| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
PAMIĘTNIK, MÓJ PAMIĘTNIK...
Autor Wiadomość
AŚKA Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Kwi 2007
Posty: 112
PostWysłany: Czw 05 Kwi, 2007 20:31   PAMIĘTNIK, MÓJ PAMIĘTNIK... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nienawidzę poniedziłku. Nienawidzę go, nienawidzę!!!
To taki beznadziejny dzień! Czy ci głupi nauczyciele nie mają nic innego do roboty przez cały weekend, niż sprawdzanie klasówek? Po co straciłam tyle czasu na naukę? Dostałam tylko dostateczny. Rzygać się chce!
I jeszcze to. Matki potrafią wkurzyć człowieka. Mama puka do drzwi i wchodzi do pokoju, nie czekając na zaproszenie. I zaczyna swoją gadkę. "Jak było w szkole?" "Odrobiłaś lekcje?" "Uczyłaś się dzisiaj?: Blablabla...
Ona nazywa to rozmową. "Trzeba przecież mieć kontakt z dzieckiem".
Mogę śmiać się do samej śmierci albo wyć. Raczej wyć.
I wiecznie te pytania o stopnie, postępy, i jak długo się uczę. Dlatego zawsze szybko zmiatam jedzenie z talerza, żebym mogła pójść do swojego pokoju i odpocząć trochę od niej. Zawsze robi mi się potem niedobrze od tego szybkiego jedzienia.
Mama i Dagmara powtarzają mi:
- Nie jedz tak szybko!
I:
- Jeśli chcesz być atrakcyjna, to musisz być szczupła.

cdn.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 05 Kwi, 2007 20:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wbrew pozorom to masz po prostu złe podejście do życia, przeżyjesz ten okres, to Ci się zmieni : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Czw 05 Kwi, 2007 21:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Agresywnie. To pod wpływem emocji, czy zawsze tak myślisz ?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 06 Kwi, 2007 00:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Blog sobie załóż, a nie, że pupę pamiętnikami zawracasz.

Wbrew temu co sądzisz, emo-historyjki z Twojego życia nie interesują nikogo poza grupką koleżanek i różowych/mhrocznych nastek z blog.onet.pl czy innego serwisu.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Pią 06 Kwi, 2007 10:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to takie trochę za bardzo oklepane, większość historyjek i "pamiętników" ma taki charakter i jest praktycznie takie same.

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
AŚKA Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Kwi 2007
Posty: 112
PostWysłany: Pią 06 Kwi, 2007 10:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SHAUNRI - mam nadzieję, że się zmieni... ale na razie nic się na to nie zanosi... ale kto to wie...
AKACJA12 - hmmm... raczej zawsze tak myślę... a jak mam myślać inaczej, kiedy mam takie życie...
SŁUPEK - czas pokaże czy ktoś będzie chciał TO czytać... jeśli nie - przestanę pisać... na blogach jest dużo SPAM-u, a mnie zależy żeby KTOŚ to przeczytał...
MONIK - Ok, zobaczymy vzy moje przeżycia są takie same jak innych... jak sama napisałaś - to dopiero pocztek, więc...

[ Dodano: Pią 06 Kwi, 2007 10:47 ]
Wtedy czuję się gruba i brzydka. Ale czasem wpycham w siebie jeszcze w pokoju całą górę słodyczy, aż mi się robi niedobrze. Mogą mi skoczyć! Robię to zazwyczaj dwa razy w tygodniu. Mama mówi:
- Dziecko, musimy kupić ci nowe ubrania. Jesteś za gruba na stare.
Świetnie, mamo. Po prostu super.
- Przecież możemy o wszystkim porozmawiać, dziecko. W zaufaniu.
Jak mogą mówić takie rzeczy, gdy ja wszystko widzę czarno? Dlaczego nie mogą mnie zaakceptować takiej, jaką jestem?
Moja matka jest bardzo drobna i zawsze wygląda tak, jakby właśnie zeszła z witryny sklepu z modnymi ciuchami. Po prostu idealnie. Jak z obrazka. Aż mam ochotę uciec.
- To dla ojca i jego klientów - mówi. Czy nic nie robi dla siebie samej?
Wszystko u nas jest dokładnie zaplanowane. W wieku dziewiętnastu lat zdam maturę, dwudziestu pięciu - skończę studia. Potem wyjdę bogato za mąż i urodzę dwoje dzieci. Można się porzygać. A poza tym: na mnie i tak nie spojrzy żaden chłopak.
No i jeszcze Dagmara, moja siostra. Chłopcy za nią szaleją. Triumfalnie paraduje przede mną, gdy znów zadzwoni do mnie jakiś wielbiciel. Przypomina mi wtedy jadowitą żmiję. Dagmara dokładnie pasuje do wyobrażeń moich rodziców. Ładna, inteligentna, lubiana. Lecz przede wszystkim przystosowana. "Nasz promyczek", "nasza laleczka", "ta dziewczyna wie, co się w życiu liczy".
Przeglądam gazetę: patrzą na mnie same modelki. Rozmiar 36, długie szczupłe nogi, ładna cera. Tak nienaturalne, że chce mi się krzyczeć. Ale krzyczę tylko tutaj, do mojego pamiętnika. Bezgłośnie.

cdn.


Ostatnio zmieniony przez AŚKA dnia Pią 06 Kwi, 2007 12:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 06 Kwi, 2007 11:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ostatnio czytałem początek jakiejś amerykańskiej książki dla nastolatek. Treść była prawie identyczna, tylko sprawniej napisana.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Memi Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 384
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pią 06 Kwi, 2007 11:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mysle ze dramatyzujesz, mama chce dla Ciebie dobrze a ty sie zamykasz jakbys miała naprawde źle w życiu - inni mają gorzej.
A to że sie komuś tam nie podoba Twoja sylwetka to juz jego problem, robienie dodatakowego problemu przez nastolatkę, która mysli że jest nieszczęsliwa.
I jeśli chcesz żeby ktos potraktował to choć trochę poważnie to nie uzywaj w każdej notce słowa "rzygać" raz pisanego przez rz a raz przez ż zresztą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AŚKA Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Kwi 2007
Posty: 112
PostWysłany: Pią 06 Kwi, 2007 12:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SŁUPEK - nie rozumiem dlaczego, jeśli ktoś pisze poprawnie stylistycznie, jest od razu posądzany o przepisywanie książki...
MEMI - ale ja już mam tego dosyć... nie wiem, czy Tobie nie przeszkadzałoby jeśli wszyscy by Ci wypominali, że nie spełniasz ich wyobrażeń... za ortograf przepraszam - już poprawiłam...

[ Dodano: Pią 06 Kwi, 2007 12:35 ]
Przystosowuję się. Jednak dla mamy wciąż jeszcze niewystarczająco. Co gorsza, im bardziej się przystosowuję, tym większe mam zahamowania.
A gazety dalej produkują swoje zakłamane obrazki. W moim przypadku nie ma mowy o śniadej jasnej przypudrowanej cerze, cieniach do powiek, rzęsach jak marzenie i uwodzicielskim spojrzeniu.
Zamiast tego zahamowania i głupie hasła w głowie: "Jestem do niczego!" - "Nie potrafię tak!" - "Wyglądam niezgrabnie". Hasła, które mnie niszczą.
Hasła wymierzone przeciwko mnie. Które ja wymierzam przeciw sobie.
Zarzuty wobec siebie, które sprawiają, że nie potrafię sprostać bezsensownym oczekiwaniom i być idealna. Z całym światem i tak nie wygram. A więc łatwiej jest zniszczyć samą sibie.
Praktuczne - łatwe - proste.
- My wam powiemy, jacy powinniście być. Nie musicie nawet myśleć!
Ktoś puka. Mama.
Blablabla... Zamykam z hukiem drzwi.
Gdy dwa tak różne wyobrażenia o tym, co to znaczy być DZIEWCZYNĄ-KOBIETĄ-SOBĄ, jak to powszechne i to moje, krążą w mojej głowie i na świecie, wtedy jedno z nich musi być właściwe, a drugie fałszywe. Prawda? A ponieważ JA zawsze jest jednostką, podporządkowuje się większości. JA znika. Idzie na dno porwane przez wir wielu. JA - żegnaj. Również ból i krzyk - one też giną. Zostaje gładka fasada, perfekcyjna maska pozorów. Kto lub co się tutaj zgadza?

cdn.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 06 Kwi, 2007 12:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

AŚKA napisał/a:
SŁUPEK - nie rozumiem dlaczego, jeśli ktoś pisze poprawnie stylistycznie, jest od razu posądzany o przepisywanie książki...

Pokaż gdzie tak napisałem. Po prostu uważam, że powielasz pewien schemat popularny w literaturze młodzieżowej.
AŚKA napisał/a:
A gazety dalej produkują swoje zakłamane obrazki.

Widziałem ostatnio ciekawy przykład w Twiście Smile Artykulik o makijażu, obrazki PRZED i PO, na tym drugim wyraźnie widać, że nos jest poprawiony w Photoshopie Smile

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pią 06 Kwi, 2007 15:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jeeej, ale masz problemy. nie jedz słodyczy, ćwicz, przejdź na dietę warzywną i jedz regularnie. znikną problemy z wyglądem.

btw. wydaje mi się że to nie twój tekst.

ps. ja nosze 37 <modelka>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AŚKA Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Kwi 2007
Posty: 112
PostWysłany: Wto 10 Kwi, 2007 17:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SŁUPEK - cieszę się, że w tym punkcie się zgadzamy... jednak ten wygląd modelek może człowieka dobić...
TREMERE - nie mam zamiaru udowadniać Ci, że to mój tekst, bo nie znam na to sposobu... a o rozmiarze 37 nie słyszałam...

[ Dodano: Wto 10 Kwi, 2007 17:25 ]
Jestem tak zdeprymowana, że muszę się jakoś pocieszyć. Zafarbować włosy na czerwono! - dla mnie są ekstra! Jak Aneta z mojej klasy.
Nikt nie powie wtedy do mnie "blondynka". Świetny pomysł. Tak, czerwone włosy, to jest to. Wtedy nie będę już wyglądać, jakbym pochodziła z idealnej rodziny. Ojciec, matka i "półtora" dziecka. Taka jest średnia. A ja wtedy byłabym połową dziecka. Cha, cha. Ale z czerwonymi włosami będę ładna, być może będę nawet całym dzieckiem: ojciec, matka i dwoje dzieci. Wtedy będziemy już rodziną ponadprzeciętną.
Cha, cha, cha. Może wtedy wszyscy mnie polubią.
Na szczęście mama i tato dopiero jutra wracają z M***. A pewno zrobią wielką aferę z powodu moich włosów, które naprawdę wyglądają ekstremalnie.
Leżę na łóżku i słucham piosenki zespołu Die Toten Hosen.
Nieważne, co ustaliliśmy,
moje życie przyszło za późno.
Zawsze gdy było dobrze,
zostawiało mnie na lodzie.
Ciągle było na imprezach:
ja siedziałem w domu sam.
...
Oni śpiewają o mnie. Nagle mam łzy w oczach. Ale biorę się w garść. Teraz wszystko będzie inaczej. Pierwszy krok - czerwone włosy - został już zrobiony.
Na początku się przestarszyłam. Wyglądałam jak Pumuckel, czerwonowłosy bohater z kreskówek. On robi to, na co ma ochotę. Właśnie. Potem pozbyłam się warkocza: zabrałam po prostu włosy w kitkę i związałam gumką, potem je obcięłam tuż przy gumce i wtarłam w nie żel.

cdn.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Wto 10 Kwi, 2007 19:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jakiś głupi moderator usunal mojego posta. = ='
MIAŁO BYĆ 36 ale zamiast 6 wcisnęło mi się 7 gdyż OMSKNĄŁ MI SIĘ PALEC na KLAWIATURZE.

trudno się domyślić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Wto 10 Kwi, 2007 22:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jeny, czemu akurat forummmmmmm

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Memi Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 384
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sro 11 Kwi, 2007 15:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

AŚKA napisał/a:
Pierwszy krok - czerwone włosy - został już zrobiony.


AŚKA napisał/a:
zabrałam po prostu włosy w kitkę i związałam gumką, potem je obcięłam tuż przy gumce i wtarłam w nie żel.

Takie dziecinne bunty sa bez sensu, przynoszą tylko zmartwienia rodzicom, a Ty w ich oczach tracisz. Jak dla mnie to cos nie do pomyslenia, staram sie życ z mamą w zgodzie, to już 3/4 sukcesu, nawet jak mnie czasem nie rozumie, ale żeby od razu robić takie rzeczy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |