| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Pupilek klasowy, kujon...
Autor Wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 19 Cze, 2009 13:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No 1 nie da.. ale kiedyś 2 było pozytywne, a teraz?

Oby jak najdłużej się nie trafiało :d

Wy macie wakacje, a inni przechodzą horror...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 19 Cze, 2009 14:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spójrz na to z tej strony - jeśli zrąbałem maturę to mam teraz rok w pupę. Czy taka wizja to nie horror? Razz

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 19 Cze, 2009 16:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh.. mając przed sobą spotkanie oko w oko z Rominatorem chętnie napisałabym maturę jeszcze raz Wink

Choćby z matmy biggrin

Rok w pupę? A zaoczne/wieczorowe? Nie przesadzajmy, większe głąby kończą studia ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 19 Cze, 2009 16:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty - Są ludzie którzy nigdy nie mają wakacji i nie narzekają : ) Cieszyć się studiami, a nie narzekać : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 19 Cze, 2009 17:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Studiami owszem. Spotkaniem z tym panem.. nigdy Wink

Mimo, że materiał całkiem przyjemny już dostaję palpitacji na myśl, że to za półtora tygodnia ;(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sob 20 Cze, 2009 01:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja siostra, która kończy prawo, obecnie ma już napisaną pracę magisterską i czeka na obronę, najbardziej przeżywała na 3 roku, kiedy to miała prawo handlowe. P. prof. nadzwyczajny całe roczniki potrafił skopać. ;d

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 20 Cze, 2009 10:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh.. wszystko zależy od wydziału. U nas pogrom robią na prawie rzymskim i kpa.. Wszystko przez tych wykładowców;/ Bo w sumie rzymu się całkiem przyjemnie uczy..

Profesor nadzwyczajny? Toż to prawie sami tacy... i jeden mądrzejszy od drugiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 20 Cze, 2009 23:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

E tam rok w pupę. Możesz iść chociażby do pracy na rok. Nie wiem po co się tak ze wszystkim spieszyć ? Rok to nie tak dużo Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 21 Cze, 2009 11:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja - Jak człowiek już pójdzie do pracy, to nikły procent ją zostawi żeby zacząć studia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 21 Cze, 2009 13:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri, jak ma jakieś ambicje, a każą mu w przeciętnej pracy zapieprzać za 1000 zł, to będzie mieć podwójną motywację..

Ja po mojej pracy już wiem, że nie jestem do takich mało ambitnych zajęć stworzona Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Nie 21 Cze, 2009 18:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Akacja - Jak człowiek już pójdzie do pracy, to nikły procent ją zostawi żeby zacząć studia.
Zazwyczaj po srednim wyksztalceniu trudno robic to co sie lubi. Ja bym tak nie wytrzymala. Jeżeli ktos ma plan/marzenie o studiach to naprawdę nie sądze żeby to go powstrzymało.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 21 Cze, 2009 20:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Widzę kandydatki na ciekawą rozmowę ; )

nasty - Praca za 1000 zł? Mówisz chyba o pracy dorywczej, ewentualnie pracy dla gimnazjalistów, bo chyba nie chcesz mi powiedzieć że poważny człowiek będzie próbował z tego utrzymać siebie, czy - o mój Boże - rodzinę? Bez żadnej szkoły można naprawdę niewielkim nakładem kosztów dostać pracę będącą źródłem dużo lepszych dochodów. O kwestii przyjemności płynącej z takiej pracy się nie wypowiadam, bo zależy to czy dla kogoś praca musi być przyjemna, czy ma być tylko źródłem dochodów.

Akacja - Co to jest w ogóle "marzenie o studiach"? Marzenie o papierku? Ja sobie taki mogę wydrukować. Ba, mogę sobie takimi papierkami ściany oblepić - nie poprawi mi to humoru ni w ząb. Plany, czy marzenie to można mieć odnośnie przyszłego zawodu, a ten przecież niekoniecznie musi być związany ze studiami. Bo i po co ktoś kto chciałby zostać mechanikiem samochodowym, czy fryzjerem miałby kończyć studia? Są dużo łatwiejsze drogi do osiągnięcia pewnych marzeń.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Nie 21 Cze, 2009 23:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Bez żadnej szkoły można naprawdę niewielkim nakładem kosztów dostać pracę będącą źródłem dużo lepszych dochodów.
No dawaj przykłady. Ja nie widziałam ofert za więcej niż 8 za godzinę a taka praca jest zazwyczaj bardzo nudna czyli bardzo męcząca...



Cytat:
Akacja - Co to jest w ogóle "marzenie o studiach"? Marzenie o papierku? Ja sobie taki mogę wydrukować. Ba, mogę sobie takimi papierkami ściany oblepić - nie poprawi mi to humoru ni w ząb. Plany, czy marzenie to można mieć odnośnie przyszłego zawodu, a ten przecież niekoniecznie musi być związany ze studiami. Bo i po co ktoś kto chciałby zostać mechanikiem samochodowym, czy fryzjerem miałby kończyć studia? Są dużo łatwiejsze drogi do osiągnięcia pewnych marzeń.


Schnuri - to marzenie o studiach to był w istocie taki skrót myślowy. Ale dobrze, wytłumaczę dokładnie o co mi chodziło. Otóż miałam na myśli nie taką sytuacje że ktoś kończy technikum fryzjerskie i chce wykonywać swój zawód i idzie do pracy. Masz rację że studia mu niepotrzebne. Chodziło mi o konkretny przykład, kogoś jak Słupek, który ma jakiś tam cel, i żeby do niego trafić musi skończyć studia. Teraz okazuje się że trafił mu się rok przerwy i naprawdę myślisz że zrezygnuje ze swoich planów (specjalnie napisałam marzeń/planów bo studia są różnie postrzegane) bo stwierdził że fajnie się podaje hot - dogi w supermarkecie ? Jeżeli w ten sposób się spełni to dlaczego nie, może właśnie odkrył coś czego nigdy by nie znalazł bez roku przerwy ale szczerze wątpie żeby ktoś czerpał z tego przyjemność.

Ja mam swoje marzenie o pewnych studiach i nie traktuję tego jako etapu przejściowego tylko celowi samemu w sobie, Studia też mogą być przyjemne Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 21 Cze, 2009 23:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akurat w mojej branży, jeśli już tak mogę mówić, nie są rzadkie przypadki, gdy ktoś skończył całkiem inny kierunek albo rzucił studia, żeby pracować w zawodzie. Niestety realia są takie, że niektórzy pracodawcy na starcie odrzucają ludzi bez wykształcenia wyższego (Co ciekawe, ukończony kierunek to sprawa drugorzędna. Ważne, że ma się jakiś papier.).

Poza tym studia to takie przedłużenie młodości, więc chyba warto :]

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 22 Cze, 2009 09:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeżeli dla kogoś dobrą perspektywą jest zapieprzać na budowie, bo fajna kasa z tego jest, to powodzenia...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |