| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
nietolerancja
Autor Wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 12 Gru, 2009 16:13   

A ja wyniosłem z tego następujący wniosek: niezależnie jak się odzywasz zawszę bedą cię postrzegali za taką osobę jaka jest w profilu/dowodzie. Bo to chyba najszczersze źródło ;].

Jakbym miał wszystkich dookoła lać.. to móglbym to zrobić bez problemu. Chodzi o to że nie jestem dresem który rozwiązuje wszystko biciem, ani osobą która się bicia boi. Po prostu lepiej unikać takich rzeczy niż później mieć do wszystkich o to pretensje.
Przejdź na dół
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Sob 12 Gru, 2009 16:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chippy,oswiecie cie,chyba nawet nie zrozumiales o co w tym wszystkim chodzi.

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 12 Gru, 2009 19:04   

swierk84, zrozumiałem lepiej niż ty. Głównie dlatego że to mój temat Razz.
Powrót do góry
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Sob 12 Gru, 2009 19:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chippy ty z siebie takiego madrale nie rob,bo wyjdziesz na glupka.Do niczego nie nawiazuje to ze akurat zalozyles temat,i wiem ze JA to lepiej od CIEBIE rozumiem.I nie wciskaj mi kitu mlody ze tak nie jest,bo tak jest.Najlepiej by bylo,gdyby ja jako starszy od ciebie przyszedl ci [cenzura],i ty masz sprobowac sie ze mna pogodzic (akurat tak w moim przypadku bylo,glownie wieksi atakowali mnie i atakuja).Wez chlopie,przywal z baranka o sciane,pozniej wal glupoty ktore wyciagnales od wiejskich dziadkow.

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 12 Gru, 2009 19:24   

Żyję od 6 lat w społeczeństwie w którym jak jesteś agresywny - jesteś nikim.

A to że jestem młodszy od ciebie to nic nie znaczy- mógłbym mieć 6 lat a tu chodzi o "mądrość" wypowiedzi.
Powrót do góry
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Sob 12 Gru, 2009 19:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Madrosc wypowiedzi nie ma nic do rzeczy,twoje otoczenie jest inne od mojego,to wlasnie robi wielka roznice.
U ciebie jest inna mentalnosc,inni kumple,kolezanki itp... (szczegoly)
Jest banda osiedlowa gdzies ktora obrabia mlodych,bije,a inna ktora tylko sobie lazi.
Nikt starszy nigdy cie nie atakowal?Ciesz sie!
A wracajac pare postow wczesniej...Moze masz madre wypowiedzi,ale mylisz dresow i ofirarami-Nie chce mi sie lac mlodszych,rownolatow,starszych (nie martw sie honor mam) tylko niesamowicie trudno ci jest pojac,ze bije gdy ktos mnie bije,to znaczy bronie sie.jak trza,to [cenzura] calemu swiatu,ale wlasna dupe uratuje (jesli ktos mnie bije).
I sluchaj mnie mlody,nastepnym razem nie uwazaj sie za centrum umyslowy swiata,wez przyklad od starszych (choc nie zawsze najlepszy,pozwole sobie powtorzyc ze zapewne zyjesz posrod inne mentalnosci ode mnie)

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 13 Gru, 2009 10:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

swierk - A może byś tak przestał nazywać Chippiego "młodym"? Byłbym wdzięczny, bo próbuję wypić kawę, a ciężko mi się od śmiechu powstrzymać.

Jeśli chodzi o to bicie - słuchajcie Chippiego, bo dobrze prawi. Więcej mi się pisać nie chce, bo dyskusja jest jałowa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Nie 13 Gru, 2009 10:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Brawo Shaunri,naprawde bardzo madra decyzje podjales.Teraz pozostaje ci miec co 2 dni ataki od tylu od jakis arabusow i czarnuchow,i nie bij ich bo nie mysl ze tym zdobedziesz zaufanie...

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 13 Gru, 2009 12:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Teraz pozostaje ci miec co 2 dni ataki od tylu od jakis arabusow i czarnuchow

Coraz mniej mnie dziwi że tak trudne masz życie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Nie 13 Gru, 2009 13:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A mnie coraz mniej dziwi ze nie pojmujesz prawdy a wymyslasz jakies uboczne wytlumaczenia (swego czasu nazywalem ich tak od lat jednak tak do nich nie mowilem)

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 13 Gru, 2009 13:35   

Wiele razy mnie atakowali, i to naprawdę mocno - tylko wtedy gdy zaczynają trzeba oddać. Tutaj przysłowie - "najlepszą obroną jest atak" w ogóle się nie sprawdza. A żyję w miasteczku których jest bardzo dużo w Polsce - więc wiem co mam mówić ;]. A co do mentalności - obawiam się że nie wiesz co to znaczy ;p.

Życie nie jest takie , że dasz komuś w ryj w zamian za to że on cie przezywa. Najlepiej się powstrzymać - wiele jest cwaniaczków których będzie nasyłać swoich "starszych bratów". A wtedy nawet jeżeli jesteś bardzo, bardzo silny na swój wiek - masz źle. I tak do 18 roku życia. Wtedy mama czy tata już nie pomogą, wtedy to już prawo dżungli. Mam nadzieję że cię ostrzegłem.

A arabusy i czarnuchy to daleko stąd, bać się ich nie musisz.

Shaunri, dziękuję za poparcie : )
Powrót do góry
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Nie 13 Gru, 2009 13:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chippy,odniose sie szczerze do ciebie.Nie [cenzura] mnie twoimi "madrymi" twierdzeniami,ze nie wiem co to mentalnosc,bo napewno lepiej wiem od ciebie.
Co do przyslowia,to znam inne,bardziej efektywne od twojego "najlepsza obrona jest atak".
Nie [cenzura] kogos w zamian za jedno przeklenstwo na mnie,nie nasylam starszych braci (nie mam starszych braci) a nawet gdybym mial to zapewniam cie poradzilbym sobie (jak nie cala bande na raz [cenzura] to kazdego po kolei gdy sie tego nie spodziewa i gdy jest sam).
Arabusy i czarnuchy wlasnie sa w moim zasiegu reki,przyjedz tu to zrozumiesz (na stowe nie powiesz ze to francja tylko marokanskie wybrzeze).
I sie tak nie wymadrzaj,bo smiac mi sie chce jak jakas mlodsza osoba odemnie probuje mi udowodnic ze jest madrzejsza,zapewniam cie ze twoja wiedza ogolna to gowno w porownaniu do mojej (juz nie mowiac szpanersko)
A w zyciu jest tak ze czasami trza morde na klodke zamknac,wiec tym sie odwoluje do ciebie,i na nastepny raz przeanalizuj to zanim bedziesz chcial zaszoanowac jakimis madrymi przyslowiami,a nie znasz natury i znaczenia ich.
Koniec dyskusji.

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 13 Gru, 2009 13:51   

Róbcie skriny, róbcie skriny! Taki Jasiu, tylko że młodszy (czy na pewno?), bardziej wulgularny i kompletnie nie w temacie.

Ty zrozumiałeś mój powyższy post? Mam do tego wątpliwości.
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 13 Gru, 2009 15:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Taki Jasiu, tylko że młodszy (czy na pewno?), bardziej wulgularny i kompletnie nie w temacie.

Trafnie : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Nie 13 Gru, 2009 15:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szczegolnie trafnie z "wulgularny" Smile
Wytlumaczcie mi w takim razie,co w biciu jest nie w temacie w stosunku do nietolerancji,widocznie lojalni jestescie ale to napewno dobrze nie sprawi.

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |