009 14:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Oj no Tremere, kto Ci będzie na każdą lekcję przygotowany ; )?

nie no, bron boze :P ja sama sie nigdy na kazda jedna nie uczylam, ale byly lekcje z takimi siekierami ze uczylam sie po prostu dla wlasnego dobra.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 11 Kwi, 2009 16:00   

łatwo powiedzieć.... zamieściłam opis jak wygląda u nas lekcja..... na tej lekcji cięzko czegokolwiek się nauczyć.......i cała klasa tak powie
Powrót do góry
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Sob 11 Kwi, 2009 16:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jedyne rozwiazania to:
- Przeżyc to,
- Przenieść się do innej szkoły,
- Przenieść się do innej klasy.
Smile

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ayako-chan Płeć:Kobieta


Dołączyła: 25 Kwi 2009
Posty: 5
PostWysłany: Pon 27 Kwi, 2009 07:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też mam okropną nauczycielkę na dodatek wychowawczynie!!!!
Powiem to tak:K.O.S.Z.M.A.R jestem w trzeciej klasie więc mam parę miesięcy w sumie ale ona jest koszmarna!Na przykład:przed naszą klasą mamy schody (nie główne, one są na samym końcu korytarza)bawiliśmy się w berka nasza mała grupka weszła na schody i pani to zauważyła i dostaliśmy uwagi jak my nawet nie wiedzieliśmy, że tam nie wolno wchodzić, albo ostatnio rysowaliśmy góry i pani powiedziała, że trzeba wyciąć napis"NASZE GÓRY" więc ja zrobiłam taki napis
i dwie inne dziewczynki jedna napisała tak jak ja a druga napisała na kompie
pani mi powiedziała, że są za małe i się nie nadają.
Powiedzcie mi co mam robić!!!!!!!!!!!!

_________________
Dobra, dobra nie wiem co napisać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Pon 27 Kwi, 2009 18:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myszka - w pełni cię rozumiem , ja miałam taką babke od anglika że mam też zaległości i teraz moja klasa się dziwi że ja nawet nie znam podstaw a przecież nie moja wina że moja nauczycielka od angola odeszła w połowie 4 klasie , a w 5 klasie wgl nie miałam angola bo oczywiście nie mogli znaleść nauczyciela , a w 6 klasie właśnie też taką małpe znależli że co przyszła to się darła grała sobie na komie i pisała sms , a potem robiła sprawdziany i zawsze się dziwiła czemu są takie słabe oceny ..
a chciałam powiedzieć ze od 1-3 klasy s.p miałam niemiecki a 4-6 s.p miałam angielski .
i całą klasą poszliśmy (do dyrka)powiedzieć że ona nic nas nie uczy nic nie robi tylko uczniów obraża bo zdażało się ..
i dostała mocny opierdziel za to .. że nawet teraz nie wiem czy tam jeszcze uczy .. biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Sro 29 Kwi, 2009 14:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri-Walka z nauczycielem niekoniecznie musi sie zakonczyc kleska,a do Myszka-Jezeli wasza nauczycielka jest az tak cwana,to wez zeszyt (jezeli w ogole tam cos pisaliscie) ze nic nie ma,a pozniej sa z tego cwiczenia,sprawdzany,i takie oczy (O.O) ze wyniki sprawdzianu to same paly.Mysle ze jezeli dyr zobaczy zeszyty od calej klasy,to cos z tym zrobi.
Albo niech kamery was zfinansuja,wtedy beda mogli tylko kacza dupe tej angielki za okno wysadzic.Smile

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 29 Kwi, 2009 15:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

swierk - Przeważnie dyrektor zna nauczyciela, rozmawia z nim jak z kumplem i kontakt nauczyciel-dyrektor jest dużo bliższy niż nauczyciel-uczniowie. Myślisz że komu dyrektor uwierzy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Czw 30 Kwi, 2009 02:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Powiem ci ze uczniom,bo jezeli cala klasa mu poda wiarygodny dowod na to ze nauczycielka nie wypelnia obowiazkow,to chyba nie bedzie szukal jakis glupich tlumaczen bo to bo tamto...bo wina nauczyciela lezy przed jego oczami.

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 30 Kwi, 2009 09:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A tu nie trzeba szukać głupich tłumaczeń - klasa to dzieci, a dzieci kłamią. Koniec : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 30 Kwi, 2009 09:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak tak, w życiu jest wszystko takie łatwe i kolorowe Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Pią 01 Maj, 2009 02:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
A tu nie trzeba szukać głupich tłumaczeń - klasa to dzieci, a dzieci kłamią. Koniec : )


Nie trzeba szukac glupoch tlumaczen.W razie obecnosci kamery w klasie (cytujac prawo musi sie to odbyc za zgoda lub wiedza nauczyciela) zfilmuje nierob nauczyciela,to dzieci nie klamia.Hipotezy sa,rozwiazania rownierz Smile

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 01 Maj, 2009 09:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

<drapie sie po głowie> A jaki nauczyciel Ci na to pozwoli : )?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Sob 02 Maj, 2009 01:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
<drapie sie po głowie> A jaki nauczyciel Ci na to pozwoli : )?


Wlasnie musialby byc ukopany zeby pozwolic dac dowod na to ze nie uczy prawidlowo Smile
Ale mysle,ze ucznie,potrafiac kombinowac,by sie tak zebrali aby cala lekcje na komie nagrac Mr. Green

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |