| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Problem
Autor Wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 27 Kwi, 2009 15:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Riaga - Póki nie będziesz naprawdę sama, to będzie Ci się wydawać że jest to najlepsza opcja : )

Słupek - Nie tyle dziadzieje, co wariuje : )
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Pon 27 Kwi, 2009 15:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
Stanowczo protestuję. Ja mam takie prawo i nikt mi go nie odbierze. O!

to będziesz miał z tego konsekwencje nie ja biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 27 Kwi, 2009 15:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Rozwiń.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 27 Kwi, 2009 21:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ee tam, każdy jakieś lustro w domu znajdzie. Ewentualnie kota.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 28 Kwi, 2009 09:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty - Chciałabyś całe życie gadać do kota : )?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 28 Kwi, 2009 10:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh.. ja mam psa. Ale równy ziom, pije bez popity biggrin


A tak na serio.. odpowiedź jest chyba oczywista, ale jak to mawiają.. jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. A kot przyszedł mi do głowy przez reklamy.. w tym głupim teleturnieju, gdzie ludzie się upokarzają padło ostatnio pytanie, czy pija ze swoim kotem Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 28 Kwi, 2009 10:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty - No tak, jak się nie ma co się lubi i tak dalej, ale zauważ że część ludzi zawzięcie uważając że lepiej im będzie żyć samotnie do tego chcą doprowadzić. A bądź co bądź w ten czy inny sposób nie jest to dobre : )

A i tak wszyscy dobrze wiedzą że lepiej rozmawiać z kotem niż z żoną : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 28 Kwi, 2009 15:37   

Ja też wolę gadać z moim kotem.. chyba że zacznie wbijać pazurki w ramię, wtedy ją zrzucam Cool
Powrót do góry
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Sro 29 Kwi, 2009 13:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co do tego "Jak sie nie ma co sie lubi itp.." to przyslowia nie zawsze sa prawda.

Riada-Nie martw sie my zawsze z toba bedziemy wiec bez przyjazni nie zostaniesz,przynajmniej ja zostane Smile
Najlepiej co zrob,jezeli cie wysmiewaja,to nie zwracaj uwagi na to,dlaczego?Dzieci (glupie przewaznie) maja tendencje smiac sie z czego lub cos glupiego robic,a gdy widza pozytywne efekty dla nich (np zlosca albo smutek) to ciagna to bez konca.W przeciwnym wypadku,gdy na to nie reagujesz,to przestaja.Dlaczego?Nudzi im sie,wydaje sie ze sa sami do tego,i ze sensu ciagu dalszego nie ma.
Rownierz nie zostawaj bez przyjaciol,bo jeszcze sie przyzwyczaisz i w rodzinie moga byc problemy.Jezeli na religii cie wydadza to po prostu powiedz prawde,nie ma co ukrywac,katechetka nie powinna negatywnie zareagowac na to Smile
Naprawde nie masz ani jednej przyjaciolki lub przyjaciela ktory jest tobie wierny i cie nie wysmiewa?Wszyscy sa taka fala przeciwko tobie?Przeciez swiat jest okrutny,ale sa i duze roze w nim.

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 29 Kwi, 2009 14:28   

Cóż, Swierku, dzięki za słowa otuchy na początku postu i ogólnie Smile W moim życiu różami są jak na razie moi rodzice.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |