| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Sex z dorosłym

Czy zrobiła bys to z dorosłym??
tak
22%
 22%  [ 6 ]
nie
59%
 59%  [ 16 ]
nie wiem
0%
 0%  [ 0 ]
nie interesuje mnie sex
18%
 18%  [ 5 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 27

Autor Wiadomość
djjonder Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 3
PostWysłany: Wto 24 Lut, 2009 22:45   Sex z dorosłym Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myślę ze jest wielu przeciwników pedofilii. Ja jestem wielkim przeciwnikiem jak 40 latek robi to z np. 6 latka/latkiem. Mi chodzi tutaj czy jakaś dziewczyna powyżej 13 była by chętna na sex z np. 25 latkiem? Ja mam 16 lat i zrobił bym to z np 25 latką. Chodz nie śpieszę się gdyż nie mam takiej potrzeby.

Powtarzam - jestem przeciwko wymuszonemu sexu przez dorosłych na osobach ponizej 13 roku zycia.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Wto 24 Lut, 2009 22:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja bym powiedziała poniżej 15 roku życia - tak mówi prawo.

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
djjonder Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 3
PostWysłany: Wto 24 Lut, 2009 23:04   prawo Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak się mówi prawo jest po to by je łamać. ok. ale niektórzy potrzebują wcześniej. Tylko pytanie czy za zgodą powyżej 13 roku zycia jest nienormalne i tępione?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 24 Lut, 2009 23:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Za sex z 6 latką bez skrupułów bym zamordowała. Za sex z 13 latką? czy dla 25 letniego faceta jest to pociągające? Wydawałoby się, że to już facet, 13 latka - dziecko. Chore. Co najmniej chore.

Prawo.. mimo, że powinnam je popierać, powiem, że nie zawsze jest słuszne. Jednak.. jeżeli to jest 14 i 16 latek.. ok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 24 Lut, 2009 23:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty - Z wieloma ludźmi już toczyłem kłótnie na ten temat, aż mi się znudziło. Mężczyźni, kobiety, chłopcy i dziewczęta potrafią tak zaciekle bronić tego że i dorosły, poważny facet potrafi "zakochać się" w takiej młódce, i młódka potrafi być na tyle "dojrzała", że jest gotowa na taki związek.

Nigdy z nikim do konsensusu nie doszedłem, darowałem już sobie - ale swoje zdanie mam. Każdy facet który bierze sobie taką młodą białogłową to zboczeniec i perwersant. Po prostu nie czuję ani krzty szacunku do takich ludzi.

Młodą jestem w stanie zrozumieć - dorosły, poważny facet może wydawać się pociągający, ale z drugiej strony, przynajmniej z mojej, to wygląda całkiem inaczej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Wto 24 Lut, 2009 23:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dokładnie Shaunri, dorosły facet ma świadomość całej sytuacji i tylko wykorzysta młodszą. Młodsza z koleji nie ma tak naprawdę pojęcia, gdzie może się wpakować a potem tego żałować.

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia90 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 193
PostWysłany: Sro 25 Lut, 2009 06:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje, że żadna normalna 25-latka nie zainteresowałaby się Toba.... Dla niej powinieneś być jeszcze dzieckiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 25 Lut, 2009 12:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri ale czy była mowa o związku? Miłości? Po prostu sex.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 25 Lut, 2009 13:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty - Dobrze, niech będzie że tamten post był nie na temat. Już się poprawiam.

nasty - Z wieloma ludźmi już toczyłem kłótnie na ten temat, aż mi się znudziło. Mężczyźni, kobiety, chłopcy i dziewczęta potrafią tak zaciekle bronić tego że i dorosłemu, poważnemu facetowi potrafi "spodobać się" taka młódka, i młódka potrafi być na tyle "dojrzała", że jest gotowa na seks, a odpowiednim partnerem dla niej jest człowiek dorosły, człowiek który z pewnością "nie zrobi jej krzywdy" i "zajmie się nią" lepiej niż ktoś młodszy.

Nigdy z nikim do konsensusu nie doszedłem, darowałem już sobie - ale swoje zdanie mam. Każdy facet który bierze sobie taką młodą białogłową to zboczeniec i perwersant. Po prostu nie czuję ani krzty szacunku do takich ludzi.

Młodą jestem w stanie zrozumieć - dorosły, poważny facet może wydawać się pociągający, ale z drugiej strony, przynajmniej z mojej, to wygląda całkiem inaczej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 25 Lut, 2009 15:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

booooze ale glupoty piszecie, moj pierwszy powazniejszy zwiazek byl wlasnie ze starszym o 10 lat facetem, mialam wtedy 16 lat. i jakos nie uwazam go nawet teraz za zboczenca, bo ja bylam dojrzala fizycznie, psychicznie konczylam dojrzewac. dzieki niemu wiem duzo wiecej o swiecie i w sumie moge powiedziec ze wcale nie zaluje ze sie z nim zwiazalam.
no ale oczywiscie, najlepiej chodzic i krytykowac wszystko czego sie nie doswiadczylo.

aha, moj ojciec ma teraz 57 lat a matka 45, CO ZA ZBOCZENIEC Z NIEGO! :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 25 Lut, 2009 15:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere - Rozmowa z Tobą na takie tematy nie ma sensu, więc pozwolisz że się wycofam : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 25 Lut, 2009 17:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no pozwalam, ale pozwol sobie nie wypowiadac sie za dziewczyny/kobiety ktora wiaza sie ze starszymi mezczyznami. chyba ze masz jakies doswiadczenia w tym temacie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 25 Lut, 2009 17:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere - Za kobiety które wiążą się ze starszymi od siebie się nie wypowiadam. Bo to dorosłe kobiety które mimo że nie wiedzą co robią, to przynajmniej mogą w jakiś sposób za to odpowiadać.

Za dziewczynki które wiążą się ze starszymi mężczyznami wypowiadać się będę, bo to dzieci które są w niezbyt przyjemny sposób wykorzystywane przez dorosłych mężczyzn.

Obu stron mi w pewnym stopniu szkoda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 25 Lut, 2009 20:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

16 lat to nie dziewczynka moj drogi, to dziewczyna, zupelnie swiadoma siebie i swojej seksualnosci. nawet jezeli ta seksualnosc dopiero kielkuje, to taka dziewczyna wiazac sie ze starszym facetem doskonale wie co robi.
prawo polskie zabrania kontaktow z maloletnim ponizej lat 15 i slusznie. mysle ze ludzie ktorzy ustanawiali konstytucyjnie to prawo zasgieneli porad seksuologow. jestes jednym? no chyba ze o czyms nie wiemy, shaunri.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia90 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 193
PostWysłany: Sro 25 Lut, 2009 21:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie każdą 16-latke można nazwać dziewczyną świadomą swojej seksualności. Zwłaszcza, że Już wiele razy zdarzyło mi się jako pierwszej uświadomić "kobiecie" w tym wieku, że np.... ma trzy dziurki a nie dwie Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 9 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |