| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Mały penis
Autor Wiadomość
patryko-lolo Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 2
PostWysłany: Wto 28 Kwi, 2009 13:24   Mały penis Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam problem bo wydaje mi się że mój penis wogóle nie rośne. Mam 13 lat i jak mi stanie to ma 6 cm. Dużo czytałem że w tym wieku powinien być większy. Czy to normalne?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 28 Kwi, 2009 15:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A czy to normalne, że jeden ma 150 a drugi 170 wzrostu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
patryko-lolo Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 2
PostWysłany: Wto 28 Kwi, 2009 15:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak ale zdaje się że to nie ma nic wspólnego z moim postem. Wzrost raczej niema nic do wielkości penisa (mam 156cm)...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Wto 28 Kwi, 2009 16:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chodzi o to, ze ktos zawsze jest wyzszy a ktos nizszy. penisy tez sie roznia :p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 28 Kwi, 2009 16:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ma bardzo wiele ;p Nawet nie tylko o wzroście czy penisach, ale o naturze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 28 Kwi, 2009 16:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie, żebym coś mówił, ale karłowatość chyba uchodzi za chorobę, gigantyzm zresztą też, tak na marginesie tych rozważań o wzroście).

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Wto 28 Kwi, 2009 16:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moje osobiste zdanie jest takie-Kazdy dojrzewa w swoim tepie,i mysle ze penis tez Smile

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Wto 28 Kwi, 2009 16:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
Nie, żebym coś mówił, ale karłowatość chyba uchodzi za chorobę, gigantyzm zresztą też, tak na marginesie tych rozważań o wzroście).

a co to ma do tematu? 150 to nie karlowatosc, 170 to nie gigantyzm.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Wto 28 Kwi, 2009 17:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere ma racje.Znam 10 latka ktory ma 165 cm ale czy to gigantyzm?
Po prostu wczesniej dojrzewa,nic nadzwyczajnego.

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
aku626 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 146
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 28 Kwi, 2009 17:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam takiego kolege który jako jedyny chłopak z klasy nie zaczął dojrzewać. A i tak się z nim najfajniej rozmawia

_________________
życie jest za krótkie by wymyślać opisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 28 Kwi, 2009 17:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere napisał/a:
Słupek napisał/a:
Nie, żebym coś mówił, ale karłowatość chyba uchodzi za chorobę, gigantyzm zresztą też, tak na marginesie tych rozważań o wzroście).

a co to ma do tematu? 150 to nie karlowatosc, 170 to nie gigantyzm.

Tyle ma, że ludzie różnią się wzrostem, ale nie każdy wzrost jest prawidłowy Mr. Green

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adam2 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Cze 2009
Posty: 22
PostWysłany: Wto 02 Cze, 2009 18:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Będzie większy nie przejmuj się! Tzeba troche czasu tylko

_________________
Adam2
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3661683
Jaś Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 80
PostWysłany: Wto 02 Cze, 2009 23:10   Re: Mały penis Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

patryko-lolo napisał/a:
Mam problem bo wydaje mi się że mój penis wogóle nie rośne. Mam 13 lat i jak mi stanie to ma 6 cm. Dużo czytałem że w tym wieku powinien być większy. Czy to normalne?
Podobnie jak mężczyźni i kobiety maja różnej długości pochwy, tylko tego nie widać. Małe dziewczyny zazwyczaj mają krótkie pochwy, zdarza się że długość pochwy u dziewczyny wynosi nawet 7-8 cm W przyrodzie lubi być równowaga, skoro są dziewczyny z krótkimi pochwami, to i są i chłopaki z krótkimi penisami. Kiedy kobieta ma krótką pochwę, a mężczyzna długiego penisa, stosunek dla takiej kobiety nie jest komfortowy gdyż jest bolesny, w tym wypadku para musi stosować takie pozycje żeby nie było pełnej penetracji. Zazwyczaj dziewczyny lubią wysokich mężczyzn, może to wynikać z tego że kobieta przy wysokim partnerze czuje się bardziej bezpieczna, z drugiej strony może być problem z natury anatomicznej, kiedy trafi się mężczyzna z 18 cm penisem kobiecie z krótką pochwą. Tak więc dla niskich kobiet ty możesz być idealną partią w stosunku płciowym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pepe97 Płeć:Mężczyzna

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 18
PostWysłany: Pon 06 Lip, 2009 14:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam 12 lat, 154 cm wzrostu i jak stanie też ma 6 cm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia90 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 193
PostWysłany: Wto 07 Lip, 2009 10:03   Re: Mały penis Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jaś napisał/a:
patryko-lolo napisał/a:
Mam problem bo wydaje mi się że mój penis wogóle nie rośne. Mam 13 lat i jak mi stanie to ma 6 cm. Dużo czytałem że w tym wieku powinien być większy. Czy to normalne?
Podobnie jak mężczyźni i kobiety maja różnej długości pochwy, tylko tego nie widać. Małe dziewczyny zazwyczaj mają krótkie pochwy, zdarza się że długość pochwy u dziewczyny wynosi nawet 7-8 cm W przyrodzie lubi być równowaga, skoro są dziewczyny z krótkimi pochwami, to i są i chłopaki z krótkimi penisami. Kiedy kobieta ma krótką pochwę, a mężczyzna długiego penisa, stosunek dla takiej kobiety nie jest komfortowy gdyż jest bolesny, w tym wypadku para musi stosować takie pozycje żeby nie było pełnej penetracji. Zazwyczaj dziewczyny lubią wysokich mężczyzn, może to wynikać z tego że kobieta przy wysokim partnerze czuje się bardziej bezpieczna, z drugiej strony może być problem z natury anatomicznej, kiedy trafi się mężczyzna z 18 cm penisem kobiecie z krótką pochwą. Tak więc dla niskich kobiet ty możesz być idealną partią w stosunku płciowym.


wiesz co... kobieca pochwa jest rozciągliwa. I jak ma 9cm, to podczas stosunku potrafi się rozciągnąć do 15-18cm.
I chyba nie ma zależności, że niska kobieta ma krótką pochwe Laughing Ja mam 156cm wzrostu i moja pochwa napewno nie ma podczas rozciągnięcia 8cm, bo nie wiem w jaki sposób bym wtedy współzyła
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |