| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Ehm...

Powiedzieć o tym pani?
Tak
50%
 50%  [ 3 ]
Nie
50%
 50%  [ 3 ]
Głosowań: 6
Wszystkich Głosów: 6

Autor Wiadomość
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 27 Kwi, 2009 14:48   Ehm...

E... dzisiaj jak wracałam ze szkoły z koleżankami to zobaczyłyśmy, że tacy dwaj gimnazjaliści i jeden, chyba 4-klasista, zaczepiają takiego chłopca... nie wiedziałam, z której on klasy, chyba z 4-5, no i ja się zatrzymałam, a koleżanki poszły dalej. Powiedziałam tym huliganom, żeby go zostawili, i taki mały do mnie zaczął "A bo co, a chcesz w ryj" i zaczął rzucać we mnie słonecznikiem. Nie wiedziałam, co robić, nie mogłam obronić tamtego bitego chłopca... no i ten maluch walnął go z pięści. Potem poszli, a ja dogoniłam pobitego i się zapytałam, czy nic mu nie jest, i tak dalej... zauważyłam, że powstrzymuje płacz. I dwa pytania:
1) Co mam robić, jak taka sytuacja się powtórzy?
20 Co ja mam TERAZ zrobić? Tych huliganów znam z widzenia... Powiedzieć pani?
Przejdź na dół
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 27 Kwi, 2009 15:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

<drapie sie po głowie> A takie powiedzenie Pani w ogóle coś może dać : )?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 27 Kwi, 2009 16:06   

Cóż, Shaunri, gdybym powiedziała o tym pani, i wskazała bijących, to chyba im by się oberwało, i najprawdopodobniej dostaliby naganę.
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 27 Kwi, 2009 16:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A takich co biją młodszych to taka nagana by ruszyła : )?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Pon 27 Kwi, 2009 16:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Riaga - ale jak oni go bili czy coś .. i jak powiesz pani to myśl jeszcze że ty też możesz dostać od nich ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 27 Kwi, 2009 17:37   

Jak ja dostanę, to kit z tym... wiem, gdzie uderzać facetów, jak mnie zaatakują. A uderzył go 2 razy z pięści ten mały... a gimnazjaliści mówili "Z zamkniętej! w ryj! Mocniej!" itd...
Powrót do góry
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Pon 27 Kwi, 2009 17:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o fu*ck ! nie chciałbym być tam ..
chociaż dziś jedną pyskatą dziewczynke napierdzielałam bo sobie zasużyła ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 27 Kwi, 2009 20:53   

ja bym nic nie mówila ja się niebojem wiele razy dostalam ale umiem sie pronić...nie wyobrazaj mnie sobei jako napakowanej dziweczyny mam tylko 162 wzrostu i waże 35 kg ale ja sie nie boje jak dostatne w ryj to dostane gożej dla tego co mnie bije ja się łatwo nie pdadaje i tobie tez to radze.....a co do nauczyciela ...CZY TO COŚ DA???? raczej nie
Powrót do góry
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 27 Kwi, 2009 21:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słyszałaś kiedyś o słownikach?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 27 Kwi, 2009 21:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz co.. dobrze, że martwisz się o innych, ale pomyśl sobie, że tacy nie zawsze mają szacunek do dziewczyn.. Lepiej chyba zawołać jakąś dorosłą osobę, która przypadkowo idzie ulicą, żeby uspokoiła ich, a nie sama się pakować między bijących..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Wto 28 Kwi, 2009 01:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Riaga napisał/a:
"A bo co, a chcesz w ryj"


Coz poradze kochana...Gdybym byl z toba to bym mogl to jakos zalatwic zeby mu "tego" nie zrobili,ale gdyby sie nie dalo to bym musial uzyc sily.Wlasnie w takich momenrach warto znac rozne techniki i chwyty jak to Rey Mysterio robi Smile
A co do tego chlopca (tych chlopcow) to musze szczerze przyznac ze to ciule,po pierwsze przy dziewczynie to robic,po drugie tak sie odzywac.Za to bym im 3 zajebal z calej pety chocbym mial sam zostac pobity,kobiéty w potrzebie zostawiac nie nalezy Smile
A teraz-Co robicSprobowac to wyjasnic tak aby utrzymac anonimowosc,czy pamietasz jakas osobe ktora mniej wiecej kojarzysz,a byla tam obecna?Jesli tak-Powiedz to jej,i powiedz zeby poszla z tym do rodzicow sprawcow (rozsadni rodzice wiedza co w takich wypadkach zrobic nie martw sie Smile) i powinno spoko ciagnac sie.
Jezeli nie-Sprobuj jednak sie do osoby ktorej mozesz na 100% ufac skierowac sie,zeby to rodzicom powiedziala,to od tak zostawic nie mozna.
A co do calej interwencji,to widze ze jestes odwazna kobieta,oby tak dalej,tylko uwazaj jak natkniesz sie na "nienormalka" to mozesz pozalowac,niestety tak jest,ale watpie zebys realnie chciala dostac Smile (mam rownierz na mysli panie mowiace "mam gdzies to ze dostane w glowe" bo to raczej zle na wasze piekne twarze hehe Smile)

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 28 Kwi, 2009 09:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

<drapie się po głowie> A mi się coś zdaje, że ani rodzice takich dzieciaków, ani nauczyciele, ale porządne lanie, a nic nie jest w stanie ich zmienić, bo po prostu zawsze tak jest, że ktoś jest bity i ktoś jest bijącym.

To tylko dzieci, sam pamiętam jak ktoś ganiał mnie, Ja ganiałem kogoś, dzisiaj wszyscy żyjemy i nic nikomu nie jest. Chcieli go okraść? Wiesz o co tak naprawdę poszło? Ciężko tu mówić że to chuligani którzy okradają i biją młodszych, skoro nic nie wiemy.

A w takich przypadkach najlepiej zwrócić się do osoby starszej, ewentualnie jeśli ktoś się czuje na siłach rozdzielić walczących i po problemie : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Wto 28 Kwi, 2009 11:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hehe tutaj czasami mestwa trza,znam takie przyslowie

"mezczyzna ktory uderzy badz podniesie reke na kobiete,nie jest mezczyzna,jest ciota"

Gdybym na wlasne oczy widzial rownolata uderzac jakas dziewczyne to mysle ze bym go zatlukl,az przestanie ryczec z bolu.Niestety w zyciu tak nie mozna zawsze "zabijac albo byc zabitym" bo to niedyplomatyczne i nie ludzkie.Proponuje dokladnie porozmawiac z osobami starszymi,najlepiej z kims ktory zna prawo (mozesz i na komende isc o tym porozmawiac) byleby sie dowiedziec co za to moze ich tarfic,zastanawiam sie czy jest zagrozenie utraty praw rodzicielskich nad dzieckiem,bo ponoc rodzice maja byc na tyle uwazni zeby dziecko nie moglo tego zrobic.Tego raczej rodzicom nie zycze,oni sa bez winy.Do poprawczaka raczej nie trafia,ale zadarli z kodeksem karnym,nie wykluczam mozliwosci wystapienia przed sadem nieletnich.

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 28 Kwi, 2009 11:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

swierk - Sąd dla nieletnich za uderzenie kolegi? Wow, gdzie Ty żyjesz?

Poza tym co Ty z tym biciem kobiet? Toż tu nikt nie uderzył kobiety, skąd Ci się to wzięło?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 28 Kwi, 2009 12:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri, ale kiedyś dorosną i będą stanowić niezłą klientelę Wink Przynajmniej część z nich..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |