| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Ciuchy z lumpeksu
Autor Wiadomość
Surykatka Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 31
PostWysłany: Sob 23 Maj, 2009 18:58   Ciuchy z lumpeksu Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam problem. Noszę ciuchy z lumpeksu. Mam ich mało, ale i tak. Moja mama nie jest biedna, po prostu woli wydać pieniądze na wakacje. Moja przyjaciółka też nosi ciuchy z takich sklepów. Mnie to nie przeszkadza aż tak bardzo, ale koleżanki często pytają się skąd mam ten ciuch. Boję się, że spytają się o to, gdy będę miała na sobie '' Lumpeksowy Ciuch'' ...




Surykatka
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sob 23 Maj, 2009 19:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Baardzo duzo dziewczyn chodzi do lumpeksów, bez wzgledu na stan konta rodziny. Ja też do nich należę, bo czasem w takich sklepach da się upolować naprawdę cudeńka biggrin
Kiedyś wstydziłam się tego. Zawsze wymijałam się z odpowiedzią. Teraz na szczęście przełamałam barierę i dzięki temu coraz więcej dziewcyzn z mojego otoczenia też odwiedza ciuchlandy nie obawiając się opinii innych.
Na Twoim miejscu nie krępowałabym się, bo to tylko będzie świadczyć o tym, że wstydzisz się nosić takie ciuchy. Ja po prostu jakby nigdy nic powiedziałam, że kupiłam w szmateksie, bo trafiają się tam naprawdę śliczne ubrania. Inni byli zaskoczeni, że ja od tak potrafię to powiedzieć, więc nie prawili głupich uwag.

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 23 Maj, 2009 19:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale pytają, bo im się podoba?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 23 Maj, 2009 19:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh, rzadko bywam, właściwie mam stamtąd chyba tylko jedną bluzkę, którą z resztą uwielbiam Smile ale generalnie nie mam oporów żeby powiedzieć skąd jest, pomyśl sobie tak, z H&M jak coś kupisz, zaraz co druga dziewczyna będzie to miała, a tak, możesz znaleść coś oryginalnego. Mnie to jednak wkurza, upoluję śliczną bluzkę w jakimś takim H&M, decyduję się ją kupić, i okazuje się że nie jestem jedyna w szkole jaka taką ma Smile niestety to mnie boli, że obojętnie gdzie się pojedzie, wszystkie sklepy są takie same.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sob 23 Maj, 2009 23:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja, dokładnie ;D A najgorsze jest to, że ja bardzo dobrze preferuje styl H&M'a . ;D

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 24 Maj, 2009 10:56   

Ja nie wyczuwam różnicy, typu "lepsze" markowe i "gorsze" z lumpeksu. A prawda jest taka, że w lumpeksach często są rzeczy ładniejsze i za grosze, niż bluzki z napisem H&ma za 200 zł. Osobiście mam kilka rzeczy z lumpeksu, i muszę przyznać że są naprawdę świetne.
Powrót do góry
Surykatka Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 31
PostWysłany: Nie 24 Maj, 2009 12:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki wszystkim. A Tobie, violetLily , najbardziej. Masz rację, czasem niektóre rzeczy z lumpeksu aż błyszczą w sklepie Wink.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krystian603 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 205
PostWysłany: Pon 25 Maj, 2009 19:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam wiele rzeczy z lumpeksu , kiedyś kupiłem bluzę która miała jeszcze metkę w Tesco kosztowała 142 a w lumpeksie 30zl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10275118
joasia90 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 193
PostWysłany: Pon 25 Maj, 2009 23:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie ma się czego wstydzić. W lumpeksach często mozna znaleźć duzo ładniejsze ciuchy niż w takim h&M'ie. Ja dopiero niedawno zaczęłam kupowac ciuchy w takich miejscach, bo mam rozmiar 32-34, a takie mają najczęściej w markowych sklepach, ale odkąd znalazłam lumpeks z takimi małymi rozmiarami, odwiedzam go tak czesto jak jestem w Poznaniu ; ) i ciesze się, że kupuje tam ciuchy, bo zamiast kupic jedną bluzke, mam ich kilka : D

Ubieranie się w lumpeksie nie oznacza, że ktoś jest biedny. Mam koleżanke z liceum, która ma tyle siana, że nie wie co z nim robic, a chodiz do lumpeksów ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Wto 26 Maj, 2009 21:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Riaga, H&M do najdroższych jeszcze nie należy Wink A cena 200 zł za rzecz nie występuje tam. Góra, bodajże 119zł? Zależy co chcesz kupić. ;d

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maziak Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 24 Maj 2009
Posty: 142
PostWysłany: Sro 27 Maj, 2009 08:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja lubię lumpeksy, bo są niedrogie a znaleźć można bardzo fajne rzeczy, tylko do lumpów trzeba mieć cierpliwość, żeby pochodzić i oglądać. Ostatnio nawet w takim jednym lupmie w moim mieście prowadzą sprzedaż że zamawiają nowe rzeczy po kilka egzemplarzy Wink

[ Dodano: Sro 27 Maj, 2009 08:59 ]
Surykatka, co do pytania z pierwszego postu ja jeżeli nie chce powiedzieć że z lumpa bo są to jakieś głupie dzieci mówię że nie pamiętam Wink Ale osobom które wiem że mnie nie wyśmieją mówię Wink

_________________
"Dokąd tak biegniesz? Przecież wiesz że przed sobą nie uciekniesz."

"So if you love me let me go"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 27 Maj, 2009 16:49   

Riaga napisał/a:
lumpeksach często są rzeczy ładniejsze i za grosze, niż bluzki z napisem H&ma za 200 zł.


z tą cena lekka przestata kupuje w H&M i wcale nie jest aż tak dorgo czasami trafi się bluzka za 40 zł czasami drorzsza ale nigdy aż tyle
krystian603 napisał/a:
w Tesco kosztowała 142 a w lumpeksie 30zl


żeczy z tesco niesą aż takie drogie...

a w lupeksie można czasami znaleźć ładne firmowe żeczy mam malo ciuchow z lumpeksu ale jedną mam kupioną w lupeksie za 10 zł z metką H&m i jedną z Orsay kupioną w lupeksie za 20 zł Smile miałam szczęście ...

ja niekupuje często w lumpeksach i zależy czego szukam nigdy nie kupie butów w ciucholandzie bo można dostać grzybicy ani bielizny lub podkoszulków

a wogule co jedziecie tak po tym H&M jrst wielw innych znanych sklepów które przeginaja z cenami juz Cubus jest droższy albo House...albo naprzykład rizerv to niby taki dobry sklep a ja kupiłam tam spodnie za 100 zł a one miały jakąś wade materiału albo kiedyś bluzka była z bylejakiego materiału ale raeszta żeczy z tego sklepu to raczej jest dobra
Powrót do góry
joasia90 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 193
PostWysłany: Sro 27 Maj, 2009 16:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja "jeżdze" po H&M bo żadne z jego ciuchów mi sie nie podobają, do tego tanio nie mają i nie posiadają takich rozmiarów jak 32 (przynajmniej nie trafiłam na takie).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 27 Maj, 2009 16:56   

violetLily napisał/a:
Riaga, H&M do najdroższych jeszcze nie należy Wink A cena 200 zł za rzecz nie występuje tam. Góra, bodajże 119zł? Zależy co chcesz kupić. ;d



xD To była tylko cena porównawcza ^ ^ Nie kupuję w H&Mie ;p Aczkolwiek, porównanie dość zrozumiałe.
Powrót do góry
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 27 Maj, 2009 17:23   

niemówie oczywiście że w Cubus czy Hause są brzydkie żeczy sama czasami tam kupuję

[ Dodano: Sro 27 Maj, 2009 17:26 ]
no poprostu cena lekko przesadzona po to żeby uwydatnic to że jest tam dość dorgo (jak dla kogo)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |