| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
nietolerancja
Autor Wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 13 Gru, 2009 16:01   

To że nikt mnie nie bije, gdy jestem nietolerowany - po prostu brzydzą się mną.
Przejdź na dół
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Nie 13 Gru, 2009 16:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sluchaj panie madralo,jesli nie uwazasz bicia za nietolerancje,to dobrze radze ci,idz do psychologa z tym (napewno objasni ci caly domen nietolerancji)

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 13 Gru, 2009 18:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

swierk - Zrozum że to o czym mówię odnosi się do całkiem innej sytuacji. Ty mówisz co należy zrobić kiedy już ktoś na Ciebie napada. Ok, wtedy należy się bronić. Ja mówię co należy zrobić żeby w szkole/domu/pracy/gdziekolwiek gdzie spędzamy dużo czasu takie sytuacje się nie zdarzały.

I nie mów że się nie da, bo da się praktycznie zawsze i praktycznie wszędzie. A to że czasem chęci brak, to inna sprawa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Nie 13 Gru, 2009 20:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Racja ze w takich miejscach raczej bujek nie powinno byc,ale postawie ci zadanie-Odpowiedz mi,jak zareagowalbys na to co ci opisze zaraz.Opisz co bys zrobil,jak(skoro mowisz ze sie da zawsze i wszesdzie to zobaczymy i tu).
Szlem z dziewczyna w lesie kolo osiedla,po imprezie,byla jakas 2 w nocy.Bylem po jednym piwie,wiec doskonale to pamietam.
Szlismy sobie normalnie,przytuleni do siebie,bylo ciemno,prawie nikogo w parku nie bylo,do momentu az koles o jakies 2 lata starszy nie wybiegl od tylu nas napierniczac.Calkiem udalo mu sie mnie odwrocic i porzadnie w splot walnac (to napewno nie byla piesc,mysle ze kastet),i zaatakowal moja dziewczyne.Coz mialem zrobic,chociaz raz dostalem i sie zwijalem z bolu to najechalem go od tylu i zaczalem go okladac piesciami po twarzy,zapewniam cie ze na tyle go ubijalem ze juz czulem jak jego krew splywa z moich piesci na ziemie.Jakims cudem wyrzucil mnie na swoje tyly,a ja patrzac widzialem jak zaczal kopac moja dziewczyne ktore lezala kompletnie K.O.,dostalem wtedy takiego zastrzyku energii ze wjechalem mu zbara w brzuch i gdy lezal na ziemi a ja nad nim klekalem bez watpienie napierdzielalem po twarzy i gdzie sie da.Nie wiem znow skadz,koles czyms mnie walnal (jak powtarzam prawdopodobnie to byl kastet) w twarz takze mialem wycisnieta kreske z ktorej krawilo i to niezle.Pozniej to one nademna klekal i mnie nawalal,i moja dziewczyzna z nienacka go jakims kijem od tylu walnela,poraz drugi,trzeci i niewiem jeszcze ile.Poszedl na bok ode mnie,jeczal z bolu (musze przyznac ze wtedy swietna robote odwalila),wiec go kopnalem z 3 albo 4 razy porzadnie w nerki.

A ty mi powiedz,jak szalenca ktory sie msci na twojej dziewczyne sklonic do tego aby sie uspokoil?Zrozum ze nawet nie celowo,ale instynktownie poszlem go nawalac,choc wiedzialem ze jest silniejszy fizycznie ode mnie to za wszelka cene nie moglem dopuscic zeby moja dziewczyne bil.
A nawet gdybym mial taki pomysl zeby z nim tak porozmawiac,to wszystko sie stalo w ulamki sekund i nawet nie przeanalizowalem porzadnie co jest grane ino sie rzucilem.
Jesli bys mi nie wierzyl,mam blizne po tym jak mnie walnal czyms w twarz.

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 13 Gru, 2009 20:22   

A ja ci Shaunri zostawiam zadanie Świerka tylko dodam to:

W wieku 13 lat na pewno:
-nie ma imprez do 2 nocy
- nie włóczy się o 2 w nocy
- nie pije się piwa, a jak się pije to raaaczeeej niic się nie pamięęta więc bujdujesz
- nie siedzi się na ławce z dziewczyną tylko leży się w łóżeczku przykryty kocykiem. Pieszczoty w dzień, i to w miejscu prywatnym a nie publicznym.
Powrót do góry
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Nie 13 Gru, 2009 20:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Poraz ktory chcesz robic z siebie niewiadomo jakiego madrale a wychodzisz na glupka?Juz ci odpowiadam:

-Nie ty mi powiesz co mam robic a co nie,to moje zycie.
-To samo co odp. powyzej
-Pisalem wyraznie ze jednego wypilem a nie odrazu 3 albo 4.
-To bylo najglupsze.Nie siedzialem z nia na lawce tylko chodzilismy (rownierz wyraznie zaznaczylem to),i chyba wiadomo ze o 2 w nocy parc raczej odbiega od publicznosci (no chyba ze jest jakies swieto albo wyjatek i pelno osob jest)

A tak od siebie,uwierz mi pewnie nie byles na zadnej imprezie dlatego myslisz ze po jednym piwie nie wiesz ze zyjesz.Nie martw sie mam twardsza glowke od twojej.

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 13 Gru, 2009 21:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ok, Ja odpadam, niech będzie - masz rację, musisz wszystkich tłuc ile wlezie, tylko już nic nie mów : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Nie 13 Gru, 2009 21:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi mi o to zeby cie ujechac (widac ze sie poddales) tylko o udowodnienie ci ze mylisz sie,niemozliwe moze byc mozliwe ale tutaj raczej tak rozowo bym nie uwazal.
I poraz nie wiem ktory powtarzam,nie pootrzebuje tluc wszystkich,robie to tylko gdy ktos mnie atakuje bez opamietania i nie tluke wszystkich tylko samego napastnika (jesli ich jest dwoch i leje i dre sie na pomoc,watpie zeby udalo mi sie czysto uwalic dwoch w tym samym czasie).

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 13 Gru, 2009 22:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ok, ok, nie powiedziałem przypadkiem że masz rację : )? Tak, poddaję się, byłem w błędzie, ale zostałem olśniony : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Nie 13 Gru, 2009 22:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam tylko nadzieje ze szczerze to mowisz i juz zakonczmy dyskusje o tym (wg mnie juz wszystko sobie wyjasnilismy)

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pon 14 Gru, 2009 10:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chippy napisał/a:

- nie pije się piwa, a jak się pije to raaaczeeej niic się nie pamięęta więc bujdujesz


ty wogóle piwa jeszcze nie piłeś (chyba?) a takie wnioski wyciągasz Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eviltwin1 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 218
PostWysłany: Pon 14 Gru, 2009 15:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Też nieraz dostałem bez powodu kastetem z całej siły, a gdybym się nie bronił, tobym teraz w szpitalu leżał pewnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Pon 14 Gru, 2009 17:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A wlasnie tego na poczatku nikt nie umial pojac.

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 14 Gru, 2009 19:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Widzieliście kiedyś kastet : )?

Wybaczcie, nie mogłem się powstrzymać : P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pon 14 Gru, 2009 19:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Widzieliście kiedyś kastet : )?

Wybaczcie, nie mogłem się powstrzymać : P


widziałem... to nic śmiesznego bynajmniej dla mnie ;/ to boli jak dostaniesz tym w ryj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |