| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Triki na Rolkach
Autor Wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 19 Kwi, 2009 12:29   Triki na Rolkach

Wiem wiem były tematy o rolkach...ale mi chodzi o cos troszkę innego

Nowieć jeżdże na rolkach od mniej więcej roku ale ostatnio się przyłozyłam i chcę nauczyc się kilku trików..umiem już dobrze jeżdzic tak normalne....teraz chciała bym się nauczyć jeżdzić tyłem albo robic przekładanke....szukałam w internecie stron o rolkach ale nie moge znalezć tego o co mi chodzi...now iec może ktos zan różne triki i wie jak je robić...albo zna strony o rolkach ...

Za pomoc z góry dzięki
Przejdź na dół
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 19 Kwi, 2009 12:54   

1. Bez rolek superextrazajefajnoprofesjonalnych nawet nie próbuj
2. Do tego służą lata treningu. Najpierw sobie cały czas skakaj na nich, później spróbuj skoczyć na coś itd.
3. Trzeba mieć cholerną werwę, więc:

Lepiej ucz się trików na rowerze albo na pochodnych, mniej ran i płaczu będzie.
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 19 Kwi, 2009 13:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chippy - Zły dzień? Odetchnij ze trzy razy : )

Myszka - Chcesz jeździć na rolkach wyczynowo, czy po prostu nauczyć się paru prostych tricków jak jazda tyłem : )? To jest wbrew pozorom duża różnica : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 19 Kwi, 2009 13:52   

Chciałem to wysłowić, ale.... trudno mi. No, jestem dzisiaj bardzo zły.
Powrót do góry
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 19 Kwi, 2009 20:25   

na początek łatwe triki a potem coraz trudniejsze...akurat mam pożądne rolki...umiem jeździć tyłem..teraz próbuje obrotów...to dopiero początek ..chcę z poziomu na poziom...a ran itp.się nie boje.....a rower taki bezpieczny nie jest...mam rower terenowy i jechałam po trudniej trasie ( u mnie w parku takie okropne doły trochę jak rów że jedziesz kilka metrów w dół a około 9 10 w górę i jest dość stromo) i dzięki temu nie raz sobie kolano rozwaliłam.....a chcę.....bardzo chcę się nauczyć jeździć wyczynow...ja wiem dużo pracy wysiłku i czasu...ale nie odrazu Kraków zbudowano....NIE TRAKTUJ MNIE JAK DZIECKO....ja wiem co mnie czeka

[ Dodano: Nie 19 Kwi, 2009 19:29 ]
a co do mojego pytania ktos wie jakie sa ciekawe strony o rolkach bo przez google cięzko się doszukać....a może ktoś zna róże triki...akórat borót sam w teori wiem
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 20 Kwi, 2009 00:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

<drapie się po głowie> Czekaj, Ja chyba całą wiedzę czerpałem gdzieś z telewizji, jak mnie pamięć nie myli. No i od starszych kolegów : )

Nawet nie wiem czy są jakieś strony internetowe. Z pewnością znajdziesz na necie (Torrenty, coś takiego) jakieś filmy instruktażowe, sam korzystałem. Najlepsza metoda : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 20 Kwi, 2009 17:08   

Coś w TVP info jest taki program co parę dni o trikach na rolkach i deskorolce (ale bardziej na rolkach). Zobacz se.
Powrót do góry
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Pon 20 Kwi, 2009 17:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może na YouTubie poszukaj pod hasłem tiki na rolkach. Obejrzył i puszczaj pare razy, ąz zapamiętasz i pooli zaczniesz się uczyć, tylko uprzedzam zakładaj ochraniacze!

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 20 Kwi, 2009 17:47   

dzięki
za pomoc poszukam

[ Dodano: Czw 28 Maj, 2009 17:03 ]
ok już umiem jechac do tyłu ,zmieniam kierunek jazdy ,robić mały piruet ,jede na jendej nodze nawet dość długo, umiem jechac do tyłu kucając i jaskółkę. Teraz próbuje zrobić tak zwany pistolet i raz mi wyszło .
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |