| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Problem z bratem...
Autor Wiadomość
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 09 Kwi, 2009 21:22   Problem z bratem...

Ostatnio mój brat zaczął pusczać muzykę z komputera na głośnikach. Dzień w dzień te same piosenki, tak samo głośno, i tak samo DENERWUJĄCO! To naprawdę wkurza! Nie mogę w spokoju poczytać książki, nie wspominając o lekcjach i nauce- cały czas muzyka. Próbowałam rozmawiać o tym z nim i z mamą- nic nie pomogło. Ja już naprawdę nie wytrzymuję... Co ja mam zrobić??? Confused
Przejdź na dół
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 09 Kwi, 2009 21:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kup mu słuchawki.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jaś Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 80
PostWysłany: Czw 09 Kwi, 2009 22:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A jak on nie będzie chciał słuchać przez słuchawki, kup sobie ochronne nauszniki słuchu stosowane tam gdzie jest głośno. W ostateczność możesz mu zrobić małe zwarcie na głośnikach, siądzie mu końcówka mocy i przez jakiś czas będziesz mieć spokój, a jak się wyda, będziesz mieć lanie na kolanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 10 Kwi, 2009 09:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A nie można po prostu się dogadać? to twój brat : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Pią 10 Kwi, 2009 09:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lepiej nie kupuj mu słuchawek, bo jak przez nie też będzie tak samo głośno słuchaj muzyki, to mu się słuch pogorszy Smile Poroszmiawiaj z rodzicami niech wam ustala ile macie siedzieć przy komputerze i do jakiej do jakiej godziny. Np. jak będzie twoja kolej to możesz grać w kompie albo w spokoju poczytać i pouczyć. W końcu to twój czas w pokoju. Mozna wiedzieć ile lat ma brat?

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 10 Kwi, 2009 09:47   

@siex- mój brat ma 16 lat (i umysł trzylatka).

Shaunri- Gdyby to tak wyglądało, to nie miałabym problemu.

A on ma słuchawki... tylko teraz sobie podłączył głośniki. Niedawno narzekał, że zepsuła mu się MP3 i wydał całą kasę na muzyczny telefon, którego i tak nie używa do słuchania muzyki. Dogadać z nim naprawdę się nie da- a mama oczywiście po jego stronie, bo jak ja podam dobry argument, żeby nie słuchał ("Nie pomyśli, że innym to przeszkadza!") to ona milczy. A jak odłączę kable od głośników, to Riaga odejdzie w niepamięć 3 metry pod ziemią... Może jakieś inne pomysły...?
Powrót do góry
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Pią 10 Kwi, 2009 11:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri, z moim bratem za Chiny się nie dogada xP Jest tak uparty jak ja Razz Nigdy nie pójdzie na ugodę, bez korzyści dla siebie..

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 10 Kwi, 2009 12:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

<wzdycha> Ja tam nigdy z rodzeństwem problemów nie miałem, takie klawe życie ; )

Riaga - Prócz dogadaniem się i kompletnej wojny, wyprowadzki, lub siedzenia cały dzień w zamkniętej toalecie innych wyjść nie ma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Pią 10 Kwi, 2009 12:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ahh to zazdroszczę Shaunri ^ . Aaa mam jeszcze starsza siostrę ;p

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 10 Kwi, 2009 19:34   

Shaunri- posiedzę sobie w kibelku... (albo raczej na, wystarczy zbyt dużo bigosu xD)

A poza siedzeniem w toalecie? Pogadać z nim? Nawrzeszczeć na niego? Pogadać z mamą? Pomóżcie, zaczął puszczać coś typu "Moje skrzydła porwał wiatr, moje serce pękło na pół" tzn TrÓÓ ImOł song. Zaraz wykituję O.O
Powrót do góry
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pią 10 Kwi, 2009 20:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zrób sobie pokój dziękoszczelny Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 10 Kwi, 2009 23:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Riaga - Ale prawda jest taka że co tu możesz? Albo się z nim kłócisz, dajesz mu po twarzy, a wszystkie płyty lecą za okno, albo szukasz sobie innego miejsca w domu, albo znosisz to cierpliwie.

To tyle, jeśli rozmowa naprawdę nie wchodzi w grę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 11 Kwi, 2009 11:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Znajdź coś co go wkurza i czego nie znosi i puszczaj mu na cały regulator Smile na mnie np. działałoby świetnie country i metal Razz

Ładna jest pogoda - możesz zawsze pouczyć się na świeżym powietrzu Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 11 Kwi, 2009 11:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nauka na świeżym powietrzu, nie ma nic lepszego, cały dzień tak można siedzieć : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Sob 11 Kwi, 2009 16:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

16 Lat to taki wiek buntu, nic nie zrobisz. Musisz to przeżyć ;p

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |